Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. jema

  Kroņvīruss

  Strādā pie vakcīnas izstrādes?
 3. nebūtu C-19, varētu aizvest uz ražotni visu izrādīt, nosacīti, tie ir darba uzdevumi, kurus sagatavo un atsūta uz printeri, darbinieki kombinezonos paņem savas lapas un iet strādāt konkrēto pasūtījumu darba laiki mēdz būt asinhroni, bet no printera vienmēr var paņemt darāmo firmware svaigākā, bet nav skaidrs, vai tas vēl ir aktuāls serviss, ko viņi piedāvā
 4. Man pašam ir divi paziņas, kuri 2005.-2007. liktus SS nomainīja uz granulām. Papētījām situāciju. Izrādās tajos laikos SS jaudas aprēķinā pie ražotāja deklarētajām jaudām pārdevēji bliezuši klāt teņu jaudas. Ja pirki it kā 10kw siltumsūkni, tas bija 4-5kw un pārējais ar teņiem. Protams, ka tādā izpildījumā realitāte ziemā izrādījās skarba un cipari graujoši rēķinos par elektrību.
 5. Mielestapa

  Kroņvīruss

  Daļa ļautiņu atteiksies vakcinēties, jo vakcīnas satur smagos metālus un amonija nitrātu, kas izraisa Pārkinsona un Alheimera slimības, autismu, kā arī Kernel power 41 kļūdu cilvēka gēnu ķēdē.
 6. Rīgas gadījumā privātmājai patreiz ar RS ir krietni lētāk, nekā taisīt augšā savu katlu māju. Vienīgi ķebļa sanāk ar projektiem un apkures sezonas uzsākšanu
 7. ieleja

  Kroņvīruss

  nenovērtējiet vāciešus par zemu, resursi gandrīz neierobežoti, iztiks bez mūsu “nedēļas laikā radīsim speciālu komisiju, kas izvēlēsies kandidātus rīcības padomei, kas veidos izpildomiteju kopsapulces sasaukšanai...” un viss notiks, ieklausoties zinātniekos un speciālistos
 8. Aizpagājušogad bija 210e/t un bija jālūdzas, lai atved...
 9. Ir dzirdēts, ka 6kw ir uz 180m2. Man ir 9kw uz 140m2. Mierīgi pietiktu ar 7 vai pat 6. Bet fononam tač ir 13, ja 10 pa īsu.
 10. Vienīgi 10Kw. 300m2 mājai būs krietni pa īsu. Bet vienai st. "superbebra" mājai pietiek
 11. Today
 12. Vēl SS izmaksas ir ļoti atkarīgas no grunts. Es pats vasaras beigās iegādājos 5klases 20Kw granulu katlu(katls, 250Lbunkurs, rotējošais deglis, šneks, Plum automātika ar bezvadu istabas sensoriem), jo tasīšu šim esošajam risinājumam modernizāciju. Plānoju iekļauties līdz 4,5K eur. Māja ir 2st., 200m2, čuguna sekciju radiatori. Pārtaisīt tagad visu uz apsildāmo grīdu laikam gan nē 😬 +negribas bojāt dēļu parketu lielākajā istabā. Bija ieplānots tagad ķerties klāt, bet saķērām kovidu, sanāk pārcelt uz dec. vidu, vai pat vēlāk. Bet vismaz būs izkurināti vecie krājumi un atbrī
 13. Joiman

  Kroņvīruss

  par vakcinēšanu, ja varam uztaisīt 8000 testus dienā, tad atļaušos pieņemt, domājams arī 8000 dienā varam novakcinēt. 6 mēnešos pa 2x sanāk 0.5m. Daži paši gudrākie un skaistākie atradīs veidu kā pašiem bez valsts novakcinēties, tā ka man šķiet reāli. izrādas ka valsts arī ko plāno, pamatā balstoties uz europas iniciatīvām. https://www.vm.gov.lv/lv/jaunums/planots-vispirms-pret-covid-19-vakcinet-medicinas-darbiniekus
 14. Vilcinjsh

