Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

jau ziņojām, šodien beidzot oficiāli ir kļuvusi pieejama Microsoft Windows XP operētājsistēmas ilgi gaidītā 3. servisa paka (SP3). Atgādinām, ka iepriekšējais papildinājumu kopums (SP2) dienasgaismu ieraudzīja tālajā 2004. gada 6. augustā. Pašlaik uzlaboto Windows versiju jau ir iespējams lejupielādēt Microsoft Windows Update mājaslapā, bet drīzumā tā būs pieejama arī automātisko atjauninājumu (Automatic Update) servisa lietotājiem.


No windowsupdate.com lapas lejupielādējamā Windows XP SP3 instalācija ir 316 MB liela. Lai gan Microsoft vēl nav aktivizējuši speciālu lapu šī papildinājuma lejupielādei, instalācijas fails jau ir izvietots uz Microsoft serveriem, tādējādi nav šaubu par tā autentitāti.

Jaunajā servisa pakā ir iekļauti aptuveni 1100 kļūdu labojumi, kā arī vairākas jaunas ar datortīkliem saistītas funkcijas.

Tomēr kompānija Microsoft jau ir paziņojusi, ka līdz ar šī gada 30. jūniju tiks pārtraukta Windows XP ražošana un tirgošana (izņemot Windows XP Home, kas joprojāms tiks tirgots komplektā ar Asus Eee PC un citiem mazbudžeta klēpjdatoriem).

Izsaki savu viedokli