Jump to content

3 monitori pie 1 datora


deff_ins
 Share

Recommended Posts

datoraa ir jau gf4ti4600 kas skaisti straadaa dualview modee. ir vajadziiba piesleegt 3. moni. ir sadabuuta rage xl PCI videokarte - bet nu nekaadi... uz maates ir integreeta intel865 video kuru laikam ar nekaadi nevar sadabuut kopaa ar agp video straadaat :( kad uzlieku rage driveri no ati saita (winxp skaisti to karti atrod, bet device manager raada ka shii nefunkcionee) tad itkaa karte ok bet kompis iebremzee un tiikls pazuud (links ir bet nav)

respektiivi - kuraa virzienaa rakt - kautkaads specifisks softs, biosaa kautkas vai kaa? itkaa bios ir jau iespeejo robezhaas nomociits :/

Link to comment
Share on other sites

Guest BigArchi

Ir dabūnama tāda lieta, kā monitoru HUB, kurā vari saspraust manuprāt, līdz 10 monitoriem noteikti! icon_question.gif

Link to comment
Share on other sites

Jā, es tieši to gribēju teikt, tikai neatceros nosaukumu...

Nesen vēl vienā datorveikalā redzēju un nebija arī īpaši dārgs,

laikam ap 50 ls

Link to comment
Share on other sites

deff_ins

ar to hubu noteikti varees tikai cloneet bildi uz monjiem ne izmantot miltiview :/ tas man neder un nav vajadziigs - ideja taada ka uz 1 monja ir normaals windas desktops un otra programma 1 un 2 straadaa uz treshaa monja straadaa programmma 3 un 4

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, tad ar monitor hub neder...

 

 

aaa vaitad parasti tie monji kas ir ar usb gadienaa nav vienkaarshi usb habi??

nu tip nav tam usb nekaada sakara ar pashu moni,tas ir vienkaarshi usb habs

Link to comment
Share on other sites

bl VIL nav lieki 200ls? labpraat iepirktu blum.gif paareejo no savas kabatas piemetiishu - to drankji nevar pie dziiviibas dabuut icon_sad.gif

Link to comment
Share on other sites

deff_ins

pie visa gan jau ka vainiiga ir integreetaa DELL maatesplate ar apgraiziitu biosu :( integreeto intel es dabuuju straadaat kopaa ar ati rage xl pci bet nu man atkal ir tikai 2 monitori :/ tad kad iesprauzh geforce tad automaataa geforce ir primaaraa un neko vairaak nepadariit :/

Link to comment
Share on other sites

deff_ins

Pirksti gaisaa :p palasiijos kautkaados forumos un situaacija taada... tas deelj pci irq (laikam taa shis raxtiijaas). izraavu visas pci agp kartes un usb iekaartas aaraa un spraudu atpakalj taadaa seciibaa: pci video, agap video, lan, tv, audio. protams pa starpai restarteejot. ideja taada ka winda vai bioss mosh kautkaa smucki katram dzelzim iedod to irq (hvz kas tas taads - jaapamaacaas ;) un rezultaataa ir tas ko vajadzeeja - 3 monji uz 1 sisteemas straadaa baigi ok veel - drag straadaa un katram monim var uzstaadiit savu izhshkjirtspeeju, kraasas, frekvenci. nemetiet vechi aaraa savas pci video lai ari kaadas shaas - maneejai 8 mb un shamaa tur 1200x1600@60

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sveiki! Skatos juus runaajat par 3 monitoru piedabuushanu pie 1 kompja.. Man i taada probleema, ka es nevaru pat 2 monitorus piedabuut pie 1 kompja.. Viena kartiite ir ATI 128 Rage un AGP(taa straadaa viss ok), bet otra ir Matrox MGA(ljoti veca gan icon_sad.gif, bet vajadziiba spiezh..) - otraa kartiite itkaa ir uzinstaleeta pareizi, viss ok, tikai device manager uzraadaas, ka sisteemas draiveri nestraadaas ar vairaakiem monitoriem.. man ir Win ME. Gribeeju uzjautaat vai ir kaads speciaals softs, kas nodrishina vairaaku videokarshu darbiibu? vai arii man taa karte i pa shvaku un taada fiicha ir tikai jaunajaam? vai arii win ME to visu llieti iebremzee.. ? Buutu pateiciigs, ja kaads ko vareetu teikt shajaa sakaraa...

Link to comment
Share on other sites

cik ir lauzsts un testeets vecaas ati kartes galiigi atsakaas straadaat kopaa ar citaam video zem winxp. win98 viss shancee.. kaa paarliec winxp taa vinjsh vienkaarshi neatpaziist

Link to comment
Share on other sites

deff_ins

es tak saku parausti taas kartes iekshaa aaraa - visas ne tik vien videokartes - biosaa paskati visus setingus - kautkaa mans maates deelis smucki panjeema abas videokartes :p un winda? ne tik daudz windaa probas man liekas cik dzelzii sleepjas :p

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...