Jump to content

PC ~400Ls


Hashss
 Share

Recommended Posts

Guest Kasparz
Ne visiem ir ELKO useri. Bet par lietu:

* M79 njem preces ne tikai no GNT un ELKO!

gnt, elko, proline, eet, asbis, acme, tdbaltic. Moš vēl kāds kaktinieks.

Gigabyte iekš LV velk gnt, acme, tdbaltic. Šī plate tiek ņemta no elko.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • wolf

    5

  • (...)

    11

  • Hashss

    15

  • Inspektors Caps

    14

Top Posters In This Topic

Inspektors Caps
Lūdzu nerunā vairāk, kādā sakarā tu iepini multi-thread programmas?...

alone piemineeja kodolus kaa piemeeru sakaraa ar tautas izpratni par CPU jaudu, taadaa veidaa velkot paraleeles ar tautas izpratni par elektroenergjijas vatiem. Tu, savukaart, pats nesaprotot ko alone vispaar ar to domaaja, vinju "noliki". Bet, ja Tu nesaproti kaa kodolu skaits saistaas ar multi-thread (OS pavedieni), tad nav jeegas turpinaat sarunu!

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
gnt, elko, proline, eet, asbis, acme, tdbaltic. Moš vēl kāds kaktinieks.

Gigabyte iekš LV velk gnt, acme, tdbaltic. Šī plate tiek ņemta no elko.

 

Nestriidos! Bet tas neatspeeko to, ka NEKAD NEVIENA tirgotaaja datu baazee nav uzticamas un preciizas informaacijas. Ja tur vispaar taada ir... par to rev. numuru es domaaju.

 

 

 

Inspektors Caps, nepateiksi, kā sauc to džeku kam pieder tevis nosauktais pc?

 

Taapat kaa Tevi. (spriezhot peec nicka)

Link to comment
Share on other sites

Bet, ja Tu nesaproti kaa kodolu skaits saistaas ar multi-thread (OS pavedieni), tad nav jeegas turpinaat sarunu!

Es to ļoti labi saprotu, tik alone es prasījiu pilnīgi ko citu, un sarunu tiešam nav jēga turpināt...

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
Nestriidos! Bet tas neatspeeko to, ka NEKAD NEVIENA tirgotaaja datu baazee nav uzticamas un preciizas informaacijas. Ja tur vispaar taada ir... par to rev. numuru es domaaju.

Taapat kaa Tevi. (spriezhot peec nicka)

Re:... ( From: Inspektors Caps )

Nu jaa, ir, Latvija maza tak. :D

 

P.S. Redz', ka arii bez apvainojumiem var parunaat... ;)

 

 

Viss skaidrs. Šis džeks ir nesis PC uz garantiju reizes 15. Baroklis nomainīts pirmajās dienās, plate sprāgusi vairākas reizes, problēmas SB600 ar raid0, atmiņa sprāgusi, beigās nomainija uz gigabyte plati, un tā arī atņirdzās. Papildus tam x1950pro necāca līdzi CF dongle, un nācās to gaidīt labu laiku. Katrā ziņā sveicieni no Kaspara, man šķiet ka mani jau nu viņš pazīst :)

Mēs vēl smējāmies, ka salikta perfekti līka sistēma, izņemot varbūt proci.

Link to comment
Share on other sites

paldies Inspektors Caps vismaz prieks par to, ka kāds uztvēra sākuma domu, bez papildus paskaidrojuma ;) Bet nu biju vēl domājis to visu tā ātri pārskrienot, lai arī plašākā mērogā saprot, bet laikam ne tā īsti pateicu, bet nu lasamviela bija intresanta jāatdzīst šitai tēmai :-D

 

P.S. EnS no tevis gan nekā nesagaidījām :( pavisai apbēdināji tautu :(

Labots - alone
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
Viss skaidrs. Šis džeks ir nesis PC uz garantiju reizes 15. Baroklis nomainīts pirmajās dienās, plate sprāgusi vairākas reizes, problēmas SB600 ar raid0, atmiņa sprāgusi, beigās nomainija uz gigabyte plati, un tā arī atņirdzās. Papildus tam x1950pro necāca līdzi CF dongle, un nācās to gaidīt labu laiku. Katrā ziņā sveicieni no Kaspara, man šķiet ka mani jau nu viņš pazīst :)

Mēs vēl smējāmies, ka salikta perfekti līka sistēma, izņemot varbūt proci.

 

Ak, tad tad klaajam visu valjaa, ja... nu davai, lai tauta klausaas!

