Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ķīnas kompānija ZTE ir laidusi klajā trīs jaunus viedtālruņus, kas paredzēti īpaši Eiropas tirgum. Šādi kompānija cer audzēt ietekmi vecajā kontinentā.

Kopumā gan jāmin, ka visas trīs ierīces ir ļoti līdzīgas. To ātrdarbību nodrošina divu kodolu 1,3 GHz Cortex-A7 procesors, Mali- 400 grafiskā karte un 1 GB operatīvā atmiņa. Tāpat visiem trīs ZTE lolojumiem ir 5 MP kamera, kas novietota aizmugurē, bet priekšpusē atrodama VGA izšķirtspējas kamera. Iebūvētās atmiņas apjoms ir vien 4 GB, taču to iespējams papildināt ar microSD karti. Operētājsistēmas funkcijas ierīcēs pilda Android 4.2 Jelly Bean veidojums.

ZTE Blade Q Mini, ka jau nojaušams, ir mazākais no trīs debitantiem, saņemot 4 collu TFT displeju, kas nodrošina 480×800 pikseļu izšķirtspēju. Līdztekus nelielajam izmēram nāk arī vidējas ietilpības baterija – 1500 mAh.

ZTE-Blade-Q-Mini

ZTE Blade Q varam dēvēt par vidējo brāli, jo tas apgādāts ar 4,5 collu displeju (480×854 pikseļu izšķirtspēja), savukārt enerģijas rezerves nodrošina 1800 mAh akumulators.

ZTE-Blade-Q

Visbeidzot jāmin arī lielākais viedtālrunis – Blade Q Maxi. Lielākais no brāļiem ir apgādāts ar 5 collu TFT displeju, diemžēl, neraugoties uz displeja izmēra pieaugumu par collu, tā izšķirtspēja ir stipri līdzīga iepriekš minētajiem modeļiem – 480×854 pikseļi. Tiesa gan, izstrādājums saņēmis cienījamu 2000 mAh bateriju.

ZTE-Blade-Q-Maxi

Pagaidām gan nav zināma tālruņu cena vai precīzs datums, kad tie nonāks pārdošanā.

zte blade q viedtalruni

Saistītās tēmas: viedtālruņiZTE

Izsaki savu viedokli