Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. Artanis

  "Viņi" tomēr ir starp mums

  Paldies dievam tikai vienu reizi ir gadījies. Bet nu es nemēdzu apgrozīties tusiņos priekš savādāk orientētajiem, kā rezultātā tas nav labs indikatīvais rādītājs. Toties atliek tikai palasīt soctīklus, un tā izrādās milzu problēma - “omg, mani uzrunāja nepareizajā dzimumā, kādā es šorīt sajutos sevi esam” (jā - ie arī tādi gender-fluid, kas no rīta var justies kā džeks, un pusdienaikā kā sieviete, un nedod dievs sajaukt to iedomāto dzimumu).
 3. marrtins

  "Viņi" tomēr ir starp mums

  Nez. Dabūs vēl bietē. No tolerantajiem
 4. vvv

  "Viņi" tomēr ir starp mums

  Nevaru saprast jūsu problēmas, man darbā neiznāk kontaktēt ar nēģeriem. Ja gadījumā sanāks, nenāks man prātā rasistiskus jokus stāstīt. Vispār, kas tās par darba vietām, kur darba laiks tiek tērēts joku stāstīšanai. Darbā jāstrādā.
 5. Artanis

  "Viņi" tomēr ir starp mums

  Zini, par ko man visvairāk nāk rēka? Par to, cik neiedomājama liekulība un hipokrātisms šeit notiek - ka visu laiku bazūnējot par savu “vienlīdzību”, “toleranci” un citām labajām īpašībām, kuras konservatīviem cilvēkiem redz nepiemītot, pat šeit topikā tiek pierādīts pilnīgi pretējais - izrādās ka pašas minoritātes ir agresīvākas un netolerantākas par viņu aprunātajiem bubuļiem. Ironija. Kādam vajadzētu kursa darbu par šito uzrakstīt.
 6. ieleja

  "Viņi" tomēr ir starp mums

  tev bieži tādas situācijas? man ne reizi mūžā nu un ja tev tīk konflikti, tad tik dragā ar to “правду-матушку”, nu varbūt izvairoties no sūrās patiesības atbilstošos rajonos, kur var tikt pie naža ribās vai ķieģeļa pa galvu
 7. marrtins

  "Viņi" tomēr ir starp mums

  Tu te tagad rosini vardarbīgi izrēķināties ar jebkuru, kas kaut ko tev pa prātam ir/nav pateicis? Nav brīnums no kurienes tev rodas greizs priekšstats par to, kas ir cieņa.
 8. Artanis

  "Viņi" tomēr ir starp mums

  Viņš pats tak tos jokus lielākoties uzsāka. Daudz biežāk nekā kāds no mūsējiem iepostēja kaut kādu nēģeru mīmi. Tur jau tā sāls - kapēc tu (un daudzi no pašiem melnādainajiem) uzskata, ka paši par sevi jokot var cik uziet, bet nedod dievs kāds cits pajokos? Nu wtf.. kur jūsu apdziedātā tolerance un vienlīdzība?
 9. ieleja

  "Viņi" tomēr ir starp mums

  reality check - mums vajag pierādījumus, ne apgalvojumus
 10. vvv

  "Viņi" tomēr ir starp mums

  Šeit visi pieklājīgi ļaudis. Labi saprot, ka apvainojoši izteikties uz citiem cilvēkiem nav pareizi.
 11. AndrisBB

  "Viņi" tomēr ir starp mums

  Humors tāds
 12. vvv

  "Viņi" tomēr ir starp mums

  Priekš kam tas būtu jādara!
 13. Artanis

  "Viņi" tomēr ir starp mums

  @ieleja Pārfrāzēšu piemēru: Visi uz Jāņa ielas dzīvojošie Jāni sauc par Jāni, un viņš pats sevi regulāri sauc par Jāni kā klātienē tā soctīklos. Toties kad Jānis aiziet ciemos, viņš ir gatavs sākt lekties un solīt pa muti jebkuram, kas viņu nesauc par Kārli. Kur ir loģika? Jebkāda atskaitot “nu vot tas tā ir un viss”. Tas pats par dzimumiem - ja cilvēks izskatās pēc vīrieša, uzvedās pēc vīrieša un viņam ir daikts starp kājām, kādēļ man būtu jāatcerās, ka viņš ir jādēvē par sievieti?
 14. vvv

