Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. AndrisBB

  Kroņvīruss

  Kas tad liedz jau atgad atvērt piegādes servisu un likvidēt mazos?
 3. uldise

  TV izvēle

  kādā ziņā saliek? vai useris parastais šo atšķirību pamanītu?
 4. kaut_kaads

  35AC / S90 upgrade

  Oscilis bija pie portabļa, kāds īsti, nemācēšu gan pateikt, slēdza tupa pie tīkla cik maniju, redzēja uzreiz baigos trokšņus, paslēgājām gaismu un uz to arī lielais "kr0pl1s" (liec mieru auto labotāj ) uzradās uzreiz, protams "pasūtīju" uzreiz, jo tās lampas bija ļooti nesen saliktas, uzkrāmēja kapacitoru pie ieejas, vēlāk gan pats saliku pie katras lampas 1 "pikafarādu?". Vēlāk zvana, skatos tas pats onkulis, jo biju saglabājis numuru, bet par citu objektu zvanīja, tad arī apvaicājos par to reizi, un kā jau pieminēju teica, ka problēma ir bijusi citur... Bet nu pēc fakta, tīros ķīniešus
 5. Zin...

  TV izvēle

  Paskatījos, tomēr philips to tcl saliek vienos vārtos
 6. x_rays

  Kroņvīruss

  Nekas jau netraucē tādam maxim vai rimčikam atvērt savu piegādes servisu. Un ja tas reāli strādās, tad mazajiem lauku privātveikaliem var iestāties grūti laiki. A lielie no tā ne tikai nezaudēs apgrozījumu, bet, iespējams, pat uzaudzēs. Resursi viņiem ir nesalīdzināmi lielāki kā mazajai lauku privātbodei.
 7. AndrisBB

  Kroņvīruss

  Ganjau tāpat kā ar Kariņa miljoniem
 8. martinno

  Kroņvīruss

  Saiti, lūdzu.
 9. Lainere

  Kroņvīruss

  Labi. Pieņemsim ka sazvērestības teorija. Tikai ne kas ka viņas dati ir miršanas reģistrā. Varbūt laimēja loterijā, kļuva par miljonāri un imitēja savu nāvi. ASV arī nebrīnītos, savādāk radi sāk ķidāt visu bagātību.😁 Bet nestrīdēšos.
 10. Today
 11. Racer

  TV izvēle

  Ok, paldies, padomāšu.
 12. AndrisBB

  Kroņvīruss

  Še tev, arī veselīgie mirst https://www.theguardian.com/world/2021/aug/04/fit-and-healthy-man-42-from-southport-who-rejected-vaccine-dies-of-covid
 13. binary

  Kroņvīruss

  Jā un nē. Man personīgi no tiem ierobežojumiem ir divi palieli ieguvumi: 1) beidzot sāka attīstīties "darbs no mājām" iespējas; līdz tam tepat forumā daudzkārt bija dzirdēts, ka "kas gan IT cilvēkiem nekait, tie tak var no jebkurienes strādāt", bet praksē kaut kā darba devēji to īpaši neakceptēja; 2) es vairs nebraucu uz pārtikas veikalu, tā vietā pārtikas veikals brauc pie manis (laukos). Redz, ja "spečuka" mērķis ir "ierobežot vai apturēt vīrusa izplatību", tad man jāvaicā - priekš kam?
 14. Jurkins

  Windows 365 - Windows mākonī

  Visam savs laiks 😉. Gan jau pēc gadiem 5? būs kauns iziet no mājas bez sava mākoņa. 😁
 15. itanium

  Windows 365 - Windows mākonī

  Šo gan kopā laikam nevajadzēu jaukt. W365 nav paredzēts šādiem mērķiem, vismaz spriežot pēc viņu dzelžu peidāvājuma.
 16. Zin...

