Jump to content

Winamp padomi


AhuunsCirvis
 Share

Recommended Posts

vai ir iespējams visas dziesmas kas ir saliktas Winamp plailstā, pārkopēt piemērām uz fleshu. Visas dziesmas ir izmētātas pa vairākām direktorijām, tādēļ grūti atrast visas nepieciešamās dziesmas.

Link to comment
Share on other sites

Landsat7

Winampa Playlist Editor'ā sameklē iespēju saglabāt listi kā .m3u failu (classic skinam: poga apakšējā labajā stūrī).

Tajā pašā mapē, kur saglabāji sarakstu, izveido .bat failu un ieraksti tajā šo (protams, nomaini faila un mapes nosaukumu uz savu):

for /f "delims=" %%i in (list.m3u) do xcopy "%%i" "c:\temp\"

dubultklikšķis uz .bat un failiņi nokopēsies.

 

Man vismaz uz WinXP un Winamp5.5 līdz šim ir strādājis lieliski.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

sorry, ka uzcēlu vecu tēmu, bet šī izskatās pēc tādas, kurā varētu ierakstīt savu problemo.

problēmas apraksts - daru kaut ko datorā uzklikšķinu uz winampa, pārslēdzu dziesmu, gribu turpināt darbu, uzklikšķinu uz worda/chromes/exeļa..., bet winamps neiet lejā. ir obligāti jānospiež minimize poga, lai viņš dotos uz tray'u. Kā šo novērst?

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu, es provētu opcijās atrast ko līdzīgu čekboksim ar "Always on Top".

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā. Rightclick uz winampa, Options, Always On Top. Alternatīvi var arī lietot Ctrl+A. :)

Link to comment
Share on other sites

martinno

Parādi man kaut vienu logu, kuru noliekot backgroundā tas aizies tray'ā? Tas taču ir loģiski, ka tikai nomainot logu izkārtojumu netiek izpildīta funkcija minimize.

Link to comment
Share on other sites

atklikšķināt always on top, viss notikās.

Un martinno, es negribēju viņu uz system tray, bet gan vienkārši aiz loga, kurš ir aktīvs.

Lai nu kā, problēma atrisināta paldies ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 years later...

Es kā stagnāts, lietoju interneta rādžiņam winampu ar modern skinu, wot kaut kā tā iegājies, tavu pārsteigumu, izlec šodien logs, ka var versiju apgreidot 0_0.

Sekojot saitei, neko gan neapgreidoja, bet kaut ko viņi tur knosīties sākuši, būs jauns

https://www.winamp.com/

 

Paskatījos, ka man ir v5.8 3660 builds no 2018.gada, par to ar pabrīnījos, likās, ka gadus 10 jau miris tas rīks.

Link to comment
Share on other sites

Tas arī izskatās ka ir pēdējākais oficiāli izlaistais builds, pēc tam kad Vivendi nopirkuši viņu. https://en.wikipedia.org/wiki/Vivendi

Bet nu viņiem izskatās ka kautkāda mega koorporācija ar taustekļiem spēlēs, TV, radio, Dailymotion utt. Ganjau plāno izlaist kautkādu Spotify konkurentu, tik izmantojot zināmāku vārdu - Winamp, tjip nostaļģija.

Link to comment
Share on other sites

kaut kur nesen kaut kāds raksts bija izlecis, ka esot pārpirkts, jā.

Link to comment
Share on other sites

Tad tur nekas labs nebūs, būs pārbāzsts ar sazin ko.  Mājas lapa arī bezjēdzīgajā dizainā, kas kretinē.

 

p.s. internet radio joprojām klausos ar foobar.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ImissimI teica:

ir ieinstalēts winamp, k lite un wmp classic

Pirms kādiem 15 gadiem tās mantas tiešām bija must have :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Pat nezināju, ka šamējs vēl dzīvs, datorā mūziku neesmu klausījies gadus 15, bet nu savulaik, salīdzinot ar wmp, likās bomba :)

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , ImissimI teica:

wmp classic

Btw, vizuāli līdzīgs un ar nosaukumu Media player classic ir joprojām esošs un uzturēts (manuprāt) šobrīd labākais video pleijeris win vidē.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Un pēkšņi iekviecas krakotais kasperskis skatoties Terminator2~((RU)-cd1.HD.xvid.VHSRip(640x480).AVI 😁

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

DAbiski, kur tad bija 89 varēja būt DVD

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , ImissimI teica:

Un pēkšņi iekviecas krakotais kasperskis skatoties Terminator2~((RU)-cd1.HD.xvid.VHSRip(640x480).AVI 😁

Ui, dies pasarg, vhs ripulis. Starp citu, ir pieejams tīkla plašumos zilais stars ar 4k :) 

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , jema teica:

DAbiski, kur tad bija 89 varēja būt DVD

 

Pļē, vajadzēja paskatīties, likā ka bija 90to beigās tas T2. Vecuma demence. :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Lietoju winampu aktīvi joprojām, ar klasisko ādu, "full b&t" ekvalaizeri, un uguns stila spektra analizatoru ar ātri krītošajiem "pīkiem". Un lietošu uz kolekcijas mp3 atskaņošanu kamēr vilkšu garu.

1998/99 gadā, kad pirmoreiz satikāmies ar versiju 1.** iekš pirātiskā cd mp3 no "romantic collection", to neviens man nespēs nekad atņemt :wub: 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

O jā, iezvanpieejas ar ātrumu 64 :biggrin:, Napster no kurienes naktīs nāca visādi jaukumi un Winamp. Nostaļģija.  Pēdējais lietojamais Winamp bija (un ir) 291 ar in_ape, in_cue, in_wv.dll, kā arī ar FLAC un DTS (gadījās pāris albūmi) atbalstu, dsp_replaygain (ko gan tā arī nekad neesmu lietojis ne ar Winamp, ne Foobar, ko lietoju nu jau vismaz kādus 10 gadus

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...