Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Tagad tak esot jālieto TikTok pa TV stāstīja,nepateica gan kā lietot.mošk anāli?
 3. Kā jau pie iepriekšējā tava topikā @hero norādīja, svarīgi ir tas, vai operators nosūtīja SMS ar informācija, ka telefons ir piereģistrējies kādas noteiktas valsts operatora tīklā (šajā gadījumā Krievijas). Un ja tas ir bijis izdarīts, tad pārējais ir lirika. Un to SMS var dzēst/nedzēst no telefona, tas tāpat ir ielogots un pārbaudāms. Ja ir 100% ticība, ka nekas tāds nav saņemts, tad Telei ir jāatvainojas un jādzēš rēķins. Bet šādas muļķības, kādas sarakstītas augstāk, gan nevajadzētu rakstīt vēstulēs, nopietna cilvēka iespaidu tas neatstāj.
 4. snukurins

  Kroņvīruss

  Tā jau sen vajag,izskaidrojums tam varētu būt importa apsīkums(ko ar jau sen vajag),mums tak gaļu ražo mazāk kā patērējam+vēl cūku mēris.Krieviem tādā ziņā labi vienā setā,kopš ieviesa sankcijas un vairs nav importa gaļas paši sāk ar gaļu pelnīt.Attiecīgi lai gaļa dabūtu savu patieso cenu pie mums,Latvija varētu anektēt vismaz Černobiļu. Galvenais lai 1 septembrī atkal saklapē ciet bezjēdzīgo izglītības sistēmu.
 5. intereses pēc paskatījos - pēdējās 30 dienās uz wifi 32gb un 4g 9gb. neteiktu, ka neko citu bez telefona ekrāna neredzu, bet nu bieži vien sanāk, ka youtube tiek atstāta ieslēgta un ar vienu ausi kaut ko visu laiku klausos līdzi.
 6. CosmosDC

  Par 4G Antenām... atkal

  Mana izpratne par šo (ziņkārības pēc lasot rakstus/publikācijas) ir šāda - UE jeb lietotāja pusē notiek SINR-to-CQI (channel quality index) mapping. CQI tiek reportēts uz eNB jeb bāzes staciju, kur, savukārt, ir mappings uz MCS (modulation and coding scheme), līdzīgi kā 802.11 gadījumā. Attiecīgi adaptīvi tiek noteikts, cik resursu (PRB) piešķirt katram lietotājam un kādu modulāciju izmantot. Taču interesantums sākas tad, ja eNB ir noslogota, jo tad schedular metodi definē katrs pats iekārtu ražotājs un gala lietotāja pieredze pie vienādiem apstākļiem var atšķirties, ja tiek izmantotas Nokia vai Huawei iekārtas. Ja sanāk, pārjautā par šo kādam, kas ikdienā apkalpo šo tehnoloģiju.
 7. Zin...

  Kroņvīruss

  Ooo, Aivim pat sava lapa 🤣 slimi.
 8. Te nu es piekrītu, jauni ierobežojumi būs.
 9. Es off, braukāties ar riteni, kamēr atļauts un laiks labs. Drīz jau otais vilnis nāk, būs atkal ierobežojumi. Kolēģis no Beļģijas gribēja atgriezties Bristolē, bet aizvakar ieviesa jaunu karantīnu. Ganjau drīz būs jauni ierobežojumi, it īpaši sākot ar novembri.
 10. @AndrisBB - oki! Pieņemsim ka de facto Zviedri ievēroja tādu pašu karantīnu kā Briti. Bet otrais jautājums - kāpēc tagad mirstība ir nokritusies līdz "standarta" līmenim?
 11. Pirmāmkārtām karantīna un ierobežojumu diezko neatšķirās starp UK un Zviedriju. Tas ka officiāli netikai aizliegts iet uz krogu Zvierijā, nenozīmē ka cilvēī gāja. Visi lielie pasākumi tika atcelti tāpatās, cilvēki strādāja no mājām tāpatās. Tāka stšķirība noteikumos tik uz papīra. Tālāk var skatīties iedzīvotāju struktūru, vecumu, lieko svaru, paradumus utt. Iespējams ka LV ja nebūtu karantīnas tad nekas nemainītos. Bet ja UK, kur resni cilvēki pilns, kuri katru dienu sēž pabos utt, nebūtu karantīnas, tad sekas būtu ļoti bēdīgas. Zviedriju ir jēga salīdzināt ar Dāniju un Norvēģiju, līdzīgi paradumi, labklājība, veslība. Un tur tu atšķirību redzi milzīgu.
 12. Man nerūp. Es sēžu jūras malā un dzeru Užavas alu.
 13. Man 25-30GB mēnesī. WiFi nelietoju.
 14. @AndrisBB to ko teici, tā ir oficiālā versija. Es viņu labi zinu. Vēlreiz mani jautājumi - kāpēc pīķis gan Zviedrijā bez ierobežojumiem, gan UK ar ierobežojumiem, ir stipri līdzīgs? Vīruss tagad nekur nav pazudis - cilvēki slimo, bet mirstība ir atgriezusies iepriekšējo gadu līmenī. Kāpēc?
 15. Jēga tāda, ka bez karantīnas, tas pīķis būtu 4x lielāks un ar karantīnu Zviedrijā mazāks. Tīri loģiski ka ja nav karantīnas un cilvēku tusējas kā tusējušies, tad vīruss izplatās vairāk. Tak jaunākie dati to rāda, ka tagad kā "atlaida" karantīnu, tā skaitļi atkal aug. Ja tas viss 4x lielākais būtu vienlaicīgi, tad slimnīcām tur cerību nebij nekādu to visu apkalpot, un mirtu tie kurus tagad izglāba.,
 16. ja sēž tik uz mobīlajiem datiem, tad 2gb ātri aizskrien.
 17. Jā, tā ir. Atzīstu ka mans sākotnējais pieņēmums, ka covids nav būtiski palielinājis mirstību ir kļūdains. Labi redzams ka aprīlī bija pamatīgs leciens. Un tagad nākamais jautājums - kā redzam pīķis ir gan UK ar stingru karantīnu. Gan Zviedrijā, bez.... Tiešām ir jēga no karantīnas? Vēl jautājums - kāpēc mirstība tagad ir atgriezusies "parastajos" rādījumos?
 18. Skaties, tfu, tfu, tfu, nesabojā statistiku vēl vairāk.
 19. Un konkrēti @CAP deva info, kas varētu nozīmēt ka mans pieņēmums nav pareizs. Šāda veida atbildes man patīk un ved tuvāk patiesības noskaidrošanai.
 20. Reku skaties. Skaidri var redzēt cik extra mirušo salīdzinot ar "ierasto". Gan UK, gan Zviedrijā tas pīķis ir diezgan labs. UK gan salīdzinot ar Zviedriju daudz lielāks. Beļģijā vissliktākie rādītāji (mirušo pret iedzīvotājiem). No kuruienes tad pēķši tie ekstra mirušie, kautkāda ātombumba tika nomesta. https://www.euromomo.eu/graphs-and-maps#z-scores-by-country Reku mazliet savādāki grafiki. https://www.economist.com/graphic-detail/2020/07/15/tracking-covid-19-excess-deaths-across-countries
 21. Racer

