Aktuāls

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto

”LG” izstrādā ne tikai lieliskus OLED televizorus, bet arī OLED lampas

Aksesuāri

”iPhone X” akumulators darbosies par divām stundām ilgāk kā ”iPhone 7 Plus”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar viedtālruni rokā jau no bērna kājas: ieteikumi vecākiem par pusaudžu aizraušanos ar viedierīcēm

Tālruņi, mobilās ierīces

LMT izstrādā militāro platformu “Viedsargs” Latvijas aizsardzībai

Sakaru pakalpojumi

Sekojot mobilo sakaru tendencēm vietējā un pasaules tirgū, ilgus gadus populārākais telekomunikāciju zīmols Latvijā “Zelta Zivtiņa” sāk piedāvāt pakalpojumus arī pēcapmaksā, dodot klientiem iespēju maksāt vēlāk ar rēķinu. “Zelta Zivtiņa” turpmāk piedāvās abus norēķinu veidus – priekšapmaksu un pēcapmaksu ar mērķi būt līderim ar izdevīgāko mobilo sakaru piedāvājumu tirgū. Jau šobrīd “Zelta Zivtiņas” tarifu plāns “ZZ Visi” par 3,99 eiro ir Latvijā un Eiropā izdevīgākais bezlimita zvanu un īsziņu piedāvājums pēcapmaksas segmentā.

ZZ Pecapmaksa

“Zelta Zivtiņas” zīmola vadītāja Liene Krištobane norāda, ka “Zelta Zivtiņa”, kas ilgus gadus ir bijis mīlētākais zīmols mobilo sakaru nozarē Latvijā, šobrīd kļūst vēl spēcīgāks, sākot piedāvāt savus pakalpojumus arī pēcapmaksā. “Latvijā, tāpat kā citviet pasaulē, pieaug pēcapmaksas klientu skaits, jo cilvēki novērtē ērtību, ko sniedz mobilo sakaru lietošana bez nepieciešamības papildināt kontu, tā vietā ik mēnesi saņemot rēķinu. Pēdējā gada laikā arvien vairāk “Zelta Zivtiņas” klientu izrāda interesi lietot pakalpojumus ar pēcapmaksu. “Zelta Zivtiņa” joprojām piedāvās pakalpojumus ar priekšapmaksu, tajā pašā laikā, rūpējoties par klientu vajadzībām atbilstošu piedāvājumu un izvēles iespējām, mēs pievienojam pakalpojumus arī pēcapmaksā, kas klientiem dod iespēju maksāt vēlāk ar rēķinu, tādējādi radot būtiski lielāku konkurenci Latvijas mobilo sakaru tirgū.”

“Zelta Zivtiņas” klientiem cena nemainās no tā, vai maksā pirms vai pēc mobilo sakaru pakalpojumu saņemšanas, jo līdzšinējie “Zelta Zivtiņas” trīs Latvijā izdevīgākie tarifu plāni tagad ir pieejami arī pēcapmaksā:

  • “ZZ Draugi” – bezlimita zvani un īsziņas par 1,99 eiro mēnesī “Zelta Zivtiņas” un “Tele2” tīklā, kuru lieto vairāk nekā puse Latvijas iedzīvotāju;

  • “ZZ Visi” – bezlimita zvani un īsziņas populārākajos tīklos tikai par 3,99 eiro mēnesī;

  • “ZZ Trio” – 150 minūtes un 150 īsziņas populārākajos tīklos un 150MB internetam par 3,49 eiro mēnesī.

Visiem “Zelta Zivtiņas” klientiem ir arī pieejami izdevīgie interneta tarifi: 50MB par 0,49 eiro, 300MB 1,49 eiro, 1GB 3,49 eiro, un citi.

Ikviens, kļūstot par “Zelta Zivtiņas” pēcapmaksas klientu līdz šā gada 15.decembrim, saņem dāvanā 1GB internetu. Par “Zelta Zivtiņas” pēcapmaksas klientu var kļūt, piesakoties www.zeltazivtina.lv vai zvanot uz 1676 un saņemot jauno SIM karti ar bezmaksas piegādi, vai apmeklējot “Zelta Zivtiņas” un “Tele2” klientu apkalpošanas centru.

Tāpat kā tarifi, arī citas iespējas “Zelta Zivtiņas” pēcapmaksas un priekšapmaksas klientiem ir vienādas, piemēram, telefonu iegāde un iespēja lietot zibenīgo 4G un 4G+ internetu gandrīz visā valsts teritorijā.

Saistītās tēmas: mobilie sakarizelta zivtiņa

Izsaki savu viedokli