Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Wii konsoles uzvaras gājiens pasaulē turpinās! Japāņu ražojums nule kā ir kļuvis par pārdotāko aktuālās paaudzes spēļu platformu Amerikas Savienotajās Valstīs. Daļēji par to jāpatriecas aparāta spēļu intuitīvajam geimplejam (spēlēt to ir spējīgi par paraolimpisko spēļu dalībnieki), daļēji – AAA klases spēļu klāstam. Kompānija SEGA to plāno papildināt ar jaunu “Sonic the Hedgehog” spēli.

Konsolei ekskluzīvu “Sonic the Hedgehog” projektu kompānija grasās izlaist 2009. gada pavasara mēnešos, vienlaicīgi visos trijos tirgos, tas ir, Japānā, Eiropā un ASV. “Sonic and the Black Knight” (tā spēli sauc tās patreizējā stadijā) būs tiešs turpinājums pagājušajā gadā relīzi piedzīvojušajam “Sonic and the Secret Rings”, kuru, tā starp citu, lielākā daļa kritiķu sauc par iespējams labāko spēli sērijā kopš “Sonic the Hedgehog 2” iznākšanas deviņdesmito gadu sākumā. Ar “tiešs turpinājums” tiek domāta kā sižeta līnijas turpinašanās (pieņemot, ka jūs uzskatāt, ka Sonikam vispār ir sižeta līnija), tā līdzīga pieeja spēles procesa mehānikai, cik nu ar to ir iespējams variēt platformeru žanra ietvaros. Spēles darbība norisināsies viduslaiku Anglijai līdzīgā vidē, kur karaļa Artūra leģendu manierē, zilais ezis pierādīs savu prasmi vicināt zobenu, dauzīt pūķus un glābt princeses.

Tā kā lielākā daļa boot.lv spēļu sadaļas lasītāju 2D Sonika triumfa gājiena laikos vēl staigāja zem galda, informēsim, ka “Sonic the Hedgheog” seriāls pieder tā dēvētajam platformeru žanram, un savā laikā kļuva par SEGA atbildi Šigeru Mijamoto kreatīva auglim Mario. Japāņu PR mašinērijas gudrākie prāti absolūtā nopietnībā uzskatīja, ka vienīgais veids kā konkurēt ar itāļu santehniķi ir veidot spēli par zilu ezi. Jokus pie jokiem, bet fakts, ka mēs šodien gaidām jau kārtējo seriāla turpinājumu, liecina, ka šāda pieeja acīmredzot ir izrādījusies pareiza.

Ilgus gadus ezis Soniks kalpoja par savdabīgu SEGA konsoļu vizītkarti, līdz Dreamcast aparāta izgāšanās tirgū lika japāņu gigantam izstāties no cīņas par konsoļu karalienes titulu. Kopš tā brīža SEGA nodarbojas tikai ar spēļu izdošanu/izstrādi visām aktuālajām platformām.

Izsaki savu viedokli