Aktuāls

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Sevi piesaka jauns izglītojošs raidījums bērniem – “ZinZINOO”

Sakaru pakalpojumi

”Fidget Spinner” nav miris – izgatavots tālrunis ar iestrādātu gultni

Tālruņi, mobilās ierīces

Vairums jauniešu labprātāk iegādātos ”iPhone”, nevis ”Android” viedtālruņus

Tālruņi, mobilās ierīces

Ja ilgu laiku Samsung viedtālruņu realizācijas rādītāji bija ļoti augstā līmenī, ļaujot katru ceturksni palielināt ierīču noietu, tad nu jau aptuveni gadu situācija iezīmējas krietni drūmākās krāsās.

The Wall Street Journal publicētā informācija vēsta, ka īpaši uzskatāmi Samsung nedienas atspoguļojas kompānijas uzņēmuma pirmā pusgada flagmaņa – Galaxy S5 – realizācijas rādītājos.

Jau šā gada maijā Samsung pārdeva par 2 miljoniem Galaxy S5 viedtālruņu mazāk nekā attiecīgajā laikā pirms gada tika realizēts tā laika flagmanis – Galaxy S4. Atpalikšana no kompānijas prognozēm turpinājās arī nākamajos ceturkšņos, atstājot negatīvu iespaidu uz Samsung finanšu atskaitēm.

Wall Street Journal norāda, ka pirmajos trīs realizācijas mēnešos Galaxy S5 ir realizēts 12 miljonos eksemplāru, savukārt tā priekštecis attiecīgajā laika posmā pirms gada pamanījies uzstādīt par 40 procentiem labāku rezultātu – 16 miljoni realizētu vienību.

Turklāt ierīce ne tikai nav spējusi sasniegt Galaxy S4 uzstādītos rādītājus, bet arī krietni atpalikusi no Samsung plāna, kurā kompānija izteica cerību, ka jaunais viedtālrunis tiks realizēts par 20 procentiem vairāk eksemplāros, ja salīdzina ar pagājušā gada flagmani. Rezultātā visai liels skaits Galaxy S5 viedtālruņu dotajā brīdī atrodas noliktavās, krājot putekļus un cerot sagaidīt savu īpašnieku.

Jāatzīmē, ka īpaši dramatiski Samsung šā gada pirmā flagmaņa noiets samazinājies Ķīnā, kur pagājušā gada Galaxy S sērijas pārstāvis izrādījies divreiz populārāks.

samsung-galaxy-s5-copper-gold

Saistītās tēmas: galaxysamsung

Izsaki savu viedokli