Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Yesterday
 2. Mr.Santīms

  Pērku: RAM DDR3L; CPU 775; Daļas priekš Dell N5110

  Pievienotas vēl lietas, kuras ir nepieciešamas.
 3. hero

  Mahačš - Androidisti pret Ābolistiem

  tas kas nāk uz sitienu prātā: - Pārbaudīt seriālo - check vai imei uz sim slota sakrīt ar sistēmas - paskaties appas Ir feiki, kur ir google playstore uzlikts - Palaid kaut kādu benchmark tooli - bieži vien detektējas, ka apakšā android. un palaid performance. uz single core būs nepiedienīgi zems papagaiļu skaits (pirms tam check cik ~jābūt tavam modelim)
 4. Siltum sūkni iekšā ir tens, par kuru marketalogi Tev nestāsta. Un tālāk, atkarībā no SS veida tas pilda savu funkciju. Tas viss jau atbilstošajā tēmā ir izrunāts.
 5. INTRASERVERNET

  Mahačš - Androidisti pret Ābolistiem

  Fake iPhone redzami ekrana kvalitate ir loti slikta. Atverot "Safari" ofline rezhima redzams ka Android parluks. Otrkart padarbojoties nu nevar nekadi nemanit kada bremze un viss notiek ar pamatigu aizkavi vai nereage.
 6. Edis7

  Ūdens dzese

  Iespējams,jā.iespējams nē. Tas youtbē kā variants tika piedāvāts. Pieņemu, ka viņš arī strādās..kamēr pumpītim impellers pavilks. Oriģinālo dzeses šķidrumu,ko uzpilda ražotājs neesmu sameklējis.
 7. Es tā sapratu ka netērē jau ar, bet ir kaut kāda papildfunkcija - straujā uzkarsēšana, kas rij ne pa jokam. Ja kādam nav slinkums, pastāstiet. Man galīgi nevajag un nav aktuāli, bet tā būtu interesanti vieglā formā uzzināt kas tur ar tiem ampēriem.
 8. kreizā Kāja

  Mahačš - Androidisti pret Ābolistiem

  Pārbaudīt? Āaa, nu tas klīnikā bez maksas, iekļauts cenā, pārbauda kopā ar nieri jo ļoti ciena patstāvīgos klientus!
 9. siltumsūknis tak elektrībā nevar tērēt vairāk kā tam ir nominālā siltuma jauda kilovatos. Nu tur labi, plus kādi simts vati par cirkulācijas sūkni un elektroniku.
 10. Kitai

  Mahačš - Androidisti pret Ābolistiem

  Lai nesākt jaunu topiku varbūt rūdīti biedri var pateikt - kā atšķirt iPhone 12 Pro fake no real? Uz iepakojuma atrodamo serial nr. ierakstot apple.com attiecīgo devaisu atrod, bet ir dzirdēts ka tagad ķīnieši pat to esot iemācījušies nožurkot. Es pieņemu, ka icloudā no fake nevarētu ieiet?
 11. ivo

  Ūdens dzese

  Auto antifrīzs nav variants?
 12. Gestapo

  [Pārdodu] PC, CD-atskaņotājs, objektīvs, laptops

  Mani te viens biedrs uzmeta, lai nu kā, lapsis ir iepaunots un sagatavots pakomātam.
 13. Pasaki man, es toč nevienam neteikšu..
 14. Teikšu godīgi, nezinu. Bet zinu skaidri, ka mans radinieks zin.
 15. Jurkins

  Kroņvīruss

  Un? Ko ta šis ir pareģojis. Tad, kad kaut kas jau ir noticis, pievelk notikumu aiz matiem pie tiem dzejiskajiem murgojumiem. Tāpat kā visi pārējie "pareģi". Var ar gudru ģīmi stāvēt pie ruletes galda un teikt - ja ne šodien, tad rīt bet "10" noteikti izkritīs. Vispār baigais klusums. Laikam visi antivakseri beigti. Redzēju, šodien no Rīgas puses ļoteme lidoja ar baigo čemtreilu. Gan jau no tā mītiņa.
 16. itanium

  DDOS uzbrukums Yandex servisam.

  Čo, čo, čo? Sanāk, ka, ja ar vienu ierīci izmantoju wi-fi, tad ar visām citām būs *****? Racionāli cilvēki tik stulbi nepārspīlē. Loģiski, ka nejau viens AP uz visu māju... Tur jau tā problēma, ka pārsvarā visiem tiem, kam ir problēmas ar bezvadu tīklu, tehnika ir sūds un/vai nomesta kaut kur mēslainē. Jā, pilnu ēteru neminēju kā problēmu, jo tā ir teju neaktuāla privātmājās.
 17. kreizā Kāja

  Kroņvīruss

  Stacijas tualetē uz nagliņas uzspraustu jaunāko newspeiperu pameklē, jo brūnāks teksts, jo pareizākas un svaigākas ziņas. Papīrs taču nesmird, vai ne?
 18. Mateushs

  Kroņvīruss

  Kam vajag angliskos resursus, lūdzu https://www.lewrockwell.com/2021/02/joseph-mercola/covid-19-vaccine-to-be-tested-on-6-year-olds/
 19. kreizā Kāja

  Kroņvīruss

  Labi ka Jēzus nebija luterānis, savādāk kā izskaidrot ēbreju močīšanu
 20. @dzincha man liekas, ka par šo jau esam diskutējuši kādā blakus tēmā, nesāksim no jauna ja ir interese, varu pameklēt tēmu, un tad varam turpināt tur?
 21. Racer

  Samsung kodeki.

  MKVmerge neko neko nekonvertē, vnk pārdzen no avi, mp4, mov utt. konteinera uz mkv ar praktiski failu kopēšanas ātrumu. Ja Samsung TV avi failu nelasa, bet to pašu avi pārliktu uz mkv lasa, tad Samsungs ir idioti.
 22. Mateushs

  Kroņvīruss

  https://octagon.media/mir/lechivshij_trampa_ot_covid_19_vrach_obvinil_vlasti_v_eksperimentax_nad_naseleniem.html Ir zināms šāds dakteris...
 23. Zemes ss tāda opcija nav. gaiss-h2o atkausē sarmu no āra bloka tīri ar elektrību? Cik kw iet parastajā sildīšanas režīmā? Un cik min ir starp defrost?
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...