Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. Jurkins

  Kroņvīruss

  Cienītais, jūs tā aizdomīgi klepojiet. Jums gadījumā nav kovids? Nē, nē! Ko jūs, ko jūs! Neuztraucieties! Visparastākā tuberkuloze.
 3. ieleja

  Kroņvīruss

  izklausās, ka Gobzems runā priekšvēlēšanu mītiņā
 4. kreizā Kāja

  Kroņvīruss

  Jeķitvaju ģiviziju! Nekad nebūtu iedomājies ko tādu. Cik sanācis ar tādiem satusēt, tādi stromnije. Es par sašļiku un skaistu laiku, šie kā gailis no augstākās lates, tribīnes par nacionālām vērtībām.
 5. INTRASERVERNET

  Kroņvīruss

  Ja godigi zb jau ar tam partijam. Ta jau driz gaidam kaiminju Vasjas partiju no bomzhatnjika. Un visas visadus brinumus sola un tautas debilakie parstavji skrien pakalj. Kur kaut viena partija ir izmainijusi to solito, gan ari esoshos likumus, kas nozimigi ietekmetu tautas labklajibu, uztveri un redzejumu. Tagad Riga tris vicemeri, i jega no taa, ja esosha vara un yo ieliktenji joprojam ir amatos. Par ko mes te runajam? Gobzems un #*$$ tu #@#uj.
 6. Today
 7. Mezavecis

  Kroņvīruss

  22. novembrī būs skaidrs, ko Gobzems perina https://www.tvnet.lv/7038636/gobzems-sola-jaunu-partiju-dibinat-novembra-beigas Lai izpildītu partijas dibināšanas kritērijus vajag savākt ne tikai kliedzošu baru, bet gan tādus, kuri gatavi stāties partijā un nesastāv citās partijās. Tāpēc tagad vāc kopā visus, ko var savākt, un kā jau pie mums pierasts populistu partijās, pēc tam biedriem ietekmes partijā pēc tam nav nekādas.
 8. marrtins

  Kroņvīruss

  Nabaga Godzems
 9. Mezavecis

  Kroņvīruss

  No Kirby, Fitline, Herbalife, Līderisma akadēmijas laikiem ir interesējis, kā šīs organizācijas funkcionē, kā manipulē ar cilvēkiem, kā tās mainās līdzi laikam.
 10. Racer

  Kroņvīruss

  Nu te ir pieminēti inteliģenti cilvēki un zinātnieki, apmēram tādas te dažiem ir atsauces...
 11. Mezavecis

  Kroņvīruss

  Pļaviņš ar savu bandu ir savācis sev paprāvu sekotāju pulciņu un pēc tiem tipāžiem, kas parādītājās Alda tusiņā, aktīvi par šo pasākumu aģitēja, līdz ar to izskatās, ka šie arī sastādīs jaunās partijas kodolu. Nekur Aldis nav teicis, ka norobežojas no šiem te dīvaiņiem. Tiem sekotājiem galvenais, ka skaļāk bļauj. Pļaviņš mēģināja Rīgas domē tikt izbijušo Šlesera satelīt partiju Vienoti Latvijai, bet nekas nesanāca. Tā kā tur arī pieslējies Klimovičs, tad jūtama Šlesera klātbūtne. Tā kā aiz tiem konspirologu stāstiņiem stāv konkrēti mērķi.
 12. marrtins

  Kroņvīruss

  Pašķirstīju tos saitus. Vai ar Gobzemu tiem sakars tikai tāds, ka tie ir viņa elektorātā un tāpēc tagad viņu ģērē?
 13. marrtins

  Kroņvīruss

  Toties bija "valdībā".
 14. e = d

  Kroņvīruss

  Vāders tak nebija reptiloīds.
 15. marrtins

  Kroņvīruss

  OK, paņemsim pa aliņam un iziesim beidzot cauri. Un to saka kāds, kam avatarā Vēders
 16. Mezavecis

