Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Prestižais izdevums The Wall Street Journal raksta, ka pasaulē ļoti populārais interneta video serviss YouTube jau drīzumā, iespējams, piedāvās iespēju skatīties ne tikai lietotāju pievienotos video, bet arī par nelielu samaksu vai ar reklāmām noskatīties arī jaunākās filmas. The Wall Street Journal ziņo, ka kompānija Google, kurai pieder YouTube, šobrīd veic pārrunas ar tādām filmu studijām kā Lions Gate, Sony un Warner Bros.

Lai gan šobrīd vēl nav zināms vai pārrunas būs veiksmīgas, prestižais izdevums raksta, ka veiksmīga scenārija rezultātā par jaunāko filmu skatīšanos varētu norēķināties vai nu samaksājot nelielu naudas summu (tiek norādīts, ka šāda pakalpojuma cena varētu būt 3,99 ASV dolāri par filmu) vai skatoties filmu ar sponsoru reklāmām.

Protams, šobrīd šajā sakarā vēl ir daudz neskaidrību, taču, ja YouTube tiešām piedāvās šādu servisu tad ieguvēji būs gan YouTube lietotāji, gan kompānija Google, kas joprojām lauza galvu par to, kā atgūt par YouTube iegādi iztērēto naudu un sākt ar šo portālu pelnīt naudu.

Izsaki savu viedokli