Jump to content

PDF dokumentu unprotektēšana


Betsinfo.info
 Share

Recommended Posts

Labdien! Gribēju, pajautāt, vai ir kāda proga vai iespēja unprotektēt PDF dokumentu, lai varētu iezīmēt un iekopēt tekstu/bildes/tabulas world doķī??? Vienkārši, tagad rakstu darbu lielu, un ir labi ļoti materiāli PDF failos, bet šie ir noprotektēti un ar roku tos pārakstīt paies vesela mūžība! Paldies, par palīdzību!

Labots - Betsinfo.info
Link to comment
Share on other sites

Abby FineReader tekstam + PrintScreen bildēm.

Link to comment
Share on other sites

vot, jā, man arī jautājums, tiesa gan mazliet citādāks

 

kad taisu pdf (izmantojot primopdf) ir iespēja tam doc. uzlikt paroli piemēram lai nevarētu iezīmēt tekstu, un tā

tad nu es domāju, ka jābūt arī ir kādai progr., kur tomēr to paroli var ievadīt, un pdfā atkal varu iezīmēt un kopēt tekstu

bet vismaz bet vismaz adobe reader (v9.1.1.) šādu iespēju neatrodu

 

ja tādas iespējas ievadīt paroli un unlockot doc. vispār nav, tad kāda jēga no paroles?

 

par paroli lai atvērtu doc., tur viss skaidrs, par to jautājumu un šaubu nav

Link to comment
Share on other sites

Betsinfo.info

Ir, tā, kad pašā doķī tieku iekšā un atverot Security sadaļu redzu, tās iespējas un funkcijas, kas ir nogrieztas nost, un, kam netieku klāt!

Link to comment
Share on other sites

nu jā, tajā security sadaļā var redzēt kas ir atļauts, un kas nav

a kur ievadīt to kodu, piemēram lai viss būtu atļauts?

 

edit: pameiģināšu test doc. uztaisīt kādu tūlīt

Edit:

http://files.inbox.lv/ticket/fbd9c873045b8...cf6fd1/test.pdf

 

un pasakiet kāds, kur es varu ievadīt paroli, lai šito var izprintēt, vai arī nokopēt no viņa kautko

parole: egons

Labots - zusiks
Link to comment
Share on other sites

ar acrobātu, man šķiet arī esmu meiģinājis spēlēties, nesanāca nekā

bet ja jau lietotājs var uzlikt paroli, tad 100% esmu pārliecināts, ka kautkur ir tak jābūt iespējai ievadīt to paroli

Link to comment
Share on other sites

janka71

Pie vajadzības lietoju šo: Nitro PDF Professional

Link to comment
Share on other sites

a kā ar foxit reader? mazs, maz vietas aiznjem, drausmīgi ātrs + var kopēt tekstus, izgriezt attēlus, utml..

Link to comment
Share on other sites

foxit reader arī neko neļauj darīt ar to konkrēto failu

atvērt protams var, bet izprintēt, iezīmēt tekstu neļauj tomēr

Link to comment
Share on other sites

PDF Pirate

 

 

ups..kāds jau paspēja pirms manis..

Labots - Cosmos
Link to comment
Share on other sites

pdf piratte ir kautkas labāks, bet tomēr īsti nestrādā

ar to pašu testa doc. piemēram,

ok, itkā aizsardzību noņem, pēctam saglabājot to doc izprintēt ļauj, bet iezīmēt tekstu tomēr ne.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

nu ta izprintē uz kādu virtālu printeri, kas taisa PDF. Visticamākais no tā pdf varēs nokopēt tekstu.

Link to comment
Share on other sites

neirons
nu jā, tajā security sadaļā var redzēt kas ir atļauts, un kas nav

a kur ievadīt to kodu, piemēram lai viss būtu atļauts?

 

edit: pameiģināšu test doc. uztaisīt kādu tūlīt

Edit:

http://files.inbox.lv/ticket/fbd9c873045b8...cf6fd1/test.pdf

 

un pasakiet kāds, kur es varu ievadīt paroli, lai šito var izprintēt, vai arī nokopēt no viņa kautko

parole: egons

 

Jautājums posta autoram, vai šim failam vajadzētu būt aizsargātam. Vismaz kaut kā?

Link to comment
Share on other sites

vaitad nav?

kad taisīju, paroli uzliku tam, lai nevar nokopēt, un izprintēt

vismaz man šīs abas opcijas arī tajā konkrētajā doc. nedarbojas

Link to comment
Share on other sites

 

Shis te ir BAIGI labais, PALDIES! Ir tik viena problēma, kad tas ar unprotektēt PDF failus, kuru apjoms ir zem 5 Mb, bet ko darīt, ja man ir 7 Mb fails?...Kā, man viņu samazināt, jo neko izdzēst ārā nevaru no tā faila un saglabāt pēc tam, jo salikti to stulbie security rules???

:(

Link to comment
Share on other sites

neirons
vaitad nav?

kad taisīju, paroli uzliku tam, lai nevar nokopēt, un izprintēt

vismaz man šīs abas opcijas arī tajā konkrētajā doc. nedarbojas

 

Rezultāts ir tāds, ka mierīgi varēja iekopēt Copy/Paste buferī un arī izdrukāt. Tiesa, tas notika galīgi ne MS vidē un ne ar AcrobātuLūrētāju :)

Bet nekādas muģīšanās netika veiktas. Vienkārši paskatījos izlasīju un ar peļuku iezīmēto iekopēju tekstu redaktorā.

unprotected.doc

Link to comment
Share on other sites

neirons, un ja nav noslēpums, kā tad tas notika?

kāda no mac os nostrādāja?

 

vismaz uz visām win programmām cik esmu mēģinājis, neļauj ne izprintēt, ne arī iezīmēt tekstu viņā

Labots - zusiks
Link to comment
Share on other sites

Betsinfo.info
Rezultāts ir tāds, ka mierīgi varēja iekopēt Copy/Paste buferī un arī izdrukāt. Tiesa, tas notika galīgi ne MS vidē un ne ar AcrobātuLūrētāju :)

Bet nekādas muģīšanās netika veiktas. Vienkārši paskatījos izlasīju un ar peļuku iezīmēto iekopēju tekstu redaktorā.

 

Vari, lūdzu, nedaudz sīkāk aprakstīt to visu! Tiešam ļoti vajag un, Jūs, atvieglotu man krienti dzīvi un ieekonomētu man laiku! PALDIES! :)

Link to comment
Share on other sites

neirons

Diezvai sanāks laika ekonomija, jo minēju savā postā, ka tas nenotika MS vidē. Pastāstīt protams, ka varu.

Link to comment
Share on other sites

Betsinfo.info
Diezvai sanāks laika ekonomija, jo minēju savā postā, ka tas nenotika MS vidē. Pastāstīt protams, ka varu.

 

Tad pastaasti, luudzu! :smile:

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Uz Mac to var izdariit izmantojot papildus applikaaciju, Clipboard... Kas ljauj nokopeet... Pareizaak sakot ieziimeeto tekstu nolasa.

Link to comment
Share on other sites

Betsinfo.info
Uz Mac to var izdariit izmantojot papildus applikaaciju, Clipboard... Kas ljauj nokopeet... Pareizaak sakot ieziimeeto tekstu nolasa.

 

Bet, kā to var izdarīt ne uz MAC...ar Vistu! Vai, tad nav nekādas iespējas, kā to security noņemt nost vai appiet?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...