Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Microsoft Xbox One debijas brīdī bija pieejams 13 valstīs, tagad to skaits ir papildināts ar 26 jaunām valstīm. Sarakstu papildina vairākas Eiropas valstis, taču diemžēl Latvija šoreiz nav starp tām.

Microsoft būtiski paplašinājis to reģionu klāstu, kur pieejama kompānijas spēļu konsole Xbox One. Jaunākā informācija vēsta, ka tagad ierīce pieejama Latvijai daudz tuvākās valstīs, piemēram, Zviedrijā, Krievijā un Polijā. Diemžēl Latvija un abas pārējās Baltijas valstis šajā sarakstā nav atrodamas.

Skaidrs, gan ir fakts, ka tagad ierīcei būs daudz labākas iespējas cīņā ar PlayStation 4 par pārdotākās konsoles statusu. Jāatzīmē, ka, vadoties pēc jaunākajām ziņām, abu izstrādājumu pārdošanas apjomi februārī ir bijuši ļoti tuvi.

Tagad Microsoft izstrādājums būs pieejams Argentīnā, Beļģijā, Čīlē, Kolumbijā, Čehijā, Dānijā, Somijā, Grieķijā, Ungārijā, Indijā, Izraēlā, Japānā, Dienvidkorejā, Nīderlandē, Norvēģijā, Polijā, Portugālē, Krievijā, Saūda Arābijā, Singapūrā, Slovākijā, Dienvidāfrikā, Zviedrijā, Šveicē, Turcijā un AAE.

whitexboxone_large_verge_medium_landscape

Saistītās tēmas: microsoftxbox one

Izsaki savu viedokli