Jump to content

Digitālā virszemes televīzija


Pirkss
 Share

Recommended Posts

buffalo

nu bet protams, pa 20Ls neko labaaku arii nevar gribeet.. shis aparaats noteikti arii buus pats vienkaarshaakais un lai redzeetu visus LV kanaalus.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 755
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Didzis

    32

  • Pirkss

    110

  • Dexs

    60

  • boto

    28

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tiemkam ir ITV, tiem buus iespeja bez maksas paariet uz otru variantu. Sanjemot aparatuuru pa velti.

 

Tas nozīmē, ka tādam ITV vairs nebūs jēgas un tā nebūs vairs? Lai gan tomēr ar ITV var ierakstīt raidījumus, bet ar digitālo virzemes televīziju šķiet nevarēs. Tad sanāk, ka digitālajai virzemes televīzijai nav jēgas, ja ir jau ITV.

Sanāk, ka Lattelecom piedāvās divus ļoti līdzīgus pakalpojumus. Lai gan ITV ir labāks un ērtāks. Ir gan internets, gan telefons, gan TV par vienu cenu un nevajag nekādas antenas utt.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Un cik tad ir to vietu, kur ITV normāli pieejama? Pat Rīgā daudzviet ir problēmas ar pieejamību/kvalitāti (piemēram, Pārdaugavā, Tēriņu, Vācieša ielu rajonā) - Lattelekom veči saka - pat nesapņojiet pat ITV tuvākajā laikā :).

Par lielāko daļu teritoriju ārpus Rīgas vispār nav ko runāt.

Mani interesē mazliet cita tēma - vai eksistē TV kartes, kurām būtu iespēja skatīties arī maksas kanālus (jebkurām, legālām/"nelegālām" metodēm). Līdz ar to ierakstīšanas problēma arī būtu atrisināta :).

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

janispauls
Atvainojos. Virszemē pagaidām viss iet FTA kamēr neuzsāks komercapraidi.

Kas Tev to teica,pats pārbaudiji?Neiet visi kanāli FTA :grin: darbojās ar baltcom karti

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

Kas Tev to teica,pats pārbaudiji?Neiet visi kanāli FTA :grin: darbojās ar baltcom karti
Runa gāja par LTC testiem...
Link to comment
Share on other sites

janispauls

Es arī par tiem pašiem testiem :D

 

IVARS raksta

Tas nozīmē, ka tādam ITV vairs nebūs jēgas un tā nebūs vairs? Lai gan tomēr ar ITV var ierakstīt raidījumus, bet ar digitālo virzemes televīziju šķiet nevarēs. Tad sanāk, ka digitālajai virzemes televīzijai nav jēgas, ja ir jau ITV.

Sanāk, ka Lattelecom piedāvās divus ļoti līdzīgus pakalpojumus. Lai gan ITV ir labāks un ērtāks. Ir gan internets, gan telefons, gan TV par vienu cenu un nevajag nekādas antenas utt.

Vajadzīgs laukos veciem civēkiem tavs internets,telefona līnijas pat nav,laukos vajadzīga televīzija ,kāpēc nevarēs ierakstīt?ierakstīt var visu :D

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

Tieši laukos arī ir vajadzīgs veciem cilvēkiem internets, lai sazinātos ar citiem un neatpaliktu no sabiedrības...un tieši tur arī ierīko Lattelecom telefonu līniju un manuprāt nekas nevar aizvietot Lattelecom internetu tur....

un bieži vien tieši laukos internets un ITV iet labāk nekā pilsētās, spriežot vismaz pēc ciematiņa, kur man vecākiem ir ITV...droši vien tāpēc, ka nav tā noslogotas centrāles nekā pilsētās un attālums līdz centrālei arī ir pavisam niecīgs salīdzinot ar pilsētām...

tā kā es neredzu ar ko digitālā virzemes televīzija varētu konkurēt ar ITV, ja nu vienīgi ar to, ka Latvijas kanāli būs bezmaksas...

bet, ja ir jau ITV vai ir vajadzība pēc virzemes DTV?

Link to comment
Share on other sites

Drīz Baltcoma karti varēsit izmest...

IVARS - ITV ir nepieciešams internets no LTC, ētera TV - tikai antena.

ITV var piebarot 2 TV max.

DVB-T - visus, cik mājā ir, tik kastīti katram uzliec.

Ja cilvēkam jau ir ITV tad tiešām nav īsti iemesla pāriet uz DVB-T.

