Jump to content

DMC-FZ50EG-K sievietei?


Aigars
 Share

Recommended Posts

Mana sieva vasarā grib braukt ekskursijā un un uzņemt skaistus skatus, tāpēc grib nopietnāku fotoaparātu par CANON IXUS 50. Spoguļkameru laikam nav vērts. Pašlaik izvēle ir kritusi uz DMC-FZ50EG-K. ir turējusi rokās un akceptējusi izvēli. Cena internetveikalos ap 280 Ls. Lasīju šeit rakstītās atsauksmes un mazliet radās šaubas. Vai varat ieteikt kau ko labāku par šo cenu?

Link to comment
Share on other sites

Kashmars

Es gan skatos uz nedaudz letaku aparatu, kas ir Canon sx10, bet ertaks ekskursijam un gandrīz par tādu cenu ir canon g10. Vari ieteikt pataustīt. Vakar tureju. LCD arī liels.

Labots - Kashmars
Link to comment
Share on other sites

versatile

NC, ziimeeties var.

bildes smukas. spoguljkamera, kas var paveikt to pashu (ja neskaita aatrumu\bildeshanu pustumsaa) maksaas daudz daargaak, bus daudz neertaka un vispar daudz... nesieviskjiigaaka, teiksim taa.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Ja sievišķis ir apmierināts ar izmēru :) , pērc tik nost. Man bija (un vēl ir) FZ 20 - iepriekšējā paaudze, un teikšu kā ir, 2,8 garajā galā + stabilizācija ir spēks. Protams, ja netēmē uz augstajām mākslām.

Link to comment
Share on other sites

Pats es esmu lietojis tikai ziepju traukus, tāpēc paļaujos vairāk uz ieteikumiem. Cilvēks, kas ieteica FZ50 izteica pieņēmumu, ka automātiskā režīmā Canon Powershot SX10 IS nebūs sliktāks. Būs jāpapēta arī šis variants. Cena par 40 ls zemāka, der arī pirkstiņu barošanas elementi.

Paldies par atsaucību!

Link to comment
Share on other sites

Kashmars

NC, kas tas ir par aizsargstiklu. Mna ta ideja ari varetu noderet, lai to stiklu atri nesaboja. Vinus var ari meklet pec ta nosaukuma, ka tu teici?

Link to comment
Share on other sites

jebkurš 55mm UV filtrs

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...