Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. Raimonds1

  Kroņvīruss

  8.50 ir jauna dziesma
 3. M@R$$

  TV Jaunumi-2021

  A ko ne? Jauda gan pa švaku, bet tiem dažiem ar lielām antenām būs ko darīt!
 4. marrtins

  Kroņvīruss

  Vari izvērst?
 5. Zin...

  Kroņvīruss

  Erm, par to tanti iepriekš nebiju dzirdējis, izlasīju rakstu, papētīju tanti, sapratu, ka nav riktīgi. Talak papētīju avotus, arī sapratu, ka nav riktīgi. Tā kā es nezinu tagad kā man bija jādara? Ignorēt pēc tam pat to ko esmu papētījis? 🙄
 6. Māšuks

  TV Jaunumi-2021

  Varēsim te ar parasto rādžiņu ķert?
 7. Internetaa var samekleet veshmashiinu testus. Cik atceros, doma bija, ka tagad razboshana ir tik unificeeta, ka iekshas tur ir vienaadas, daargajos modeljos piekarina klaat +10 eco rezhiimus, touch screenus, vadiibu caur telefonu un nereaalus rpm, ko iespeejams sasniegt tikai griezhot tukshu bunduli bez veljas. Kaapeec razhotaajam iespring par gultnjiem, ja taapat griezhot slapju velju tos apgriezienus nometiis lejaa. Neesmu gan iisti teemaa, jo joprojaam lietoju ~2005.gadaa pirkto Bosch, ar max 1000 rpm, kas veel nereizi nav pieviilusi un savu galveno funkciju - mazgaat velju, pilda lieliski
 8. Today
 9. marrtins

  Kroņvīruss

  Uz to jau tev norādīju, jā.
 10. Jaunākā mode. Visur izpirkts, eBayā var atrast pa 3 rezi lielāku cenu, līdz pat 100 500 par pilnu komplektu. https://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2380057.m570.l1311&_nkw=lidl+trainers&_sacat=0
 11. Jainit

  LTE iekārtu un citu nieku izsole.

  Pēc manas izpratnes pēc 23:00 izsoles beigu termiņš tiek katru reizi pagarināta par 10 min no pēdējās likmes, sākot ar likmi no 22:51 , t.i. izsole var turpināties arī līdz kaut vai nākamajam gadam, ja vien starp pēdējām divām likmēm laika periods ir mazāks kā 10 min.
 12. DjUbuntu

  Java: kā pareizi organizēt failus

  īsti vīri manuāļus nelasa. Hz, man VS code viss parasti notiek ar to, ka pats iesaka, ka ir tāds un tāds plugins un ar vienu peles pogu. Par valodu - parasti SO / news.ycombinator ir pietiekami ok saturs lai atrastu kas pašam interesē. Jebkurā gadījumā iesaku atturēties no postēšanas forumā jo savādāk arvien vairāk un vairāk tu pasniedz sevi kā stulbu pamuļķi 😆
 13. AndrisBB

  Java: kā pareizi organizēt failus

  Te mazliet citi rezultāti, bet līdzīgi pēc būtības. https://insights.stackoverflow.com/survey/2021 Vispār interesanti cik ātri VS Code izspieda Sublime Text aun Atom no līder pozīcijam, pagāja varbūt 2 gadi kopš palika daudzmaz zināms, un tagad jau faktiski industrijas standarts. Bet nu ja nospiest pogu Install pie pluginiem ir sarežģīti, tad tiešām cilvēkam jāpailiek pie plika text editora.
 14. Racer

  Kroņvīruss

  Tātad Tu vienkārši jau sevi noskaņo, ka tur viss ir slikti. Es pieeju savādāk - distancējos no avotu izcelsmes - vai tie ir trampisti, sorosoīdi, liber asti utt. Mēģinu pats domāt.
 15. base7

  TV Jaunumi-2021

  Radio zinās. Tas gan vairāk domāts radioamatieriem. Drīzumā Ukrainas Aizsardzības ministrijai piederošā radiostacija "Армiя FM" Krimas dēļ uzsāks savu darbību vidējos viļnos (810kHz diapazonā). Raidītājs atradīsies Doneckas apgabalā (vietā, kuru kontrolē Kijeva). Jauda būs 10kW.
 16. ImissimI

  Iesakiet filmas,kuras vērts noskatīties

  Grāmatas ļoti patika, redzēs kas sanāks no seriāla. Pirmās sērijas ir ārā. Kā reiz priekš svētdienas ko pafilozofēt.
 17. Zin...

  Kroņvīruss

  Jo dezinformatoriem pus radi apmiruši no vakcīnām, bet otra puse ieguva " dabīgo imunitāti" saslimstot ar iesnām. Tādēļ labāk nevis vienu dienu pamocīties ar temperatūru vai nomirt, bet labāk divas nedēļas pamocīties vai nomirt. 🤪 UK vismaz ir, bet maz. Šaubos vai Dānijā ir savādāk.
 18. uldii12345

  Kroņvīruss

  Jautājums antivaxeriem, kur ir argumenti pret, ja sen ir pierādīta vakcīnu efektivitāte. Izskatās, ka tā ir cīņa un muldēšana tikai cīņas pēc. Dānijā 90% vakcinēto, ierobežojumu nav, kovids vairs nav bīstamo slimību sarakstā. No covid nav nomiris neviens vakcinētais, kas vēl ir jāpierāda? Tak paskataties kaut aizliegto paņēmienu par covid tēmām, tur visu labi pastāsta ārsti, kas ikdienā ārstē kovidniekus.
 19. Zin...

