Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Microsoft ir paziņojis kompānijas fiskālā gada trešā ceturkšņa finanšu rādītājus. Tie norāda, ka ierīču un servisu bizness ir audzis par 12 procentiem, savukārt cita komerciālā darbība pienesusi kompānijas budžetam par 7 procentiem vairāk.

Microsoft šā gada pirmajos trīs mēnešos ir nopelnījis 20, 40 miljardus dolāru, kas ir nedaudz vairāk par analītiķu prognozētajiem 20,39 miljardiem dolāru. Rezultātā katras akcijas peļņa sastāda 0,63 dolārus. Tikmēr kompānijas tīrā peļņa minētajā periodā sastāda 5,66 miljardus dolāru.

Cienījamu peļņas daļu ienesa Windows OEM licences, kuru noiets auga par 4 procentiem, savukārt Windows OEM Pro ienākumi pakāpušies par iespaidīgiem 19 procentiem. Eksperti norāda, ka šeit zināmu ietekmi atstāja atbalsta pārtraukšana Windows Xp operētājsistēmai, liekot daudzām kompānijām iegādāties jaunu operētājsistēmu.

Tikmēr ienākumi no Surface portatīvo datoru pārdošanas sasniedz 500 miljonus, bet Bing nodrošināto reklāmu ienākumi ir auguši par 38 procentiem. Tikmēr Xbox Live ieņēmumi pakāpušies par 17 procentiem.

Jāatzīmē, ka iespaidīgāko izaugsmi piedzīvojis tieši Office 365. Jau tagad servisu izmanto 4,4 miljoni lietotāju, savukārt pēdējā ceturksnī tiem pievienojās vēl viens miljons.

microsoft-logo_2318464c

Saistītās tēmas: finansesmicrosoft

Izsaki savu viedokli