  Pērku resīveru

  Iečekoju, ir 8ohm, takā viss būs ok. Man šogad no Ķīnas viss nāk diezgan raiti, izņēmums bija tikai kaut kad februārī šķiet, kad ievilkās. No Vācijas nekad nekas nav kavējies, arī pavasarī, jo tas jau viss pa zemi iet un kravu transports nevienu brīdi nebija apturēts vai arī man vismaz netrāpījās.
 15. Domā tas ir sūdīgāk, kā tagad, kad akcijas paliek kur ir, bet no budžeta piemet?
 16. O jā savācas labi, it sevišķi ja visu uztic firmačiem.
 17. ^^^ runa bija par 2019 un naktīs bija - padsmit... Garkalnes nov. Vēl ir tas, ja ārā ir liels mitrums, tad arī relatīvi mazi mīnusi ķeras pie kauliem
 18. Gan jau skapis tikai. Tad, kad saskaitīsis visus kolektorus, caurules, rakšanas, savienojumus utt, tad tāpat labi savāsies.
 19. Kā uz to skatās, ja tu stāvi pliks ārā, tad -4 ir "diezgan auksts". Bet ja ņem vērā iepriekšējās ziemas, tad tas ir ļoti tālu no "diezgan auksts".
 20. Oho 25k, Fonons pa 3.5 tirgo http://fonons.lv/siltumsukni/ar-zemes-konturu
 21. Tā ir. Zemes SS ir dārgs pasākums. Sākotnējās izmaksas. Pēc tam neko ievērojami lētāk par granulām vai gāzi arī nesanāk. Tik, ka nekas nav jādara. Bet tas līdz laikam. Neviens aparāts nav mūžīgs.
 22. 2 gadus atpakaļ zemes SS kaimiņam uz 2st. māju (~300+m2) izmaksāja 25K. Jaunbūve, siltās grīdas, pagājušā gada janvāra (bija diezgan auksts) elektrības izmaksas 110eur.
 23. Gan jau ir OK siltumsūkņi. Tik ap 2005. gadu par SS bija par daudz pasaku. Mana klasesbiedrene, piemēram, jaunuzbūvētā mājā ar SS aukstākajos ziemas mēnešos par elektrību maksāja 40 latus, tas ir par visu elektrību, ne SS notērēto, apmēram divas reizes mazāk nekā man elektrība bez nekāda SS. Cits paziņa lielās telpās (ražotne) bija uzlicis SS, konstanti 150 latus mēnesī maksāja, pēc tam, kad latus nomainīja uz eiro, viņš turpināja stāstīt, ka 150 mēnesī maksā, ne vairs latus, bet eiro. Šādu pasaciņu stāstītāju bija daudz.
 24. Gestapo

  Kroņvīruss

  Ar domāju, ka nereāli, moš, ja iespringtu, Vatikānā līdz vasaras vidum pusi varētu sapotēt, papu ieskaitot.
 25. Ar laiku Tikmēr, jampampeļi pašnodarbinātajiem vēl papildus 5% paņems nost
 26. Mezavecis

  Kroņvīruss

  Drīzāk lielāka problēma ir loģistikas ķēdi, kā tādu kvantumu ar vakcīnām saražot, kā nogādāt līdz vajadzīgiem punktiem, kā organizēt vakcinēšanu, ņemot vērā, ka glabāšanai vajag noteiktus apstākļus un neder parastais ledusskapis. Nemaz nerunājot par pašu procesu, kā pat pusi no valsts var vakcinēt. Puse līdz vasarai ir nereāls periods ņemot vērā, ka vakcīnas ražošanas process pat nav sācies. Var iedomāties, kā tas notiks civilzētās valstīs, bet citur - kā sanāks.
 27. Labi, ka nestrādā pie tā, lai airBaltic akcijas BŪTU jānopērk katram Latvijas iedzīvotājam.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...