Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. marrtins

  Kroņvīruss

  Nabaga Godzems
 3. Mezavecis

  Kroņvīruss

  No Kirby, Fitline, Herbalife, Līderisma akadēmijas laikiem ir interesējis, kā šīs organizācijas funkcionē, kā manipulē ar cilvēkiem, kā tās mainās līdzi laikam.
 4. Racer

  Kroņvīruss

  Nu te ir pieminēti inteliģenti cilvēki un zinātnieki, apmēram tādas te dažiem ir atsauces...
 5. Mezavecis

  Kroņvīruss

  Pļaviņš ar savu bandu ir savācis sev paprāvu sekotāju pulciņu un pēc tiem tipāžiem, kas parādītājās Alda tusiņā, aktīvi par šo pasākumu aģitēja, līdz ar to izskatās, ka šie arī sastādīs jaunās partijas kodolu. Nekur Aldis nav teicis, ka norobežojas no šiem te dīvaiņiem. Tiem sekotājiem galvenais, ka skaļāk bļauj. Pļaviņš mēģināja Rīgas domē tikt izbijušo Šlesera satelīt partiju Vienoti Latvijai, bet nekas nesanāca. Tā kā tur arī pieslējies Klimovičs, tad jūtama Šlesera klātbūtne. Tā kā aiz tiem konspirologu stāstiņiem stāv konkrēti mērķi.
 6. marrtins

  Kroņvīruss

  Pašķirstīju tos saitus. Vai ar Gobzemu tiem sakars tikai tāds, ka tie ir viņa elektorātā un tāpēc tagad viņu ģērē?
 7. marrtins

  Kroņvīruss

  Toties bija "valdībā".
 8. e = d

  Kroņvīruss

  Vāders tak nebija reptiloīds.
 9. marrtins

  Kroņvīruss

  OK, paņemsim pa aliņam un iziesim beidzot cauri. Un to saka kāds, kam avatarā Vēders
 10. Today
 11. Mezavecis

  Kroņvīruss

  Gribi sajukt prātā? Lūk marasma kalngals, kas spieto ap Gobzemu, lai katrs ierautu nāsī savu labumu https://tautastribunals.eu/ http://tautasvarasfronte.lv/ https://mainampasauli.news/ https://www.gaismastimeklis.lv/ Daļēji visus vienu šis tipāžs ar savu saitu https://vatastan.com/2020/01/09/dienas-vatniks-aivis-vasilveskis/ https://aivisvasilevskis.info/ Otrs galvenais ir šarlatāns biznesmenis Jānis Pļaviņš ar brīnumūdeni. Bet nu tur ir vesels bars individuālo marasmātiķu kā Valentīns Jerefemejevs (bļauris), Roberts Klimovičs (
 12. Kad atsūta vacap ziņu, tevi tā ieinteresē, tu atver to, izlasi, a pēc tam čohnī, ka skaistais skats palika nenofočēts.
 13. marrtins

  Kroņvīruss

  Konkrētajā video jau ir standarta politiķa pļūts, ne ar ko neatšķiras no Kariņa pļūtiem. Fēcītī neesmu un rakties negribu, varbūt pa rokai ir kādi linki par tiem ūdeņiem, gaismas tīmekli u.c. Jūbūbā neko neiesaka, atrast arī neatrod.
 14. binary

  Kroņvīruss

  Nepalūgšu - ne mīļi, ne kā citādi.
 15. marrtins

  Kroņvīruss

  Es ar līdz galam viņu metodi nesapratu. Kaut kad pavasarī biju tur viņi lapā (vēl vecajā versijā) un tad palasīju to metodoloģiju. Cik sapratu, tad tur nav pliki dati, bet statistisks modelis, ar iespēju "pietūnēt" parametrus (tas gan pieejams tikai speciālistiem, ja nemaldos). Par tiem excess pīķiem, kas šogad ir manāmi - tas nav tik neierasts, kā varētu šķist. Norvēģi bi nopublicējuši datus par mirstību pa nedēļām kopš 2000-2020 un tur, piemēram, 2000 gadā mirušie ir ~1000/nedēļā pāris nedēļas, šogad viss zem 1000. Un tas ir pie ~20% mazākas populācijas kā tagad. Ja mīļi palūgsi,
 16. Es tev varu pačukstēt lielu atklājumu :)
 17. marrtins

  Kroņvīruss

  Nu, ja viņi savu blējamo nevar pamatot ar linkiem, tad man viņiem ir sliktas ziņas
 18. VID_20201030_164025.mp4
 19. itanium

  no kā uzmanīties, pērkot lietotu fotoaparātu?

