Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pašlaik tirgū ir sastopamas daudz un dažādas tastatūras. Daļa no tām ir pavisam vienkāršas, daļa ir apveltītas ar multimediju vadības pogām, bet citas izceļas ar interesantiem izliekumiem, kas paredzēti ergonomikas uzlabošanai… Tomēr ir arī spēļu baudīšanai piemērotas tastatūras no kurām īpaši jāatzīmē Logitech G11 un G15 tastatūras. Lai gan Wolfking Warrior Xxtreme iekļaujas pēdējā nosauktajā kategorijā, tā ir ļoti atšķirīga no citām tastatūrām, jo tās izkārtojums ir ļoti neierasts – taustiņi ir izvietoti divos apļos.


Pie kam ne tikai izvietošanas forma ir neierasta, bet arī izvietošanas algoritms, jo, lai gan par pamatu šim taustiņu izvietojumam ir ņemts QWERTY standarts, tas ir pārveidots. Ražotājs ir centies sakrustot spēļu konsoļu vadības pulti ar QWERTY tastatūru, kas, pēc ražotāja vārdiem, ļaujot izjust pilnas QWERTY tastarūras priekšrocības, vienlaicīgi piedāvājot ergonomiku un vietu taupošo dizainu, kas aizgūts no vadības pultīm.

Tāpat Warrior XXtreme būšot 6 programmējamie taustiņi, divi USB porti, kā arī zils LED aizmugurapgaismojums. Diemžēl pagaidām nav zināms, kad tā parādīsies pārdošanā, un kāda būs tās cena. Taču viena lieta ir skaidra – nevar noliegt, ka tās dizains tik tiešām piesaista uzmanību…

Izsaki savu viedokli