Link to comment
Share on other sites

Tieši laukos arī ir vajadzīgs veciem cilvēkiem internets, lai sazinātos ar citiem un neatpaliktu no sabiedrības...un tieši tur arī ierīko Lattelecom telefonu līniju un manuprāt nekas nevar aizvietot Lattelecom internetu tur....

un bieži vien tieši laukos internets un ITV iet labāk nekā pilsētās, spriežot vismaz pēc ciematiņa, kur man vecākiem ir ITV...droši vien tāpēc, ka nav tā noslogotas centrāles nekā pilsētās un attālums līdz centrālei arī ir pavisam niecīgs salīdzinot ar pilsētām...

tā kā es neredzu ar ko digitālā virzemes televīzija varētu konkurēt ar ITV, ja nu vienīgi ar to, ka Latvijas kanāli būs bezmaksas...

bet, ja ir jau ITV vai ir vajadzība pēc virzemes DTV?

 

Nu bet saproti tak, ka ne visiem ir lattelecom internets, pat ja tas ir pieejams. Es pats dziivoju pieriigaa, kur kaiminjiem laikam pat ir ltk internets, bet man nav. Man pat nav ltk telefona kaa taada, nejuutu vajadziibu. Kaa rezultaataa man ITV nav un nebuus un nav iespeejams. punkts. Es skatos tikai virszemes digitaalo, jo tv skatos pamataa tikai uz datora, uz kura slinkums lietot analogo tv tuneri, jo tam ir neeertaaka pults.

Arii sattv man nav, jo neredzu vajadziibu. Kaut arii garaazhaa jau gadus 5 meetaajas liels skjiivis ar 4 galvaam, un kautkur pat veel meetaajas sat tuneris.

Cilveeki ir dazhaadi, un nevajag spriest tikai peec sevis vai sev tuvaakajiem cilveekiem.

Es tik pat labi neredzu, kaapeec vispaar vajadziiga ITV, ja buus DTV. kas man tagad pakaarties deelj taa? :D

Link to comment
Share on other sites

Drīz Baltcoma karti varēsit izmest...

 

Vai ta to tik vienkarsi ta vares nemt un izmest? manuprat si bij janes viniem atpakal ne?

Link to comment
Share on other sites

Runājot par kartiņām un digitv - kāds lieto uz kompja kombināciju DigiTV tuneris + softs lai skatītos tv + smart card reader + kartiņa?

Cik noprotu piem. ProgDVB vai DVBviewer supportē kautkādus smart card readerus, bet nevaru īsti atrast sarakstu ar supportēto smart card readeru ražotājiem.

Itkā vajadzētu iet variantam: DVBviewer+softCSA+CnXcam no softa, un hardwariski vajag USB Phoenix/Smartmouse interface, kas maksās ap 20lvl, bet pirms pirkšanas gribējās noskaidrot, varbūt kāds jau šito ir izpētījis.. :)

 

ASh

Link to comment
Share on other sites

Kāds naivums te dažu biedru domās. Lattelekoms visur laukos lauž satabus nost un pat centrāles likvidē. Uzstāda vecajiem klientiem kaut kādu pļurdaka antenu, caur kuru internets vispār neiet. Latvija nav tikai Rīga un lielās pilsētas. Ir vēl arī mežiem apaugušas teritorijas un pa vidu daudz saimniecību, kurās Lattelekoma internetu neredzēt nekad. Digitālā televīzija kā reizi nosegs visu valsts teritoriju, bet Lattelekoma telefona kabeļi nekad.

Link to comment
Share on other sites

Uz kartes rakstīts, ka esot Baltcom īpašums. Tad jau jāatdod. Kaut kā man atmiņā palika, ka klientu centrā teica, ka tā esot kartes autorizācijas maksa un pie atdošanas atgriež naudu.

Labots - Cody
Link to comment
Share on other sites

Es tik pat labi neredzu, kaapeec vispaar vajadziiga ITV, ja buus DTV. kas man tagad pakaarties deelj taa? :D

 

Nu, ja ITV nav un pat Lattelecom kabeļa nav, tad protams var iztikt arī ar DTV un nemaz tāds ITV nav vajadzīgs.

 

Bet mani vairāk interesē tas, ja ir jau ITV. Vai būs jēga viņu slēgt nost un pāriet uz DTV? Kādas būs izmaksas par DTV salīdzinot ar ITV? Un galvenais kurš sniegs labāku kvalitāti? Bet šķiet tas viss būs zināms tikai pēc kāda laika un nemaz nav jēgas tagad zvanīt un jautāt Lattelecomam.

Link to comment
Share on other sites

Uz visiem šiem jautājumiem atbildi saņemsi tikai tad, kad Lattelecoms uzsāks DVB-T komercapraidi.

Kaut kad šovasar.