  Kroņvīruss

  Skaidrs, šī sauklļa dēļ droši vien cilvēces vidējais mūžs pēdējos 150 gados stāv uz vietas Tu ar ietiepīgs. Pareizi ir jāsaka - paši vainīgi, ka neieguva "dabīgo imunitāti"
 20. usver

  Kroņvīruss

  Runājot Levita vārdiem - kurā ģimenē kāds nomiris, tajā vairs visgudri pirkstus neplēš, ar patētiskiem saukļiem skandējot, ka mums jūra līdz ceļiem un viss vienalga, tas takš tikai sīkums. Joprojām apmeklēju pagastu, kurā dzīvoju pirms 20..25 gadiem. Tur daži cilvēki ir nomiruši ar kovidu, vai tik nebija 2 cilvēki pat vienā ģimenē. Kad tie izrādās ģimenes draugi nevis abstrakti cipariņi statistikā, tad ir jāaizdomājas. Bet daži turpina stāstīt, ka "nē, priekš kam potēties, lai jau mirst, mani radi un paziņas gan ir kiborgi". Tie cipariņi - tie katrs ir cilvēks. Pazīstu arī smagi slimojušos - nebūt nav forša sajūta zīlēt, vai rads izdzīvos. Bet nu jā, tie taču tikai cipariņi - paši vainīgi, ka nebija starp laimīgajiem, kuri nesaslima vai izslimoja "nemanot". Vajag vēl pavāvuļot kaut ko "zinātnisku, jūtūbē noklausītu", lai taču cilvēki riskē un tic, ka viņi visi bez potēm būs tikpat neievainojami kā makaronus karinošais, visticamāk sen potētais Gobzems. Viņš uzņemsies atbildību par katru vecmammu, kura noticējusi čipiem?
 21. camel

  Java: kā pareizi organizēt failus

  Vai angļu valoda neder? Vai materiāli ir tikai krieviski? (negribu lasīt krieviski) Atradu tādu https://pypl.github.io/IDE.html Vim tiešām ir populārāks kā varētu domāt.
 22. base7

  Kroņvīruss

  https://www.google.com/amp/s/currently.att.yahoo.com/amphtml/att/man-created-funeral-home-truck-210114901.html
 23. M@R$$

  TV Jaunumi-2021

  Mazliet šim oponēšu, vismaz pēc ierobežojumu sākšanās. Nu jā, bet ja tu pierodi pie reklāmu neesamības? Un pēkšņi pārslēdz citu staciju. Dabū aukstu ūdens šalti. Bet tas nu tā...garāmejot.
 24. kojots66

  Kroņvīruss

  Te arī viss skaidrs - ka jaunās releģijas potes iedarbojušas!
 25. MartiniB

  TV Jaunumi-2021

  komercniekiem tak nepienaakas miljoni no nodokljumaksaataaju kabataam, kaa bez reklaamaam izdziivot? sabiedrisko radio repertuaaru nepaarvaaru, reklaamu neesamiibu neliidz. nee nu, vienu sabiedrisko es reggulaari klausos, BBC Radio 1 Pete Tong
 26. kojots66

  Kroņvīruss

  Kam kāda daļa ka es to izslimo -Pieņemam faktu,ja neesi vakcinējies -nevari uzradīt covid pasi -vispar neielaiž pa slimnīcas durvīm,ļoti labs pieņēmums būtu! Bet ja vakcinētais saslimis ar to pāšu covidu,viņš vispār jalikvidē!Kā vispār iedrošinās saslimt ja reiz potēts,izterējis Valsts resursus!!! Es varbūt jau 5 x parslimojis to"covid" -es tām medicinas iestadēm pat tuvumā nerādos! Vienkārsi dabiskai atlasei jābūt-nekas nav jaarstē! Ta tanu atraduši par ko satraukties,paraus klemmi paraus,tam tā bij jabūt!
 27. Raimonds1

  Kroņvīruss

  Paņemsim tādu vienkāršu faktu - nevakcinētie slimo smagāk. Vēl vienu faktu - pie zināmas slimnīcu noslodzes iestājas ĀP izsaukumu prioretizēšana un nepietiek intensīvās terapijas gultas CITIEM, NE COVID pacientiem.. Tāpēc vakcinēšanās ir individuāli un sabiedriski derīgs pasākums. Kas tur nav skaidrs? Un, jā, zinu, tika pieļautas kļūdas. Viņķeli par ministri nevajadzeja. vakar TV3 intervēt arī nevajadzēja. Tas viss lieki satrauc un mudina protestēt. To visu var saprast.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...