Jump to content

TV jaunumi


Dexs
 Share

Recommended Posts

Uz Amos satelīta (4*W pozīcija) ir parādijies ASV kristīgā mūzikas kanāla JCTV Krievijas versija(JC TV Russia). Pašlaik notiek testēšana, oficiāla palaišana notiks 1. oktobrī(tad arī raidījumi tiks tulkoti krievu valodā).

Parametri: 11572, 8888, H, 3/4, FTA

Mājaslapa: http://jctv.ru/

 

Jaunumi no Krievijas sat operatora HTB+.

No 15. jūlija kanālu paketi papildinās jauni, šādi tv kanāli:

1) Bridge TV (mūzikas kanāls), mājaslapa: http://bridgetv.ru/

2) Rusong TV (mūzikas kanāls), mājaslapa: http://rusongtv.ru/

Parametri: 11976, 27500, V, 3/4

 

3) TV1000 (filmas),

4) TV1000 Action (filmas),

5) TV1000 Ru Kino ( filmas),

6) Viasat Explorer (dok.pārraides),

7) Viasat History (dok.pārraides),

8) Viasat Nature (daba, dzīvnieki),

9) Viasat Sport (sports),

10) Da Vinci Learning (dok.pārraides), mājaslapa: http://da-vinci-learning.com/

Parametri: 11996, 27500, L, 3/4

 

Uz Amos (4*W pozīcija) satelīta parādijies vēl viens testa kanāls no Krievijas. Krievijas animācijas telekanāls "2x2".

Parametri: 11342, 9600, H, 5/6, FTA,

Mājaslapa: http://www.2x2tv.ru/main

P.s. Piebildīšu, ka uz šī paša transpondera nekodēti raida vēl 2 citi (filmu) kanāli: MGM un TV21. Cik ilgi viņi būs nekodēti, to mēs uzzināsim augustā.

Labots - base7
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Paskaties 2x2 izšķirtspēju un bitreitu! Man 4W nava, tāpēc nevaru.

Link to comment
Share on other sites

2x2(+0)

video: 544x576x25, bitreitu nezinu, jo man Azbox neuzrāda, bet uz aci skatoties nav ne vainas.

Maniak, tak paņem 1*W galvu un pabīdi uz kreiso pusi :D

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

2x2 (kanāla nosaukums Test 3) bitreits

Video apt. 1400 kbit/s

Audio 128 kbit/s.

Link to comment
Share on other sites

Daini, met mieru savām šausmām, attēls pilnīgi normāls. Dažam labam Krievijas kanālam uz HB ir daudz sliktāks attēls. Tāds kā tu, Latvijā esi 1 no 100, kam neapmierina kvalitāte, lai neteiktu vairāk....... :acute:

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Es, es ar :sarkasms: Mani arī neapmierina bildes kvalitāte, ta ka mēs jau esam divi :sarkasms: Tikai vāciešiem tiešam ir smuka bilde.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Par vāciešiem ir taisnība, bet mums līdz viņu līmenim, kā blusai līdz mēnesim....diemžēl.

Link to comment
Share on other sites

Par vāciešiem ir taisnība, bet mums līdz viņu līmenim, kā blusai līdz mēnesim....diemžēl.

Pat latviešiem bitreits nav 1400 :D

Un tas jau kaut ko saka. Un es vēl domāju, ka nu tagad likšu 4W, nu tik būs... pff :D

 

Ha ha, mūsu lokālais referendums.

 

Šobrīd 100% PAR faktam, ka bildes kvalitāte 2x2 (un LV kanāliem) ir slikta! :D

 

Vai tu esi PRET?

 

Vēl - kāds uz tā transpondera TV21 un tas otrs FTA? Arī tas pats? :D

Te tev nu bija ukraiņi Sandi!

Link to comment
Share on other sites

Labi, panesās ar... Vainīgs. Taču šeit apgrozās vieni un tie paši cilvēki, kas ir kā piliens uz pārējo skatītāju fona, un ja būtu veikts pētījums( līdzīgi, kā radiostaciju klausīšanās sadalījums, utt.), tad, iespējams, rezultāts būtu cits.

Te tak veselai virknei tautas nepatīk pat Viasat kanālu kvalitāte, kamēr lielākai daļai Latvijas tā liekas pilnīgi normāla (mūsu nabaga Via visi brauc augumā saistībā ar kanālu daudzumu un līguma noteikumiem, nevis izšķirspēju un bitreitu).