  Tu kaut ko dari nepareizi. Man pēdējiem 2 vai 3 telefoniem var uzlikt, ka kameras lietotne tiek palaista, 2x nospiežot skaļuma regulēšanas pogu - nevajag neko vilkt, ne pin kodus vadīt. Kā Whatsapp notifikācijas augšā var traucēt uzņemt bildi es arī nesaprotu.
 20. binary

  Kroņvīruss

  https://www.euromomo.eu/graphs-and-maps#excess-mortality Nezinu, kā to "Excess mortality" pareizi lasīt… It kā tak kopējā mirstība neesot palilinājusies, spriežot pēc šai topikā paskanējušās infas.
 21. Mezavecis

  Kroņvīruss

  Bet tādi video ir vairāki dažādos rakursos, kur uzpeld šarlatāni un citi ķēmi. Šeit runa par absolūti destruktīviem spēkiem, kas blēj pilnīgas muļķības, bīda konspirāciju teorijas kā piemēram, gaismas tīmeklis, mainam pasauli, tautas varas fronte. Var protams izliekties, ka viņi neeksistē, līdz brīdim, kad netiks ievēlēti saiemā, kas vēl vairāk samazinās saimas reputāciju un rīcībspēju, kas cik man zināms, pēdējos 25 gadus nav novērtēta ar plus zīmi.
 22. Racer

  Kroņvīruss

  Iedo linku.
 23. marrtins

  Kroņvīruss

  Nē, bet ieintriģēji Nav nav nemaz tik liela - vieni "blēj" vienu, citi - citu. Katram savs blējamais. Protams, grūti atturēties sevējos pacelt morāli augstākā plauktiņā par tiem tur kaut kādiem citiem "blējējiem", bet tas jau raksturīgi caur laikiem un jebkurai no frontēm. Hmm, taisni kā BY Tikai tur, laikam, viņu vairāk.
 24. Mezavecis

  Kroņvīruss

  Redzēji pēdējo saietu, kur kopā ar Gobzemu satikās atmiņūdens tirgotāji, gaismas tīmeklis un kaut kādi sektanti? Novembrī jūras malā dibinās jaunu partiju. Un tā varza tagad aktīvi plosās digitālā vidē. Atšķirība ir liela. Tur visi korītī blēj atlajst sajmu. Tuklāt atlajšanas sāga sākās jau īsi pēc vēlēšanām.
 25. marrtins

  Kroņvīruss

  Kas tur bija ar to Gobzemu, ka viņam tagad krāgā klūp? Kaimiņš vairs nav aktuāls? Dzirdēju kaut kāds mītiņš bija un, ka Saeimas ētikas komisijā lieta ierosināta (?) par aicināšanu nevalkāt maskas? Tautai ir dota iespēja balsot? Lai tak balso. Ja tas būtu situācijā, kad viss ir labi, tad tas tiešām izskatītos neforši. Bet ar ko tava purpināšana par Gobzema elektorātu atšķiras no Godzema elektorāta purpināšanu? (es nezinu, ko viņi tur īsti purpina, bet tu vedini uz domām, ka tie 4 gadus purpina, ka "viss ir slikti")
 26. programmētāju kļūda https://www.dailyrecord.co.uk/news/scottish-news/scots-fans-baffled-robot-football-22928859
 27. Spriežot pēc video,tas nebūs ventilātors-manuprāt kloķene! 1A ir lietuviešu veikals.....
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...