Jump to content

Spēle Combat Arms


Gestapo
 Share

Recommended Posts

charlie / channel 1 / www.boot.lv / parole alus

 

sākam mesties iekšā pamazām.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zuicis

    6

  • asaris555

    6

  • Gestapo

    25

  • Alkoholokausts

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

asaris555

Ok- es zūdu uz Combat arms

 

Bijām- uzspēlējām! Fantastiski! Svilpis 2x pat tika līdz kompim! Tikai man lēns nets, lēni lādējs, bet pagāmot jau varēja!

Link to comment
Share on other sites

aij nu geju būšana - jātrennējas un vajag 8 spēlētājus.

p.s. starplaikā :XD

post-69711-1245962363_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Starplaikā, skatos, bija ļoti sabalansētas komandas! ;XD

 

Bet tā vispār diezgan ūber beigās gāja. Katru vakaru tā palēkātu un beigās arī uz EXTREME varētu tikt kaut kur tikpat tālu ... :D

Link to comment
Share on other sites

Biki vairāk piestrādātu pie komandas saspēles - un domāju, ka paņemtu arī ekstrīmu.

Link to comment
Share on other sites

Starplaikā es vāvuļoju pa bezvadu sakaru ierīci. Tālab tev tāds lepnums par padarīto. :p

Link to comment
Share on other sites

Tikai kādas četras stundas nokavēji ArT1E. :xD

Nākamreiz trāpīsi uz burziņu. :o

Link to comment
Share on other sites

sapnotaaji... uz extreme vinji izieshot :D uz normal otro misiju nevareejaam izpildiit :D

Link to comment
Share on other sites

šodien dabūju beidzot pie dzīvības, atklāti sakot- nepatika, it īpaši gaļa mazajās kartēs + spavnošana, izsecināju, ka laikam vajadzēs nolikvidēt linksys ap un novilkt vadu, savādāk pie lielāka trafika - lago.

 

P.S. visos mirroros jaunākā versija nestrādājā (40 errors) - nācās likt veco versiju un pačot uz augšu.

Link to comment
Share on other sites

man tas pats bija arii dabuuju no vecaas versijas pachot... kaukaads tizls bags!

Link to comment
Share on other sites

Šovakar būs kāds pasāciens, vai šodien visi litrobolu spēlēs?

Ideālais variants, man vismaz, būtu ap kādiem 22, jums?

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Droši vien ka būs kaut kāds pasāciens, ja Gestapo nav ieplānojis aizlieties, SVILPE to pašu un pārējie arī to pašu. Katrā ziņā, piektdienas vakars ir tāds viltīgs, kad nekad ne par vienu neko nevar zināt ...

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Tāks, dārgie CA cienītāji, nuka ir uzbakstīts kaut kāds forums, kur varam parunāties. Tendēts uz bezmaksas fps, tāpēc jāsarūgtina CS lēkātāji, jums tur darīt nav ko. Reāli lapa tapusi ir šodien(?) - tukšums, bet nu sākam kaut ko bakstīt pamazām.

 

Pēc aptuveni sešu mēnešu muļļāšanās un ķēpāšanās esam beidzot tikuši līdz puslīdz pieņemamam startam, piedāvājot svarīgāko, kas nepieciešams, lai sekmīgi varētu veidot diskusijas, dot padomus un tā tālāk - forumu.

 

Nākotnē (pagaidām gan miglā tītā) ir padomā izveidot (tiek veidotas skices) arī titullapu, kurā varētu smelties informāciju latviešu valodā par mūs interesējošām tēmām - Windows un Linux videi paredzētu spēļu jaunumiem, videomateriāliem, cerams, arī intervijām, failu lejupielādēm un citiem labumiem.

 

Patlaban mēs esam izveidojuši trīs atsevišķas bezmaksas FPS spēļu apakšsadaļas tādām spēlēm kā Combat Arms, Quake Live un Wolfenstein: Enemy Territory, taču tas nebūt nenozīmē, ka tas tā arī paliks - ja būs interese par citām spēlēm pietiekoši augsta, arī tām tiks izveidota sava sadaļa, kur dalīties piedzīvojumos.

 

Mūsu mērķis nav sasniegt Latvijā lielākā un apmeklētākā spēļu foruma statusu. Mūsu mērķis ir saliedēta, draudzīga un ar vienotiem mērķiem veidota sabiedrība.

 

Jūsu W A S D komanda.

 

www.wasd.lv

 

Lecam šovakar uz 20.30?

Labots - Gestapo
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Vienvārdsakot, serveris: Alpha

Kanāls: Channel 10

Istaba: 022. muti! alu!

Parole: kaka

Link to comment
Share on other sites

Gestapo
(labots)

Nu traks vai - nuka jau vairākas h nomaucām un izgājām uz hard FT, par ko tikām algoti ar smalkām cepurēm :D.

Btv - tiešām iesaku čatā pasēdēt, jo tā var veiklāk visu noorganizēt, dabīgi, ka uz nākamo saspēli būs info gan te, gan wasdā.

Labots - Gestapo
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Nu nav tik traki, atsevišķi jau bijām izgājuši, bet nu beidzot ar letiņu puikām tas tika izdarīts - zin kā, lepnums un mitrums acīs :D

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

A niks Tev spēlē kāds? Pievienojies pie draugiem un tad ar varēs pielekt klāt, ja nu kas. Pa turieni ar var čatot un tā. Reku pamācība kā to izdarīt. Mans niks NSDAP.

