Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Beidzot ir paziņoti Google Glass tehniskie parametri. Ierīce spēs pārsteigt ar vairākiem interesantiem tehniskiem risinājumiem, kā arī iespaidīgi lielu cenu.

Vispirms jau jāmin, ka iekārts rāmis būs regulējams un to varēs pielāgot ikvienam lietotājam. Turklāt komplektā nāk papildus izmēru deguna ķepiņas.

Iebūvētās atmiņas apjoms sasniegšot 16 GB, kamēr reāli izmantot varēs 12 GB. Ierīcē būs iebūvēta 5 megapikseļu kamera, kas spēs uzņemt 720p video. Tāpat iekārta tiks apgādāta ar Bluetooth un Wi-Fi 802.11 B/G savienojumiem.

My Glass aplikācija atbalstīs arī GPS un SMS sūtīšanas funkciju, taču tās lietošanai nepieciešama ar Android 4.0.3 vai jaunāku tā versiju apgādāta ierīce, kas savienosies ar brillēm izmantojot bezvadu risinājumus.

Kā apgalvo izstrādātāji, briļļu iebūvētā ekrāna izmērs ir ekvivalents 25 collas lielam, augstas izšķirtspējas displejam, ja stāvat divarpus metru attālumā.

Vidēji intensīvas lietošanas apstākļos baterija iekārtu spēs nodrošināt vienu pilnu dienu. Iazstrādātāji gan brīdina, ka, piemēram, video uzņemšana patērē vairāk enerģiju, kā rezultātā akumulatora darbības laiks var būtiski samazināties.

Uzlādei paredzēts microUSB ports. Ražotājs iesaka izmantot vienīgi komplektā iekļauto lādētāju, jo brilles nav testētas ar citām, alternatīvam iekārtām. Google Glass cena gan palikusi nemainīga- 1500 ASV dolāri.

Google-Glass-photo_610x306

Saistītās tēmas: Google Glass

Izsaki savu viedokli