Līdz tam, silti iesaku lieki nestresot :)

Link to comment
Share on other sites

Runājot par kartiņām un digitv - kāds lieto uz kompja kombināciju DigiTV tuneris + softs lai skatītos tv + smart card reader + kartiņa?
It kā esmu savācis šo komplektu, viss salikts kopā, nav tikai pati kartiņa :D ja kāds var aizdot savu, tad jau varēšu pateikt konkrēti.

par supportētiem cardreaderiem - slikti meklēji, DVBViewer mājaslapā (un forumā) ir šī info. Ir divi USB modeļi - Terratec Cinergy CI USB un Hauppauge WinTV-CI (strādā caur USB - nozīmē, ka ies ar citu ražotāju tuneriem), un vēl daži plugini priekš tuneriem ar jau iebūvēto CI.

Par softcam variantiem var palasīties pie igauņiem, ja kāds saprot viņu valodu... tur daļa ir angliski, daļa igauniski, palasīju un nolēmu nemēģināt :)

Labots - Mml
Link to comment
Share on other sites

Man arī interesē variants ar Hauppauge WinTV-CI USB lasītājs . Vai tas reāli darbosies uz , piemēram ProgDVB . Patlaban ir variants ar karšu lasītāju un cnxcam pluginin. Viss jau bija labi uz W XP , bet uz Vista vai W7 kā pieslēdz to plugin, tā vai nu nokarās vai baisi iebremzējās. Var jau saprast jo pēdējais plugins uztaisīts 2005 gadā. Tāgad gribu noskaidrot kādi ir citi varianti ( nu ar legālu karti bet uz kompja) .

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu kā jums, bet man vairāk patīk variants ar hardware dekodēšanu. Ja mans kompis knapi varēja rādīt Discovery HD kad viņš bija FTA vienu dienu, tad to pašu HD atkodējot ar softu, viņš vienkārši nokarsies.

Man arī interesē variants ar Hauppauge WinTV-CI USB lasītājs . Vai tas reāli darbosies uz , piemēram ProgDVB

nuu, skatoties pēc gan ProgDVB, gan DVBViewer'a changelog'iem, CI atbalsts ir taisīts un testēts speciāli priekš tā WinTV-CI ;) ceru ka tā arī ir, jo man ir tieši viņš...

Labots - Mml
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
janispauls

Vrszemes digitālajā TV parādijušies jauni kanāli Nat Geo Wild, NTV mir un Ekstrēmais sports :good: Lattelekoms sāk komplektēt kanālus

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

ESPN ari ir atkal paradijies saraksta. Vel kas interesanti, tad kanaliem blakus ir (LTC), nu vismaz man ta uzrada, nezinu ka citiem. Pie tam visi sie kanali ir MPEG - 4

Link to comment
Share on other sites

selection

jaa man ar to (ltc) un lietuviesu balticum vai ka vins tur bij ar man bij daziem kanaliem.

Link to comment
Share on other sites

janispauls
jaa man ar to (ltc) un lietuviesu balticum vai ka vins tur bij ar man bij daziem kanaliem.

Kad pālī,tad neraksti :grin::drinks:

Link to comment
Share on other sites

Vrszemes digitālajā TV parādijušies jauni kanāli <...> Ekstrēmais sports :good:

un ESPN tev rāda? man tik balta putra ekrānā. Pārējiem kanāliem attēls ir OK, lai gan izskatās ka kadru frekvence tur ne vairāk kā 10Hz, bet vismaz kko redzēt var :)

Link to comment
Share on other sites

janispauls

Vakar rādija :grin: mājās būšu vakarā

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

MSI Digivox mini III + istabas antena "rabbit ears"

DVB Viewer 4

ffdshow-tryouts SVN 2954 + deinterlace filter

 

Bilde laba, nu cik var buut laba ar 2.5mbit bitrate, dekodee bez partraukumiem un framedropiem.

 

Ir problema ar skanu uz kanaliem kur mono mp2 nevis stereo, bet nu tas ffdshow kodeka problema, ar citu kodeku skana iet labi.

 

Zem Linux arii iet, ar draiveru problemu nav.

 

post-70519-1242907457_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Lala, kast tas par kanālu, nav LTC kodētais? Ja kodētais, kā dabuji vaļā? man tāds pats MSI USB tuners, bet izmantoju originālo softu.

Link to comment
Share on other sites

Tas ESPN America, patreiz nav kodeets.

 

Kanalu saraksts gan mainaas gandriiz vai katru dienu, LTC aktiivi testee...

 

Re kas iet shodien, viss kas ir ar oranzhu atslegu pie kanala nosaukuma ir kodeets.

 

post-70519-1242908379_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Shodien parskaneju kanalus un man visiem kanaliem kur iekavas LTC

ir tikai skanja Bildes nav! tas tapec ka vinji rada MPEG4 ?