  TV izvēle

  Nav jua tv pie sienas jābūt lai Ambi izbaudītu. Mans viedoklis šoreiz būs, ka abi lēti izskatās un ņemami. Vairāk jāskatās dzīvē kura bilde labāk patiks. Philips viņa vienmēr būs mīkstāka, kam tas patīk, kam nē. Un skaties kā ar hdmi 2.1 abiem
 17. Iesacejs69

  35AC / S90 upgrade

  Bet,teema ir veel cita - interesanti,ar kaadu oscili vinji skraidiija,ja mekleeja 800MHz..
 18. Jurkins

  Windows 365 - Windows mākonī

  Jeb drīzāk pa spirāli. Vajag jau tikai platu interneta trubu un "televizoru" ar 2000(🤣) fps. Spēlīte dzenāsies mākonī uz 256 kodoliem un hvz kādas videokartes (maksā tikai)... ne jau par 40 usd 😁 tāda komplektācija. Kā jau @AndrisBB minēja - viss jaunais ir labi aizmirsts vecais.
 19. shadow118

  Kroņvīruss

  https://www.tvnet.lv/7308216/99-no-junija-mirusajiem-covid-19-pacientiem-nebija-vakcineti
 20. vvv

  Kroņvīruss

  Kādi mērķi spečukiem, nevaram zināt, gan jau cēli mērķi, diemžēl, spečukus regulē ļaunie pasaules varenie ar Kariņu priekšgalā, spečuki viņiem pakļausies un pildīs viņu ļaunās pavēles...
 21. AndrisBB

  Windows 365 - Windows mākonī

  Tā jau īstenībā ir pagātne (60tie, 70tie gadi ar Multix operētājsistēmām utt), iesākumos tā arī datori darbojās - severs un klienti. Viss iet uz apli. Reāli jau visdrīzāk ir pieprasījums pēc tāda servisa, savādāk jau MS viņu neveidotu. Tagad nopērc Macbook Air ar M1 CPU un lieto savām vajadzībām. Ja vajag strādāt, vai vajag lielāku jaudu, tad pieslēdzies mākonim un viss. Ja kautkas nojūk vai ja pazūd/nozog laptopu, tad nopērc jaunu un lieto tālāk. Piemēram mēs tagad darbā gribam dabūt dažādus sertifikātus, lai var darboties ar mazliet kritiskākiem projektiem utt. Tākā vis
 22. uldise

  35AC / S90 upgrade

  šis - laukos ir pie katra skaitītāja/trafiņa ir klāt šāds modēms(kur vispār ir attālinātā nolasīšana), pilsētā daudzīvokļu mājās tur jau viss savādāk, lētāk ir likt koncentratoru un pa elektrotīklu laist.
 23. Exiic

  Pārdod BOSE 700 ausis.

  Ir vēl 2 gab. Vienas melnas, vienas sudraba. Cena 100Eur gabalā.
 24. Racer

  TV izvēle

  @CAP, paldies, Tu iedevi daudz noderīgas informācijas, zinu, ka par Philipsiem esi zinošs, bet tā globāli tomēr uzticos @Zin... viedoklim, neapvainojies.
 25. uldise

  Windows 365 - Windows mākonī

  kā jau rakstiju, šāds jau labu laiku ir pieejams ar trešās puses risinājumiem. tagad tik, cik MS native support + pie viņiem mākonī nu jā, tam jau derēs jebkāds ne tas svaigākais, ja vien nav prasība kādas spēlītes minētajā pārlūkā dzenāt .. bet ofisa gadījumā tas galīgi nav aktuāli.
 26. Jurkins

  Windows 365 - Windows mākonī

  Nuuu... principā jau vajag tikai dzelzi ar interneta pārlūku. Ne? Vai mūsu acu priekšā netiek veidota nākotne (ou, cik patētiski skan) 🤣🤣🤣? edit: dzelzi ar "OS", kuras vienīgā funkcija ir darbināt pārlūku.
 27. CAP

  TV izvēle

  domāju, ka mini-led kategorijā tādu tv dabā nav
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...