Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Opel ir radījis ātrāko dīzeļdzinēja septiņvietīgo automobili kompakto minivenu segmentā – modernā sekvenciālā divu turbokompresoru tehnoloģija ir ieviesta Zafira Tourer modelī. 143 kW/195 ZS, 400 Nm 2,0 CDTI BiTurbo dzinējs jaunajam Zafira Tourer dīzeļa variantam nodrošina 218 km/h maksimālo ātrumu. Kombinētajā ciklā automobiļa degvielas patēriņš ir vien 5,6 l/100 km, tādējādi jaunais BiTurbo modelis ir ne vien jaudīgs, bet arī ļoti efektīvs, nodrošinot augstas veiktspējas un lieliskas degvielas ekonomijas apvienojumu.

zafirabiturbo1

Zafira Tourer sarežģītā sekvenciālā BiTurbo tehnoloģija nodrošina lielu jaudas padevi, momentānu droseles reakciju un neparasti augstu vilktspēju ļoti plašas griezes momenta amplitūdas ietvaros. Paātrinājums no nulles līdz 100 km/h tiek sasniegts jau 8,9 sekundēs, savukārt elastība ir vienkārši izcila, – braucot ar piekto pārnesumu, ātrumu no 80 km/h līdz 120 km/h iespējams attīstīt 8,5 sekundēs.

Dažādas balvas ieguvušais Zafira Tourer modelis, kas vēl nesen no Eiropas auto žurnālu lasītājiem izpelnījās „Zelta stūre 2012” apbalvojumu, apvieno premium līmeņa salonu ar modernākajām tehnoloģijām, kas uzlabo drošību un komfortu, turklāt dažas no tām segmentā ir unikālas. Tehniskā puse sevī ietver mehatronisko FlexRide šasijas sistēmu, otrās paaudzesOpel Eye priekšējo videokameru, adaptīvo priekšējā apgaismojuma sistēmu AFL+ un panorāmas tipa vējstiklu, kas automašīnas salonu bagātīgi piepilda ar gaismu.

Papildu daudzpusīgumu Zafira Tourer modeļa iekšienē nodrošina jaunākās paaudzes Flex7 sēdvietu sistēma, kas ietver unikālas un ērtas sēdēšanas funkcijas, nodrošinot otrās rindas pasažieriem neierasti lielus plašumus.

 a

Jaunais 2,0 litru BiTurbo dzinējs paplašina Zafira Tourer modeļa dzinēju plašo spektru. Tajā šobrīd ir pieejami četri dīzeļa un četri benzīna dzinēji, kā arī LPG un CNG Turbo varianti. Plašais izvēles klāsts nodrošina to, ka ikviens klients atradīs sev piemērotāko un gaumei atbilstošāko piedāvājumu. „Opel atsvaidzina savu jau tā veiksmīgo Zafira Tourer modeli ar jaunām un aizraujošām vācu izstrādātām iezīmēm,” norāda Opel valdes priekšsēdētāja vietnieks Tomass Sedrans (Thomas Sedran). „Mēs esam vienīgais zīmols, kas piedāvā minivenu ar izsmalcināto BiTurbo dzinēju. Tas nodrošina augstu veiktspēju, iespaidīgu degvielas ekonomiju un premiumklases kvalitāti septiņvietīgas automašīnas formātā.”

Jauno un jaudīgo dīzeļdzinēja Zafira Tourer BiTurbo variantu ir iespējams pasūtīt jau tagad. Tā cena ir sākot no 27,368 eiro (Baltijā ieteicamā mazumtirdzniecības cena ar PVN), un automašīnu piegāde klientiem ir paredzēta 2013. gada aprīļa sākumā.

Saistītās tēmas: automašīnasdīleru ziņasopel

Izsaki savu viedokli