Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Starptautiskais uzņēmums ZyXEL Communications ir vadošais visplašākā spektra platjoslas un tīkla risinājumu ražotājs. Nesen tas ir paplašinājis savu darbību Lietuvā, Latvijā un Igaunijā, lai atbalstītu augošo pieprasījumu pēc biznesa tīklu izveides un interneta pārklājuma. 

Par šī uzņēmuma attīstības menedžeri Baltijas reģionā ir kļuvis Slavomír Kaminský. Viņa mērķis ir nostiprināt ZyXEL pozīcijas Baltijā un izveidot lojālas biznesa attiecības ar Baltijas klientiem.

Slavomír ZyXEL komandai pievienojās 2004. gadā. Kopš tā laika, strādādams par interneta pakalpojumu/ telekomunikāciju produktu menedžeri, viņš ir piedalījies darījumu slēgšanā ar lielākajiem interneta pakalpojumu/ telekomunikāciju operatoriem Čehijā, Slovākijā un Polijā. Pirms tam Slavomír strādājis par produktu menedžeri Čehijas Telekom un Siemens.

Slavomír Kaminský: „Tas, ka varēšu Baltijas klientus apgādāt ar produktiem un pakalpojumiem, kas viņiem ir nepieciešami, mani sajūsmina un aizrauj. Mēs vēlamies palīdzēt izplatītājiem, tālākpārdevējiem, starpniekiem, sistēmas integrētājiem un pakalpojumu sniedzējiem labāk izprast mūsu tīkla risinājumus un gūt labumu no to pielietojuma. Domāju, ka nesen ieviestā karstā tālruņa līnija efektīvi kalpos visiem klientiem Baltijā.”

Izsaki savu viedokli