Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Spiegu attēlos nesen fiksēts sportiska izskata jaunās 1. sērijas BMW, kas visdrīzākais uzskatāms par topošo BMW M 135i modifikācijas modelis. Debiju tas solās piedzīvot pavasarī gaidāmajā Ženēvas auto izstādē, bet tirdzniecībā tam būtu jānonāk šī gada laikā.

Jaunā 1. sērijas paaudze tirdzniecībā nonāca pagājušajā gadā, un līdz šim bija pieejama vien ar četru cilindru dzinējiem, kas spēja attīstīt līdz 218 Zs. Tomēr BMW bez rindā novietotiem sešiem cilindriem nav BMW, tādēļ drīzumā mazākajai modeļu sērijai gaidāms atbilstošs papildinājums. Zem M 135i dzinēja pārsega solās atrasties jaunais trīs litru R6 benzīna agregāts, kas attīsta 320 Zs un 450 Nm, un pagaidām tiek uzstādīts vien 6. sērijas modeļos.

Ātrumu pārslēgšana noritēs vai nu caur sešu pakāpju manuālo vai astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu. „M” burta esamība modeļa nosaukumā nozīmē to, ka jaunais 1. Sērijas BMW tiks pie speciāla aerodinamiska virsbūves komplekta, sportiskākiem diskiem un divām izplūdes izejām. Interjers tiks veidots kā kompromiss starp standartu un īstu M sērijas modeli. Tas pats attieksies arī uz cenu, kas ierindosies starp četru cilindru dzinējiem un jaudīgo, tiesa vēl pagājušās paaudzes, 1. sērijas M modeli.

Saistītās tēmas: bmwbmw 1. sērijabmw 135ibmw m135i

Izsaki savu viedokli