 

Sisteema taatad kaa jau teicu X2 6000+, AMD 580X un X1950 Pro, kas tam laikam ir AMD paredzeetais saderiigais "geimoshanas komplekts". Un tieshaam divos punktos Tev taisniiba - probleemas ar SB600 RAID 0 un garantijas apkalpotaaju un servisa meistaru nerubiishanu liidz galam IT jomaa plus veel klaat arii cietpauriibu! Taatad kur bija probleema - atklaajaas (visaa pasaulee) ka lazha ir no AMD puses un gljuks ir komplektaa 580X+SB600 un skar tikai RAID rezhiimus! Atljaushos pieziimeet, ka dators straadaaja perfekti bez RAID un garantija tika apmekleeta visu laiku tikai deelj RAID! Taa kaa par barokli vari te nepiiksteet ne vaarda! Taapat arii plate neviena nebija nosvilusi, bet vienkaarshi visas bija vienaadi gljukainas jau no razhotaaja. Bet taa kaa konkreetajaa servisaa meistariem nevareeja ieskaidrot ka gljuko nevis konkreeta plate bet gan gljukains ir modelis kaa taads, tad tas viss izveertaas garumaa. Taatad vaina nebija ne komplekta, ne pirceeja, ne paardeveeja, ne pat ASUS (maates plates razhotaajs) bet gan AMD. Bet Latvijas likumdoshana paredz to ka, ja pirceejs maksaa par funkciju (RAID 0), tad vinjsh ir tiesiigs to pieprasiit lai taa straadaa un taa nav vinja probleema, ka AMD ir nolaidis lazhu tajaa gadiijumaa.

 

Rezultaataa klientam piebesiija un tika darbinaats kompis bez RAID, kaads tas normaali nostraadaaja liidz naakoshaa gada vasarai, kad bija jau iznaacis par normaalaam naudaam 790X chipsets un taa kaa veel ar vien bija garantija, tad tika pieprasiita plates mainja uz to, jo tas sniedz taas pashas iespeejas+. (nevis -) Bet protams konkreetaa kantora servisaa meistariem galvas ir gruutas un naacaas gandriiz ar lielaas kaiminju tautas valodas paliidziibu iet liidz servisa vadiitaajam, kuram tad arii izdevaas ieskaidrot situaaciju, peec kaa arii taalaak beidzot sekoja normaala attieksme un operatiiva riiciiba.

 

Starpcitu, vienaa reizee peec servisa tika konstateeta nosvilinaata maates plates "power" diodes izeja... Tas tad laikam arii liecina par gudrajaam galvaam servisaa, ne? ;)

 

Nu ko... kantora vaardu arii tautai atklaat? Tauta veelas? :) Uzreiz jau piebildiishu, ka tas ir viens no populaaraakajiem kantoriem bet tas nav M79! ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Jā, tik es tur vairs nestrādāju un to datoru licis kopā arī es nebiju. Tā ka pīkstēt var vien tas kas izvēlējās tādu komplektāciju :) Būtu normāla komplektācija, nebūtu problēmas, bet katrs jau pats ir visgudrākais. Protams, cilvēki kas tādas komplektācijas apstiprina arī nav diži labāki :)

 

servisa vadiitaajam, kuram tad arii izdevaas ieskaidrot situaaciju, peec kaa arii taalaak beidzot sekoja normaala attieksme un operatiiva riiciiba.

Jā, bija gan tāda lieta.

Bet man gan patīk kā tu pats te centies ieskaidrot ka esi salicis baigi superīgo komplektāciju :) Jā, sure.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

Bet protams konkreetaa kantora servisaa meistariem galvas ir gruutas un naacaas gandriiz ar lielaas kaiminju tautas valodas paliidziibu iet liidz servisa vadiitaajam, kuram tad arii izdevaas ieskaidrot situaaciju, peec kaa arii taalaak beidzot sekoja normaala attieksme un operatiiva riiciiba.

 

skarbi vārdi ko lai saka.. :-)

 

Jā, bija gan tāda lieta.

 

Kaspara cieņa aizskarta, not good.

Labots - aiv
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
Jā, tik es tur vairs nestrādāju un to datoru licis kopā arī es nebiju. Tā ka pīkstēt var vien tas kas izvēlējās tādu komplektāciju :) Būtu normāla komplektācija, nebūtu problēmas, bet katrs jau pats ir visgudrākais.