Es neesmu ne PRET ne PAR, vienkārši pieņemu lietas kādas tās ir un viss. Protams, mēs visi gribam labāku kvalitāti, bet ja tādas nav, tad jāiztiek ar to kas ir.

Runājot par TV21 un MGM, tur jāprasa RimaNTSS, jo man nav tādas iespējas to nofiksēt. Pāris filmmas no TV21 esmu ierakstījis, bet vēl neesmu noskatijis un kā jau teicu iepriekš, bilde ir skatāma.

Es no ukrainiem, ja skatos, tad pārsvarā mūzikas kanālus un tur bilde priekš manām pensionāra acīm ir pieņemama :)

Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

Jacobs skrīnšotos ir visi trīs kanāli, attiecīgi Test1-TV21, Test2-MGM un Test3-2x2. Nākas atzīt, ka bitreits nav vienmēr vienāds, tas nedaudz mainās no pārraides uz pārraidi. Ja animācijas filmām mazs bitreits vēl daudz ko nebojā, tad parastām pārraidēm tā kvalitāte tiešām dažreiz ir atbaidoša.

Var pamēģināt, kopējiem spēkiem atrast kādu TV kanālu ar vissliktāko kvalitāti, sava veida Darvina balva.

Link to comment
Share on other sites

Pagriezu uz 4°W, bet neatradu neko 11342MHz. Vājāks par citiem vai atšķiras kaut kā? Man ir Skystar2, ProgDVB Pro.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Ja būtu jāpiešķir balva labākajam SD kanālam, neko labāku neesmu redzējis par Zviedrijas Televīziju (SVT1, SVT2), kas bišku, jau manuprāt ir pat overkills. :D

 

Sliktākais noteikti meklējams uz Hotbird un tā saturs ir XXX bildītes. Bet negribētos tādam Darvina balvu dot, kurš tad tādu vispār skatās, un, piemēram, liks favorītos.

 

P.S. Līdzjūtība Norvēģijas tautai. SVT2 skrīnu ņemšanas brīdī retranslēja NRK1 un viņu ārkārtas situācijas pārraidi.

post-67561-0-28963400-1311414602_thumb.jpg

post-67561-0-02030300-1311414614_thumb.jpg

Labots - Multimediju maniaks
Link to comment
Share on other sites

Vāciešiem, zviedriem utt ir noteiktas kvalitātes prasības pret savu ēteru.

Mums tādu nav. Tāpēc ir tā kā ir ...

Taču ja mēs neprasīsim labāk, labāk arī nebūs.

Jo vienmēr varēs pateikt "nevienam nevajag labāk"

 

P.S. Kā rāda SKY DE kanālus? Man visu laiku ir baisi BERi :(

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

Sky DE viens transponderis mainīja frekvenci (tas, uz kura Eurosport 2, Boomerang, CN) - 10920H, 22000 7/8

 

Signālam arī nepalīdz vecā Astra 1H (uz kuras atrodās visi ARD, reģionālie, lielākā daļa Sky DE). Bet, tuvākajā laikā visi servisi no 1H tiks pārlikti uz 2C un signālam būtu jāuzlabojās visai ievērojami. 1H tiks aizvadīta savās pēdējās gaitās.

Link to comment
Share on other sites

 Latviski nevaru piemeklēt atbildi.Krieviski skan:Ну это ты прям как в лужу пёрнул.  :)

 

Precizē, ko tad tu īsti vēlies uzzināt?

 

 

Link to comment
Share on other sites

egidijus

11823 V 27500 NTV+ Šodien uzgāju šādu kanālu PPV HD GERMANIJA.Nu man bitenieks neatbild,tāpēc jautāju šeit-vai viņu var redzēt?Kas tur tik nesaprotams :pooh_honey:

Link to comment
Share on other sites

 Tagad gan kļuva saprotamāks, ja jau jauns kanāls.

 

PPV t.i. Pay-per-view .Varbūt kādreiz to arī redzēs medus lietotāji....?Šaubos gan.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mazliet par jauno Ukrainas sat platformu, kas tuvākajā laikā tiks palaista no Amos satelīta. Projekta nosaukums būšot "Xtra TV". Kopumā tiks piedāvāti apmēram 39 telekanāli, kas būs sadalīti 5 tematiskajās paketēs. Katrā paketē būs apmēram 8 kanāli. Tuvākajā laikā uz Amosa tiks aktivizēti papildus transponderi. Visi telekanāli tiks kodēti Conax sistēmā.