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Šovakar (6. jūnijā), plkst 20:00 gaidāma kārtējā CA FT palēkāšana! Interesenti laipni gaidīti šeit, lai saņemtu informāciju (kas pilnībā parādīsies ~15-20min pirms spēles sākšanas) par precīzu servera, telpas un paroles informāciju!

Link to comment
Share on other sites

Gestapo
(labots)

uz 20.00

charlijs

kanaals 1

wasd.lv

parole kaka

Labots - Gestapo
Link to comment
Share on other sites

Šovakar kāds plāno spēlēt?- vakar nedaudz uzspēlēju, iepatikās, firearmus spēlēju ar triecienšauteni + slotā ir vieglais snaiperis. Ranks nav liels, bet ideja skaidra kā jāspēlē :), spēles niks: Zuicis-LV

Labots - zuicis
Link to comment
Share on other sites

divritenis

eu kaa var 2 ierochus nesat ?

tipa redzu, ka citi nomaina , piem, snaipereni uz automatu un otradi

 

mugursoma labaka vajadziga vai kas ?

es ar labprat uzkapatu FT

Link to comment
Share on other sites

papildu slotā,uzspied uz ieroča un nospied backpack, tev prasīs slotu - ja ir parastā soma tad tikai A slots, un ierocis atradīsies zem konkrētās pogas, piem. ja automāts ir zem 1 un snaiperis ir a slotā, tad spaidot pogu 1 mainīsies ieroči ,tāpat var ielikt vēlvienu pistoli un granātu, ja dabū labāku somu tad var nēsāt līdz 3 smagos ieročus, bet tad ar to skriešanu ir kā ir ...

Link to comment
Share on other sites

divritenis

hm

uz hard izgaajaam FT

rewardaa bija tas apseejs araabveidiigais, pasarga no HS

 

uz extreme vakar baigi fiksi gaja visas reizes, tikai ne reizi nedavilkam

pedeja reize bija palicis 1 kekss rokas stiepiena attaluma no escape zone, bet vinjam bija prieksha daudz vel ienaidnieki, skriet cauri nevareja, maz hp, a laiks ar aptrukas :D

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Iemetu vienu fikso ideju, ko varētu kaut kad, pēc pāris dienām, varbūt padarīties. Gaidu ierosinājumus un atsaucību! ;)

 

LABOTS 2009. gada 13. jūlijā: Atvainojos par dubultpostu (savādāk jau neparādas pie jaunākajiem topikiem), bet, ja kādam ir brīvs laiks šovakar, tad varētu kopīgi atkal padarboties ar FireTeam! ;)

 

P.S.

Oho, dubultposts nemaz nav iespējams? Tas ir jauki :)

Labots - zivs
Link to comment
Share on other sites

Arī aizvakar uzinstalēju šo spēlīti - iepatikās jau :) Tikai vēl nedaudz problēmas ar aprīkojumu (pele pēdējo elpu velk). Uz Hard FT ar sanāca iziet. Interesē, varbūt kāds zin rewardu par normal līmeni?

 

Mans niks spēlē JanB.

 

A visp, zivs, par ET tu mazliet samelojies, RwR arī tīri ilgi spēlējām ar Momi un Lolandu u.c. Kā arī atceros, ka vēl Silly-CTF 2on2 dikti maucām :) Protams, nebij jau Kurbada līmenis, bet nu vismaz zG pretestību šad tad varējām izrādīt :)

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Arī aizvakar uzinstalēju šo spēlīti - iepatikās jau :) Tikai vēl nedaudz problēmas ar aprīkojumu (pele pēdējo elpu velk). Uz Hard FT ar sanāca iziet. Interesē, varbūt kāds zin rewardu par normal līmeni?

 

Mans niks spēlē JanB.

 

A visp, zivs, par ET tu mazliet samelojies, RwR arī tīri ilgi spēlējām ar Momi un Lolandu u.c. Kā arī atceros, ka vēl Silly-CTF 2on2 dikti maucām :) Protams, nebij jau Kurbada līmenis, bet nu vismaz zG pretestību šad tad varējām izrādīt :)

Uz normal līmeņa var dabūt neko - dāvanas dalās tikai Hard un Extreme režīmos. Kas attiecas uz RwR, jā, bija tāda komanda, tiesa, biju rakstīšanas brīdī par jums piemirsis. Vēl tagad atceros dažus mačus @ Fueldump ... :)

Link to comment
Share on other sites

Jā, fueldump laikam bija karte, kurā bija iespējams miljons taktiku ( uzreiz nenāk prātā neviena cita spēle, kurā būtu kāda karte labāk uztaisīta), tā arī bija karte, kurā vislabāk varēja izmantot circle un strafe jumpus :) Atceros, cik lepns jutos, kad iemācījos Oasis wall jump :) Jāaa, vecie labie laiki :) Nostaļģiju tagad dabūju...

Link to comment
Share on other sites

Ap cikiem domājat šovakar vākties kopā?

Es arī nedaudz paspēlēju, un baigi iepatikās, taču nezinu kāds no manis sanāks komandas spēlētājs :D

Link to comment
Share on other sites

Jā, fueldump laikam bija karte, ..... varēja izmantot circle un strafe jumpus :) Atceros, cik lepns jutos, kad iemācījos Oasis wall jump

Tiklīdz sāka parādīties šitie akrobāti, kā es viņus nosaucu, tā arī ET pametu. Palika riebums pret visu to māžošanos.

Link to comment
Share on other sites

Es gan neko sliktu tur nesaskatu. Tas bija vēl viens elements, ko varēja izmantot stratēģijā.

Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...