Ar ko probleemas? Ar meistaru nosvilinaataam diozhu izejaam? Vai nespeeju saprast, ka neveiksmiiga un reti sastopama AMD vaina nav klienta probleema? Probleemas vajag risinaat cilveeciigi, tad neviens arii netaisiis shitaadas antireklaamas kaa es te tagad!

 

 

Ja jau, tad jau... veel sho to atcereejos. Jaa, aizdomaas par PSU arii tas tur tika nomainiits kaut kad un kantoris neattureejaas nokaardinaajuma panjemt IT nepaarzinoshu klientu uz probleemu emocijaam un nopaardot vinjam Chieftec 750W par toreiz kaut kaadiem Ls 80+! Bet pats jautraakais visaa tajaa, ka probleemas jau peec taas mainjas neizmainiijaas NE PAR MATU! :D Visi taadi muljkji, bet mees tik vieni gudri kruto 750W, kas nekaadi neatrisina vinja tehnikas iisto probleemu, klientam nopaardot, ne? ;)

 

Un tad atcereejos veel vienu bonusinju saistiibaa ar sho kantori un PSU! :D Bonusinjsh taads, ka shis kantoris nepaardod shos keisus ar baroshanas blokiem, jo arii uzskata ka tur ir neadekvaati baroshanas bloki! Re kaa - ne tikai, es, bet pat arii HEC/Compucase inzhenieri ir mugjilas! Citiem vaardiem tikai nesaskaņota reklāma straadaa gudraakie inzhenieri, kuri visu saprot! ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Nezinu ko viņi tur tirgo, bet ir tāda lieta ka gnt patīk no korpusiem ņemt ārā psu un pārdot kastē uz kuras is modelis kas attiecas uz korpusu AR PSU.

Ko tur kādreiz kāds ir notirgojis...es tak neesmu visi un es nevaru zināt ko katrs cilvēks ir darijis.

Starpcitu, ja klients pats saliek kautkādu kruto sistēmu uz vāja barokļa, jebkuram kantorim ir tiesības atteikt garantiju, jo komplektējošās daļas netiek lietotas tā, kā to ir paredzējis ražotājs norādot specifikācijā. nejau es esmu ražotājs, un nejau es nosaku ko rakstīt uz iepakojuma/instrukcijas/webā :)

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Ehh, sorry - nezinaaju, ka te taa kantora linkus un nosaukumu nav iespeejams pat ierakstiit! :D

 

Tauta: kantoris, deelj taa nosaukuma, tautaa tiek deeveets ari par metaalu kantori... ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Būtu uzreiz gājis pie servisa vadītāja ar karogu rokās lai nomaina plati, nebūtu tev tagad par ko spamot.

Tas ka tu gribi cf un raidu vienlaicīgi uz jēla produkta par katru cenu...nu piedod, tur nevar palīdzēt nedz es, nedz kāds cits tagad tur strādājošs cilvēks. Izņemot, protams, to, ka tagad ir jauni, stabili produkti.

 

Ir tādi cilvēki, kas sapērkas visādus gigašitus un vaino pārdevējus kādu sūdu smērē iekšā. Ko darīt, tāda dzīve.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

Ehh, sorry - nezinaaju, ka te taa kantora linkus un nosaukumu nav iespeejams pat ierakstiit! :D

 

Tauta: kantoris, deelj taa nosaukuma, tautaa tiek deeveets ari par metaalu kantori... ;)

metal ek s?

Labots - Hashss
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
Starpcitu, ja klients pats saliek kautkādu kruto sistēmu uz vāja barokļa, jebkuram kantorim ir tiesības atteikt garantiju, jo komplektējošās daļas netiek lietotas tā, kā to ir paredzējis ražotājs norādot specifikācijā. nejau es esmu ražotājs, un nejau es nosaku ko rakstīt uz iepakojuma/instrukcijas/webā :)

 

Te tiiri logjiski var pat piekrist Tev. Jaa - pirmajaa briidii arii man radaas aizdomas, ka varbuut tomeer tas ASUS 350W nevelk. Lai gan RAID vai ne-RAID straavas pateerinju nemaina un bez RAID viss straadaaja perfekti. Tikai lieta jau taa, ka arii Chieftec 750W skaidri apstiprinaaja, ka probleema nav baroklii, bet risinaata taa netika. Pie tam sheit arii var piekrist tikai daljeeji, jo klients var arii pirkt TIKAI maates plati un uz to attiecas taa pati 2 gadu garantija. Un, ja platei gljuko RAID, tad plate ir jaamaina. Ja plates modelim ir rakstiits, ka ir RAID, bet dziivee nevienam eksemplaaram nestraadaa, tad maina modeli uz taadu, kas nodroshina to pashu vai lielaaku funkcionalitaati. Preteejaa gadiijumaa klients griezhas Pateereetaaju Tiesiibu Aizsardziibas Centraa... Uznjeemuma kljuudu sheit nesaskati?