  Par 4G Antenām... atkal

  Es tā mazliet aizdomājos, ka būtu jāsaprot praksē pie kādiem radiotehniskajiem parametriem (līmeņiem, kvlaitātēs, signāla/trokšņa attiecības utt.) pamainās datu pārraides algoritms/modulācija un attiecīgi ātrums. Iespējams, ka daudzos gadījumos vispār nav jēga kaut ko darīt ar antenām un rūteru cilāšanām, jo parametru svārstības iekļaujas diapazonā, kurš nodrošina praktiski max iespējamo ko tīkls/bāzes stacija var dot un kritumi ir vnk bāzes stacijas kapacitātes trūkums. Man mazliet pietrūkst teorētisko zināšanu (neesmu tik dziļi līdis) un praktiskās pieredzes, bet mēģināšu kaut kad pamocīt cilvēkus kas ar to darbojas.
 22. Es negribētu piekrist, ka ASV ir "katra valsts".
 23. ieleja

  Kroņvīruss

  no antivaxera: https://aivisvasilevskis.info/2020/08/07/vakcinu-razotajs-neatbild-par-to-efektiem/
 24. Tāpēc ka ir dati pieejami. Es labprāt redzētu līdzīgu grafiku par UK, Itāliju, Spāniju un vispār jebkuru valsti, kur ir kaut cik ievērojams un statistiski analizējams saslimušo un mirušo skaits. Ļoti interesanti būtu salīdzināt situāciju Zviedrijā un UK piemēram. Tā kā @ieleja, @e=d, @AndrisBB - atrodiet datus par citām valstīm. Paskatīsimies, padiskutēsim, padomāsim!
 25. Apsveicu! Drīz dzīvosim leiputrijā, visus viss apmierina, reketieri var turpināt kāst. iztulkoju namsainiecēm saprotamā valodā, šajā forumā gan nevajadzētu būt jautājumiem, kas ir MB tātad divi identiski produkti, varbūt caur dažādām trubām un filtriem tecējuši, bet principā vienādi bet identisku produktu var taču apmaksāt attālināti, neiegādājoties lokālu Krievijas simkarti, lūdzu - jāpiezīmē, ka atšķirībā no balss zvaniem un sms, interneta trafiks netiek paaradreseets caur Latvijas operatoriem. tātad Latvijas operatoram nav jāstaigā klientam līdzi ar piena kannu, nav jāuztur veikalu tīkls, tik vien, kā jāsaņem automatizētas atskaites par patēriņu un jāpiestāda rēķins, pēc pašizomāta cenrāža, jo redz vietējos tarifus, kauč vai kā var ietekmēt SPRK, ES robežās darbojas brīnišķīgā pretreketa regula, bet visur citur liek cenu kādu vien vēlas.
 26. RS900

  Par 4G Antenām... atkal

  Paldies par jautājumu . Pie MAIN un DIV ligzdām.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...