Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Informācija par jaunākajā Nexus viedierīcēm turpina parādīties. Tagad no kāda Vācijā bāzēta ierīču izplatītāja noplūdis dokuments, kas atklāj abu ierīču cenas, turklāt to papildina cita avota publicētā informācija, ka abām ierīcēm un jaunākajai Android operētājsistēmai būtu jāpiedzīvo debija tuvāko stundu laikā.

Nexus 6 viedtālrunis būs pieejams divās dažādās versijas – ar 32 GB un 64 GB iebūvēto atmiņu – un divās dažādās krāsās – baltā un melnā. Planšettelefona cena sāksies no 569 eiro par lētāko modeli un noslēgsies ar 649 eiro par dārgāko modeli. Jāatzīmē, ka ierīce nebūs aprīkota ar microSD karšu lasītāju.

nexus 6

Neoficiāla informācija vēsta, ka 8,9 collu Nexus 9 planšetdatora cena sāksies no 399 eiro par 16 GB versiju, kas neatbalsta LTE mobilos tīklus, un noslēgsies ar 569 eiro par modeli, kas apgādāts ar 32 GB iebūvēto atmiņu un LTE tīklu atbalstu. Visi modeļi būs pieejami baltā vai melnā krāsā.

nexus 9 htc

Tikmēr cita informācija, kas, protams, arī nav oficiāli apstiprināta, vēsta, ka abas ierīces un jaunākā Android operētājsistēma debiju piedzīvos jau tuvāko 24 stundu laikā. Tiesa, šoreiz gan kompānija izvēlējusies neorganizēt publisku pasākumu un par abu ierīču nonākšanu oficiālā atklātībā paziņot ar preses relīzi.

Tāpat tiek norādīts, ka ierīču iepriekšpasūtīšana tiks uzsākta jau 17. oktobrī, bet pie pirmajiem pircējiem jaunākie Nexus sērijas izstrādājumi nonāks jau 3. novembrī.

Vēlreiz jāatgādina, ka minētā informācija nav oficiāli apstiprināta.

Saistītās tēmas: google nexus

Izsaki savu viedokli