Aktuāls

Jau kopš pagājušā gada noslēguma tehnoloģiju pasaulē norisinās kāds neoficiāls “duelis”. Tā dalībnieki ir Xbox One un PlayStation 4. Kaut arī jau no laika gada Sony izstrādājumam šī ciņa izvērtusies veiksmīgāka, ziņas vēsta, ka Microsoft ražojums daudz neatpaliek, sastādot spēcīgu konkurenci.

Kāds oficiāls Sony paziņojums liecina, ka PlayStation 4 pārdošanas apjomu ziņā izdevies pārspēt Xbox One jau sešus mēnešus pēc kārtas. Tas gan nenozīmē, ka Microsoft spēļu konsole būtu “samalta miltos”. Arī Xbox One pārdošanas apjomi ir cienījami, it īpaši pēc nesenās cenas “apcirpšanas”, kad realizācijas apjomi esot dubultojušies, vēsta Microsoft izteikumi.

Tiesa, dotajā brīdī neviena no pusēm neatklāj  precīzus pārdošanas rezultātus, atstājot tehnoloģiju pasauli neziņā par Sony rezultātiem un Microsoft sasniegumiem.

Taču labas ziņās atrodamas arī Nintendo nometnē. Kompānija paziņojusi, ka Wii U konsoles pārdošanas apjomi ir palielinājušies par nepilniem 50 procentiem salīdzinājumā ar attiecīgo laika periodu pirms gada. Šāds notikumu pavērsiens tiek saistīts ar spēles Mario Kart 8 nākšanu klajā.

sony playstation_4

Saistītās tēmas: playstationWii Uxbox

Izsaki savu viedokli