 

 

Par komplektaaciju te saruna nebuus par teemu. Klientam nav Tev jaapamato kaadelej vinjsh grib AMD komplektu, nevis Intel, nVidia vai ko citu. Ja komponentei instrukcijaa un razhotaaja lapaa rakstiits, ka taa straadaa ar taada un taada standarta komponenteem, tad tai jaastraadaa.

 

P.S. Speele ta jebkura tam laikam lidoja vienkaarshi nejeega un tajaa zinjaa klients bija pilniibaa apmierinaats un laimiigs... ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Tu zini cik gļukaini produkti ir pārdošanā?

Tas es te forumā dažreiz iesaku nepirkt mēslus, bet kurš gan to lasa. Visi pērk un sūdz veikalnieku ptacā.

Diez vai PTAC bikstīs ražotāju uzrakstīt plates ražotājam jaunus draiverus vai biosu, bet bakstīs pārdevēju.

Tici vien visam ko ražotājs saka...

Link to comment
Share on other sites

Guest martin9

GA-MA770-DS3 plate straadaa ar phenom 9950 x4 , turklaat ar 140w versiju, bez probleemaam un performance zudumiem, es nezinu kapeec te dazhi raksta ka taa nevar buut? tas ka maajas lapaa kaads tur kautko uzraksta ka nav atbalstiits, ir tikai keksiitis birokraatijai un paargudrajiem komplekteetaajiem, lai var gudri pablefot

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
Būtu uzreiz gājis pie servisa vadītāja ar karogu rokās lai nomaina plati, nebūtu tev tagad par ko spamot.

 

Ir tādi cilvēki, kas sapērkas visādus gigašitus un vaino pārdevējus kādu sūdu smērē iekšā. Ko darīt, tāda dzīve.

 

Ak tad servisa vadiitaajs ir tas, kursh diagnosticee un remontee klientu datorus... Kur Tu dziivo, puis? :D Tas ir tikai normaali, ka servisa vadiitaajs tic saviem meistariem un nevis klientam. Bet redzi, ja meistari ir idioti, tad klientam ir jaaiet ar karogu un jaakaro. Vadiitaajam toreiz visu cienju - process aiznjeema 15 minuutes pa telefonu un peec pus stundas veel 15 minuutes aci pret aci. Gan tehniskaa zinjaa, gan cilveeciigaa ar vinju nebija nekaadu probleemu! Taa kaa atslaabsti, atziisti savu un/vai kleegju kljuudu un miers. ;) Lai tauta pati tagad spriezh kas ir kas!

 

ASUS plate, Sapphire kartes, Western Digital cietie, procis, kuru pats veel slaveeji utt. - reaalie gigashiti! :D :D :D

 

 

metal ek s?

 

Jaa, tas pats vien ir. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Komplektā ir 125W versija. Redzi? Lapā N/A ir pie 125w versijas.

Visas šīs plates ar 3+1 un 4+1 fāžu barošanu un 125/140w tdp pročiem mēdz izšaut mosfetus hihi :)

Link to comment
Share on other sites

Guest martin9
Komplektā ir 125W versija. Redzi? Lapā N/A ir pie 125w versijas.

Visas šīs plates ar 3+1 un 4+1 fāžu barošanu un 125/140w tdp pročiem mēdz izšaut mosfetus hihi :)

kaa tad tas tagad sanaaks?:) pagaidaam man tas nav gadiijies, bet kad notiks, doshu zinu :-D

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
Tu zini cik gļukaini produkti ir pārdošanā?

Tici vien visam ko ražotājs saka...

Vot tas konkreetais gljukainais ASUS plates modelis peec pirmaas probleemas bija jaanonjem no paardoshanas, nevis HEC plaanie keisi, kuriem nav nekaadas vainas, ja vien sajeedz kaa pareizi tie paredzeeti izmantot!