Link to comment
Share on other sites

pag sanāk,ka tagad var uzķert vairāk par tiem def kanāliem?

Link to comment
Share on other sites

He rādās ka Baltkom beidz to eksperimentālo raidīšanu, jo vakar šie zvanija ka tipa nevarot nodrošināt to virzemes jo viņu apartatūra... (bla -bla) , bet varot piedāvāt ''īsto digitālo'' :) , un kad es centos tam čalim iestāstīt ka man jau , mājās ir tā īstā digitālā pa viņu kabeli, tad šim ''daleca '' tik pec trešās reizes , ka lai liekas mierā un es jau esmu pie viņu ciparu kabeļa :) .

Vispār bals šim bija kā psrs laikos kad diktors paziņo par kārtējā ģensekretāra aiziešanu labākos medību laukos :) .

Starp citu, redzēs ko tas Lattelecom piedāvās - varbūt es arī atteikšos no ''īstās baltkom ciparu'', jo tagad ar istabas decimetru ķer tīri labi no torņa, tad nafig man to Baltkom kabeli , ja varēšu visu ko vajag redzēt pa gaisu ( ceru ka paplašinātā maksas būs sakarīga) un pie reizes ,kad braucu uz fazendu varu to uztvērēju/dekoderi paķert līdzi un visu skatīt kur gribu (a Baltkom kabeli jau nepaķersi līdzi). Vismaz , domāju ka privātmājas, kas izmanto to augstfrekvences diapazona Baltkom ko šie sen raidija , padomās vai ir jēga draudzēties ar Baltkom ( un , tepat , Boot forumā klīda baumas ka tas frekveņču diapazons īsti nesot paredzēts tai televīzija , bet gan kam citam , tik Baltkom , vēsturiski ielīdis). Obščem domāju ka kabeļnieki dabūs pasvīst (t.i. domāt par cenām/kvalitāti) kad palaidīs to virszemes digitālo tā pa īstam.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Mans aparats ir Digiality T-2001 tas nozimee kas varu vinju jau mest araa un mekleet DreamBox ??

Jo tos (LTC) kanalus man nerada bildi tikai skanja iet!!!

Link to comment
Share on other sites

Nu priekš virszemes televīzijas- jā, bet var jau mēģināt notirgot tiem kam Baltkom kabēļtelivīzija. Tik, cena , domāju būs nīkulīga, jo daudzi , tagad ir sprukās ar nepareizajiem uztvērējiem priekš virszemes DTV :mrgreen: Jā , domāju ka arī pats Baltkoms , lēnām pāries uz MPEG4 ( nu ši jau , laikam laiž pa kabeli vienu HD kanālu MPEG4)

Link to comment
Share on other sites

Šobrīd Baltkomam ir trīs HD kanāli (4,5 Ls/mēn.). HD kanāli varētu būt galvenais trumpis konkurencē ar LTC, virzemes DTV ir ierobežots brīvo frekvenču daudzums, LTC HD kanālus ar normālu bitreitu jau nebūs kur salikt.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

uz Driimboksha 8k man atkal bilde ir, bet skanjas naf no 650Mhz vai 690Mhz

 

no 610Mhz un Baltkom MMDS, kur Mpeg2, viss chiki

Link to comment
Share on other sites

Sveiki

Ja jau mans mesls Digiality T-2001 ir araa metams jo nevaru tos LTC kanalus redzeet! /mpg4/

Rodas jautajums ka jums parejiem arii ir shaada probleema??

 

Un vel vakar te peetiju tos salieliitos DreamBox apraatus vienjiem pie parametriem arii viesm ir tikai MPG2 noradits un nevienam nebij MPG4??

 

Kaa taa???

 

Un vel kaadu no visiem dreamboxiem ietektu cenaa 70-220LS

Link to comment
Share on other sites

Rudiger

Lētākie kombo varianti-

Dr.HD F16

Цена: 350.00 у.е.

CUBEREVO High Definition COMBO S2+T PVR Linux Receiver

Ebay.de ap 450EUR

Dreambox DM 8000 HD PVR

735.00 Ls plus vēl DVB-T tuneris...

MPEG4 pagaidām ir tikai DM-800/8000 , kas diemžēl nav Ls 70-220 robežās...

Un vēl-DVT ieviešana visā LV aizkavēsies aparatūras piegādātāju dēļ.Tā ka joprojām nav kur steigties...

Link to comment
Share on other sites

Mans aparats ir Digiality T-2001 tas nozimee kas varu vinju jau mest araa un mekleet DreamBox ??

Jo tos (LTC) kanalus man nerada bildi tikai skanja iet!!!

Nu LVRTC savus kanālus joprojām rāda. Tā kā skaties tos, kas ir uz 610MHz.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...