Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jau ilgāku laiku interneta plašumā pieejama neoficiāla informācija par Google Nexus 9 planšetdatoru, ko izstrādās Taivānā bāzēta kompānija HTC. Tagad šo informāciju apstiprina arī respektablais medijs The Wall Street Journal.

The Wall Street Journal ziņo, ka HTC un Google sadarbība rit pilnā sparā un HTC inženieri ir manīti apciemojot kolēģus Google galvenajā ofisā. Domājams, ka abu kompāniju sadarbības rezultāts debiju piedzīvos jau pēc dažām nedēļām – oktobra vidū.

Ja HTC un Google sadarbību apšauba vien retais, tad liela daļa ekspertu norāda uz faktu, ka HTC trūkst pieredzes planšetdatoru izstrādē. Tiek atgādināts, ka Nexus 7 planšetdatorus ražoja Asus, savukārt 10 collu Nexus 10 izgatavoja Samsung. Tagad, nezināmu iemeslu dēļ, Google devis priekšroku ražotājam, kas pēdējo trīs gadu laikā nav izstrādājis nevienu planšetdatoru.

Jāatzīmē, ka HTC vienīgie planšetdatori – Flyer un Jetstream – iespaidīgu popularitāti neizpelnījās. Tiesa, citāda situācija ir Asus un Samsung gadījumā, kas pamanījušies iekarot vērā ņemamu planšetdatoru tirgus daļu.

nexus 9 htc

Saistītās tēmas: google nexushtc

Izsaki savu viedokli