Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

YouTube līdzdibinātājs Stīvs Čens savā runā NewTeeVee Live konferencē informēja klātesošos, ka drīzumā YouTube.com gaidāma augstas kvalitātes video straumēšana. Čens ziņoja, ka, lai gan YouTube galvenais mērķis ir būt kā video bibliotēkai ar ļoti bagātīgu saturu, kas būtu pieejams jebkuram apmeklētājam. Līdz ar to, samazināt video kvalitāti būtu visai loģisks solis, neskatoties uz to, kompānija paziņojusi, ka šobrīd tiek gatavota atskaņotāja programmatūra, kas detektēs apmeklētāja interneta ātrumu, attiecīgi rezultātam pielāgojot video kvalitāti. Šī sistēma lietotājam ļaus izvēlēties arī augstas kvalitātes video.


Kādēļ YouTube būtu nepieciešams spert šādu soli? Tādēļ, ka līdz šim tieši satura zemā izšķirtspēja ir bijis lielākais YouTube klupšanas akmenis, kas ļauj konkurentiem, kuri piedāvā augstākas izšķirtspējas video, pietuvoties pasaulē lielākajam video servisam.

Portālam Webware.com Čens esot atklājis, ka šie augstas kvalitātes video kļūs pieejami tuvāko 3 mēnešu laikā. Viņš arī pastāstīja, ka YouTube iekšējā arhīvā visi video materiāli tiek saglabāti tādā izšķirtspējā, kādā tie ir tikušie iesūtīti. Taču ir arī kāda visai paliela problēma – lielākā daļa iesūtīto videomateriālu esot zemas kvalitātes, tādēļ ne visu ievietoto saturu ir vērts aplūkot augstā izšķirtspējā.

Izmantotie resursi:
Webware.com

Izsaki savu viedokli