  Kroņvīruss

  Gribi sajukt prātā? Lūk marasma kalngals, kas spieto ap Gobzemu, lai katrs ierautu nāsī savu labumu https://tautastribunals.eu/ http://tautasvarasfronte.lv/ https://mainampasauli.news/ https://www.gaismastimeklis.lv/ Daļēji visus vienu šis tipāžs ar savu saitu https://vatastan.com/2020/01/09/dienas-vatniks-aivis-vasilveskis/ https://aivisvasilevskis.info/ Otrs galvenais ir šarlatāns biznesmenis Jānis Pļaviņš ar brīnumūdeni. Bet nu tur ir vesels bars individuālo marasmātiķu kā Valentīns Jerefemejevs (bļauris), Roberts Klimovičs (
 17. Kad atsūta vacap ziņu, tevi tā ieinteresē, tu atver to, izlasi, a pēc tam čohnī, ka skaistais skats palika nenofočēts.
 18. marrtins

  Kroņvīruss

  Konkrētajā video jau ir standarta politiķa pļūts, ne ar ko neatšķiras no Kariņa pļūtiem. Fēcītī neesmu un rakties negribu, varbūt pa rokai ir kādi linki par tiem ūdeņiem, gaismas tīmekli u.c. Jūbūbā neko neiesaka, atrast arī neatrod.
 19. binary

  Kroņvīruss

  Nepalūgšu - ne mīļi, ne kā citādi.
 20. marrtins

  Kroņvīruss

  Es ar līdz galam viņu metodi nesapratu. Kaut kad pavasarī biju tur viņi lapā (vēl vecajā versijā) un tad palasīju to metodoloģiju. Cik sapratu, tad tur nav pliki dati, bet statistisks modelis, ar iespēju "pietūnēt" parametrus (tas gan pieejams tikai speciālistiem, ja nemaldos). Par tiem excess pīķiem, kas šogad ir manāmi - tas nav tik neierasts, kā varētu šķist. Norvēģi bi nopublicējuši datus par mirstību pa nedēļām kopš 2000-2020 un tur, piemēram, 2000 gadā mirušie ir ~1000/nedēļā pāris nedēļas, šogad viss zem 1000. Un tas ir pie ~20% mazākas populācijas kā tagad. Ja mīļi palūgsi,
 21. Es tev varu pačukstēt lielu atklājumu :)
 22. marrtins

  Kroņvīruss

  Nu, ja viņi savu blējamo nevar pamatot ar linkiem, tad man viņiem ir sliktas ziņas
 23. VID_20201030_164025.mp4
 24. itanium

  no kā uzmanīties, pērkot lietotu fotoaparātu?

  Tu kaut ko dari nepareizi. Man pēdējiem 2 vai 3 telefoniem var uzlikt, ka kameras lietotne tiek palaista, 2x nospiežot skaļuma regulēšanas pogu - nevajag neko vilkt, ne pin kodus vadīt. Kā Whatsapp notifikācijas augšā var traucēt uzņemt bildi es arī nesaprotu.
 25. binary

  Kroņvīruss

  https://www.euromomo.eu/graphs-and-maps#excess-mortality Nezinu, kā to "Excess mortality" pareizi lasīt… It kā tak kopējā mirstība neesot palilinājusies, spriežot pēc šai topikā paskanējušās infas.
 26. Mezavecis

  Kroņvīruss

  Bet tādi video ir vairāki dažādos rakursos, kur uzpeld šarlatāni un citi ķēmi. Šeit runa par absolūti destruktīviem spēkiem, kas blēj pilnīgas muļķības, bīda konspirāciju teorijas kā piemēram, gaismas tīmeklis, mainam pasauli, tautas varas fronte. Var protams izliekties, ka viņi neeksistē, līdz brīdim, kad netiks ievēlēti saiemā, kas vēl vairāk samazinās saimas reputāciju un rīcībspēju, kas cik man zināms, pēdējos 25 gadus nav novērtēta ar plus zīmi.
 27. Racer

  Kroņvīruss

  Iedo linku.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...