  "Viņi" tomēr ir starp mums

  Ko jūs par nēģeriem. Forumā viņi?
 15. AndrisBB

  "Viņi" tomēr ir starp mums

  Pieņemsim ka tu esi super veiksmīgs un izdevās trāpīties uz viena no 100 (drīzāk gan viņš ir pārāk pieklājīgs un neko nesaka, norij krupi klusējot). "stenībā tā arī ir viena no angļu īpašībām, ka viņi nekad neko tev tev neteiks, smaidīs un turpinās sarunu itkā nekas nebūtu noticis. Pamēģini iziet uz ielas uz pateikt to joku 100 cilvēkiem, kā Ieleja teica Bruklinā vai kādā citā līdzīgā rajonā, kādas būs sekas.
 16. ieleja

  "Viņi" tomēr ir starp mums

  un tas tā jau ir desmitiem gadu, un tas apskatāmā nākotnē nemainīsies, samierinies bet, jā, kāpēc tev jālieto kāda cilvēka apzīmēšanai N vārds vai “resns”?
 17. Artanis

  "Viņi" tomēr ir starp mums

  Andri a ja tev slikti ar saprašanu, vēlreiz skaidroju - tas melnais džeks, kas ar mums gadiem bija teamā, pats šādus jokus plēsa IKDIENĀ. Tev grūti to saprast, jo tev apkārt acīmredzami ir jūtelīgi divkosīgi cilvēki, bet tici man - ir arī normāli indivīdi, kuri par katru joku (kurā nereti ir daļa patiesības) netaisās sist otram pa mūli, vai sūdzēties HR, vai pārtraukt biznesu. Es viennozīmīgi apzinos, ka ir daudz tādu cilvēku, kādus apraksti tu - viņi vai nu tēlo, vai tik tiešām ikdienā cenšas būt pārspīlēti politkorekti. Un tās ir viņu tiesības. Bet pie kādas policejiskas cenzūras tāda at
 18. AndrisBB

  "Viņi" tomēr ir starp mums

  Sorry, tu jau aizej beztēmā.
 19. Artanis

  "Viņi" tomēr ir starp mums

  Vari nopelnīt bonusa punktus, kapēc melnādainie viens otru (un arī baltos) par “nigeru” var saukt nonstopā katra teikuma galā, katrā dziesmā, katrā soctīklu ierakstā, bet kad baltais pasaka to pašu, tas pēkšņi skaitās rasistiski un aizskaroši? Sanāk, ka resnie viens otru drīkst saukt par resniem, bet citiem jāsaka, ka viņi ir tievi? Nu kas par sviestu..
 20. AndrisBB

  "Viņi" tomēr ir starp mums

  Jā jā, smelies vēl iedvesmu jūtūbe un tad izmēģini dzīvē
 21. Artanis

  "Viņi" tomēr ir starp mums

  @AndrisBB Tu tagad ievel elpu, iedzer nomierinošas zāles, un paskaties, kā melnie mēdz par to jokot -
 22. AndrisBB

  "Viņi" tomēr ir starp mums

  Angļu stila joks būtu pasmieties par to, ka tur ir neliela ironija un puse joka izrādītos patiesa. Dabonot bietē un nespējot aizmukt, jo redz melnie skrien ātrāk To ka pēctam atbrauktu baltie pilicisti un nošautu skrējējus, laikam izlaistu, jo mazliet jau pār strīpu, to atļautos pateikt tikai komiķi uz skatuves.
 23. ieleja

  "Viņi" tomēr ir starp mums

  vajag aizbraukt ciemos kaut kur Portlendā vai NY un teikt acīs skatoties un tad kopā pasmieties
 24. AndrisBB

  "Viņi" tomēr ir starp mums

  Nevar būt, @Artanis tak teica ka vi'ņi kopā pat pasmejoties par šdiem jokiem, pat kokvilnas vākšanu vēl pieminot
 25. vvv

  "Viņi" tomēr ir starp mums

  Redzēsi, tālāk tev tas būs vēl izteiktāk. Tavā tagadējā vecumā es domāju tāpat. Apbērnojos, kad man bija 38. Kā smejies, tev vēl 3 gadi rezervē.
 26. ieleja

  "Viņi" tomēr ir starp mums

  tas tad bija joks, nevis statistisks novērojams? bet jā, tas ir klasisks rasistisks stereotips, kas izteikts 101% apzināti kā aizvainojošs tumšādainiem cilvēkiem un aizbildināties, ka tā ir taisnība, nu tas ir vienkārši smieklīgi tāpat kā tie N un Ž vārdu lietotāji, kam it kā ir kādi argumenti, jo viens tā ļāvis sevi saukt, viens pats sevi tā sauc - sūc ne argumenti, jo šie N un Ž vārdu lietotāji lieliski apzinās, ka 99% nevēlās tā tikt dēvēti, ka šie apzīmējumi ir aizvainojoši un arī tiek lietoti tikai tāpēc, ka tie ir aizvainojoši
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...