Link to comment
Share on other sites

Patreiz iet Jaunais vilni no Jūrmalas. Nezin kāds gadūjumā no kura satelīta var uztvert fidu? Gribās normālā kvalitātē un bez reklāmam paskatīties. Pirms gada nāca no Eutelsat W3A at 7.0°E, bet tagad nevaru nekur atrast.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Patreiz iet Jaunais vilni no Jūrmalas. Nezin kāds gadūjumā no kura satelīta var uztvert fidu? Gribās normālā kvalitātē un bez reklāmam paskatīties. Pirms gada nāca no Eutelsat W3A at 7.0°E, bet tagad nevaru nekur atrast.

Tu man pasaki ko tu tur gribi redzēt? :D

Visus USSR stārus (Kobzonu utt.) un mutes plātītājus? :sarkasms:

Labots - Multimediju maniaks
Link to comment
Share on other sites

Krievijā rāda Rossija 1, tā kā tikai RTR Planeta iespējams, lai gan šaubos, LNT pret to iebilstu.

Link to comment
Share on other sites

Man vairāk profesionāla interese.Jūs daudz esat tāda līmeņa skatuves Latvijā redzejuši :sarkasms: ? Īsto RTR no krievijas jau es patreiz skatos, bet kvalitāte bildei pašvaka. Gribas labāku un bez reklamām. Es jau parasti cenšos lielos šovus skatīties tiešraidē un ar labu kvalitāti, nevis ar laika nobīdi.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Stedicams viņiem arī tur "grieza riņķus", skatuve smuka, beet tas saturs, saturs...

 

Lietuvas BTV kanāls rāda ar ļoti mazu nobīdi (tur jau Candy dziedāja pirms 45 minūtēm un viss ir beidzies, kamēr LNT vēl šobrīd rāda :sarkasms:) un ar ļoti īsām reklāmām, uz satelīta gan bilde 544 x 576. Ja vari uztvert leišu Virszemi - tur noteikti ir labāk. Analogais 39.kanāls no Biržai arī strādā.

Labots - Multimediju maniaks
Link to comment
Share on other sites

uz kādu satelītu uzlikt otru galviņu lai varētu redzēt FTA daudzus kanālus vācu, angļu valodā, viena galviņa būs uz siriusu, viašrotu otra tur kur var k-ko redzēt, uzvtvērējs viašrota samsungs :alcoholic:

 

http://www.dishpointer.com/

 

???

vispār uz kura sat ir daudz FTA kanālu ?

 

a eurospors ir uz kura sat E4.8???

Link to comment
Share on other sites

Latvijā vairums ir šāds: Astra4(viasat)+Hotbird+Astra(19,2*). Tieši uz pēdējās ir visvairāk vācu FTA kanāli. Eurosport vācu valodā arī ir uz 19,2* nekodēts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

No 1.septembra VIASAT :bad: NTV+ paketi papildinās kanāli

«TV XXI»

«Иллюзион +»

«Русский Иллюзион»

«Еврокино»

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Krievijas sat operators "Trikolor TV" nolēmis šoruden ieiet Ukrainā un sāk piedāvāt savus pakalpojumus. Tuvākajā laikā tiks īrēti papildus transponderi uz 36* satelīta. Ukrainas skatītājiem tiks piedāvāta tv pakete ar apmēram 55 kanāliem, no kuriem 28 būs Ukrainas. Viss šis pasākums būs kodēts DRE-Crypt sistēmā.

Piebildīšu, ka jau septembrī Ukrainas tirgū ieies arī pavisam jauns sat spēlētājs "XTRA TV"( no Amosa izplatīs savu signālu). Kā arī rudenī savus DTV pakalpojumus DVB-T2 standartā sāks piedāvāt kompānija "Зеонбуд"(piedāvās 32 kanālus).

P.s. Drīzumā vairs nevajadzēs 4*W pozīciju lai tiktu pie ukraiņu kanāliem, pietiks ar 36*E. Vēl tikai uz šo sputņiku vajadzētu "nosēdināt" kādu Latvijas telekanālu :D

Link to comment
Share on other sites

guntis5

Cien. Viasat Zelta paketes klient!

Vēlamies Jūs informēt, ka, sākot ar 2011. gada 1. septembri, būs izmaiņas Zelta paketes kanālu klāstā.

No 1. septembra vairs nebūs pieejams kanāls Zone Reality.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Aphopis

LOL NTV+ katru menesi tik met pa jaunam kanalam! Viasat ne ko nepieliek klat pat gada laika, bet ari nonjem paris kanalus, lai parak nepriecajas cilveki.

Link to comment
Share on other sites

  • Ronalds unpinned this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...