Jump to content

Port forwardēšana sweex LW050v2


switchs
 Share

Recommended Posts

Pls palīdziet varbūt ir kāda ideja.

 

Visa pamatā ir problēma ar utorenta lietošanu. Kad pieslēdz PC pa tiešo pie kabeļa, tad viss darbojas korekti.

Pārbaudot porta darbību saņemu šādu paziņojumu:

OK!

Port 34125 is open and accepting connections.

You will be able to receive incoming BitTorrent connections.

 

Bet tiko es konektējos caur WiFI routeri tā šo pašu testu veicot saņemu erroru:

 

An error has occurred!

Port 34125 does not appear to be open.

 

Gan PC gan routeram ir uzlikts dinamiskais IP.

 

Esmu netā atradi skaidrojumu, kā jāliek portu forwardings http://portforward.com/english/routers/port_forwarding/Sweex/LW050v2/LW050v2index.htm

 

Bet to izdarot tāpat tiek saņemts paziņojums:

 

An error has occurred!

Port 34125 does not appear to be open.

 

Ir kādi varianti?

Link to comment
Share on other sites

Forwardings notiek uz konkrētu IP adresi. Ja IP adrese nomainās(pats teici - lieto dinamisko IP), tā forwards vairs nav korekts.

 

Variants - likt kompim statisko IP. Problēma tā, ka katra tīkla interfeisa IP adresei windowsā jābūt unikālai - ja vēlies lietot gan WiFI, gan drāti - būs sarežģīti.

 

Tātad, vai nu lieto vienu interfeisu, tam uzliekot statisku IP un uz šo IP arī forwardē, vai arī nāksies taisīt batņiku, kurš liks vajadzīgos parametrus vajadzīgajam intefeisam...

Link to comment
Share on other sites

Forwardings notiek uz konkrētu IP adresi. Ja IP adrese nomainās(pats teici - lieto dinamisko IP), tā forwards vairs nav korekts.

 

Variants - likt kompim statisko IP. Problēma tā, ka katra tīkla interfeisa IP adresei windowsā jābūt unikālai - ja vēlies lietot gan WiFI, gan drāti - būs sarežģīti.

 

Tātad, vai nu lieto vienu interfeisu, tam uzliekot statisku IP un uz šo IP arī forwardē, vai arī nāksies taisīt batņiku, kurš liks vajadzīgos parametrus vajadzīgajam intefeisam...

 

Es nevaru uzlikt statisko adresi, jo providers ir noteicis ka jālieto Dinamiskais. Drāti es nevēlos izmanot, es to vienkārši pieliku lai pārbaudītu kur ir iemesls kapēc negriežas utorents un iemesls kā izrādās ir tieši routerī.

 

vai ar batņiku vari palīdzēt?

Link to comment
Share on other sites

Starp Tavu kompi un proivaideru atrodas rūteris? Tātad rūteris ņem IP adreses no provaidera, bet Tavs kompis ņem adreses no rūtera. Provaiders grib lai Tavs rūteris lieto dinamisko adresi! Savam kompim noteikti vari likt statisko IP :)

 

Paskaties komandrindā ipconfig /all, tur redzēsi kādu IP adresi rūteris piešķīris. Tādu pašu adresi arī ieliec kā statisko un uzliec porta fowardingu uz šo adresi - vajazētu būt OK.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Milzīgs paldies! Ilgi ar šo problēmu ņēmos kamēr iedomājos šeit pajautāt :fool: . Vēlreiz paldies.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...