 

 

Lazho, ka jau teicu, visi un visur, bet razhotaajs ir ar lielaako ticamiibas koeficientu. Un tad dilstoshaa seciibaa liidz mazumtirgotaajam... ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
Ak tad servisa vadiitaajs ir tas, kursh diagnosticee un remontee klientu datorus... Kur Tu dziivo, puis? :D Tas ir tikai normaali, ka servisa vadiitaajs tic saviem meistariem un nevis klientam. Bet redzi, ja meistari ir idioti, tad klientam ir jaaiet ar karogu un jaakaro. Vadiitaajam toreiz visu cienju - process aiznjeema 15 minuutes pa telefonu un peec pus stundas veel 15 minuutes aci pret aci. Gan tehniskaa zinjaa, gan cilveeciigaa ar vinju nebija nekaadu probleemu! Taa kaa atslaabsti, atziisti savu un/vai kleegju kljuudu un miers. ;) Lai tauta pati tagad spriezh kas ir kas!

ASUS plate, Sapphire kartes, Western Digital cietie, procis, kuru pats veel slaveeji utt. - reaalie gigashiti! :D :D :D

ASUS Plates ir OK, bet tev laimējās paņemt megajēlu produktu pie kā ir vainīgs čipsets nevis plate. Un vēljovairāk CF kartes uz tā čipseta. Klientu menedžeris neko no dzelžiem nesaprot un nevar tev konsultēt dziļi tehniskos jautājumos. Klientu menedžeris apskatīsies ražotāja lapu un teiks ka būs ok samainot plati. Servisa vadītājs/meistars ir tas, ar ko jārunā dziļi tehniskos jautājumos. Zini, klients kas zin ko vēlas(pamatoti, nevis viena tante teica) ir labākais ko var vēlēties.

 

Kur Tu dziivo, puis?

Latvijā, vismaz pagaidām.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
ASUS Plates ir OK, bet tev laimējās paņemt megajēlu produktu pie kā ir vainīgs čipsets nevis plate. Un vēljovairāk CF kartes uz tā čipseta. Klientu menedžeris neko no dzelžiem nesaprot un nevar tev konsultēt dziļi tehniskos jautājumos. Klientu menedžeris apskatīsies ražotāja lapu un teiks ka būs ok samainot plati. Servisa vadītājs/meistars ir tas, ar ko jārunā dziļi tehniskos jautājumos. Zini, klients kas zin ko vēlas(pamatoti, nevis viena tante teica) ir labākais ko var vēlēties.

 

 

Latvijā, vismaz pagaidām.

Jaa, ar chipsetu AMD bija nolaidis lazhu! Bet probleema jau bija taa, ka netika piedaavaats NEKAS cits, kaa plates nomainja uz taa pasha modelja naakosho eksemplaatu! Kaadaa treshajaa reizee klients tad panjeema liidzi mani un es tieshi to arii tam Tavam klientu menedzherim normaali, zoliidi un tehniski paskaidroju - ka probleema nav shiis plates eksemplaaraa bet modelii kaa taadaa un konkreeti 580X chipsetaa. Bet vai Tu zini ko atbild tas klientu menedzheris? "Meistari pashi diagnosticees" un defektaacijaa ieraksta "gljuko maates plate". Klientu menedzheris ne tikai Tevi uzskata par muljkji, ne tikai nepieljauj iespeeju, ka meistars var nezinaat pilniigi visu, bet veel arii atljaujaas nepierakstiit to ko vinjam saka, lai obligaati pieraksta manus vaadrus prieksh meistara, pat ja pats nerubii par ko ir runa. Luk kur ir probleema - tajaa, ka visi ir muiljkjii, iznjemot pashus!

 

 

Tirgotaajam neviens nespiezh kaut ko tirgot! Taapat arii nepaarmetu neko par tiem HEC plaanajiem keisiem - negribiet, netirgojiet, notirgos un panjems klientus citi. Bet, ja Tu tirgo to ASUS, tad arii samierinies ar potenciaalaa upura staavokli pa vidu starp AMD, ASUS, GNT un klientu! Tu dziivo Latvijas PSR, bet es Latvijas Republikaa EU! Taadeelj arii mums atshkjiras taas filozofijas.

Link to comment
Share on other sites

Cieņas pilns klusums zālē!!!! :grin: :grin: :grin:

Link to comment
Share on other sites

Ne tak! ĀMEN! :drinks:

Link to comment
Share on other sites

"viena tante teica", ka ASUS plates nav paredzētas dzīšanai. Šajā gadījumā runa iet par Giga Byte GA-EP43-S3L un ASUS P5QL (PRO?)?)

Link to comment
Share on other sites

Man jau patīk. Cilēki lauza galvas kādu kompi ņemt. Tagad pilnas adreses ir ar čārtiem. Nav ko iepspringt, jo tā pat pēc gada vajadzēs ko mainīt. Bet tas jau katra paša ziņā.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...