Jump to content

Lūdzu palīdzat canon pixma ip5200!


Recommended Posts

cik saprotu sitos kartridzus ar cipiem nemaz pec uzpildisanas nevar ta vienkārši iebarot printerim ka tie ir pilni! kas jadara ar konkreto modeli lai vins saprastu ka karttridzos ir tinte un printētu!?

Link to post
Share on other sites

nee nu jaa skaidrs tik daudz es saprotu bet sim printerim konkretais kartridzs bija iztuksojies tāpēc uzpildiju bet vienkārši ka lai tagad printee?? redzeju ir dazadi verkisis ar ko var noresetot tos cipus kas ir kartridziem bet tas jau maksa naudu un japasuta no kaut kurienes! vienkārši doamju varbut ir kads cits veids ka var apiet to stelli!!???

Link to post
Share on other sites

Pilnīgi pie kājas tie čipi, uzpildi liec iekšā un lieto, viņš liks nospiest vienu no pogam un paturēt.

Protams tintes līmeni viņš nerādīs.

Tā vismaz lietoju ip4200

Edited by rashns
Link to post
Share on other sites
Kā nokrītas pāri pusei, piešauj klāt.

 

Ir kāds gudrinieks, kurš pilda pats, mājas apstākļos? Kur tintes pērkam? Cik izmaksā?

Link to post
Share on other sites

nezinu kaut kas tur man nesanak! kad velos ko izprintēt tad izmet to erroru tipa ka krasa maz un piedavca nospiest resume pogu bet tik un ta nekas nenotiek! erroru var redzet bilde ko pievienoju;

post-67989-1236269488_thumb.jpg

Link to post
Share on other sites

IMHO tev ir 3 varianti:

1. pērc resetteri,

2. nopērc oriģinālo kārtridžu un turpmāk seko, lai tas neiztukšojas,

3. sarunā ar kādu, mož kāds profesionālais pildītājs par kādu aliņu izpalīdzēs.

 

Izvēlies pats lētāko/ērtāko.

Link to post
Share on other sites

Būšu nepopulārs un ieteikšu neildīt, bet lietot oriģinālos kārtridžus. Pats vienu Canonu šādi nokāvu, tagad vairs ni un ni. HP var pildīt, jo drukas galva mainās kopā ar kārtridžu, bet ja nokausi drukas galvu canonam, tad droši vari iet uz bodi pēc jauna printera. A galvu nokaut ar neoriģinālo tinti var vienā setā - pietiek sprauslai aizd&rsties, termoelements sadeg un lieta darīta. Bez tam ar tām kreisajām tintēm, tak drukas kvalitāte pakaļā (par fotogrāfijām aizmirstam), da i tintes patēriņš lielāks.

Link to post
Share on other sites

visapr skatijos tas noresetotajs laba stelle ir! ebaja kaut kur ap 20$ ir bet vai LV ari kaut kur tadu var dabut??? vai ari ir vell kads veids ka apiet to fignju??

Link to post
Share on other sites

Var jau būt, ka ir kaut kādas DIY tehnoloģijas, kas ļauj to resetteri mājas apstākļos uzbūvēt. Bet - pirmkārt, vai kāds gribēs dalīties ar šādu tehnoloģiju? Otrkārt, tas, visticamāk, nemaz nebūs lētāk kā nopirkt.

Edited by ADEX
Link to post
Share on other sites

un cik esmu dzirdejis tad arii ja liek neorginalos kartridzus tad ari iespejams sakarties ar problemām! nu jaa japadoma! bet biku ieberzies esmu gan! sank ka no tas uzpildes nekadas jegas! :(

Link to post
Share on other sites

ne nu jaa tam es piekritu es jua ari ipasi neiespringstu ne jau es to printeri prieks foto drukasanas pirku! vienkārši kaut ka sagadijas pa leto iegut sava ipasuma nekada iepriekseja nodoma tam nebija vienkārši laba cena! bet ja tikai ta saizite ar kartridzu! :o

Link to post
Share on other sites

ivo

Kaadu briidi jau , Canon tirgo printerus un multi iekaartas, arii ar tinteem kuraas mainot mainaas drukas galvas, tobiss taapat kaa HP no sensaniem laikiem! Tobiss tautas klasi!

Ja vien neprintee uz kaada aparaata, kas nav ssirpatrebs!

 

 

Ccipus atmaksaajas paarssuut, ja to dara komercnoluukos, tad var sev taa nahallava paarssuut! Ja jau atmaksaajas taapat tik uz sevi, tad jau rodas jautaajums kaa cilveekam ar ekonomisko domaassanu!

Link to post
Share on other sites

man kaut ka iisti ta resume pogas turesana 10 sec nepalidzeja! varbut to varetu atrisinat vecaku draiveru uzinstalesana jo tie iespejams nelauj tadas darbibas veikt?? vai kads ir parbaudijis tas pogas RESUME turesanu 10 sec??

Link to post
Share on other sites

Vismaz 4200 palīdz pgas turēšana tas sekundes, meklē internetā kur prikols, ka nepalīdz.

Ar neorģinālajam tintēm,nekāda labā printēšana uz foto nebūs.

Vispār šie kartridzi nav izdevušies priekš pildīšanas mājās,lai arī pats to darīju, pat rpintejot textu kvalitāte bija sūdīgāka.

Link to post
Share on other sites

sekojoš jautājums: ko darit- printerim tas nav vienigais gluks kartridza nav vaina jo tika notestets ar orginalo kartridzu! ta tad orndza lampina mirgo 5 reizes tad pauze un atkal 5 reizes skatotie pec sevice manual jauzstada destanatoin setting! visu adariju sekojosi noradem manuali bet neizdodas nedz isti tikt service mod ieksa un pec tam uazstadit to destanation! jadoma ka problema ir kur dzilak un var but kada no sensoriem ta tad jautaju vai ir verts kepaties ar to kasti, saprotams ka pats gala netiksu, tadēļ prasu vai ir vērts nest uz kadu servisu kaut ko labot, jo visticamāk iegriezis tadu ceņiku kas atbilst jauna printere cenai! tad ka iesti nest pie meistara vai nogrust kaut kur pa kapeikām??

 

nup??

 

up!

Link to post
Share on other sites

sitas tulis neder citiem modeliem paredzets!

 

Service Call Errors (by Cyclic Blinking in Orange (Alarm LED) and Green

(Power LED), or Alarm LED Lit in Orange)

 

 

ar ko sie errori atskiras no siem: Operator Call Errors (by Alarm LED Blinking in Orange)

 

situacija sekojosa ja vadas pec sevisa manuala un tas pirmas sadalas ko noradiju 5 orandziem signaliem atbilst kaut kada klume printesanas galva kaut kadu sensoru klu vai kas tads ja vadas poec otra tad klume ir sistita ar ASF (cam) sensor error

[5700]

- Sheet feed unit cik saprotu kaut kas ar papira padevi! mirgo lampina 5 reizes tad ir pauze un atkal 5 reizes!

 

up!

 

aktuali

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...