Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Lai arī Microsoft darbinieki cītīgi strādā pie gaidāmās Windows 7 operētājsistēmas, nav arī aizmirsts par Windows Vista lietotājiem. Jau kopš pirmās servisu pakas debijas tika uzsākts darbs pie nākamajiem uzlabojumiem un viens no Microsoft darbiniekiem Windows Vista blogā minējis, ka jaunās servisu pakas beta versija būs pieejama jau 29. oktobrī.

Jaunajā servisu pakā būs iekļauts Windows Search 4.0, kas nodrošinās ātrāku un precīzāku failu meklēšanu, tāpat arī tiks uzlabots Bluetooth 2.1 bezvadu datu pārraides standarta atbalsts. Kā viens no visinteresantākajiem atjauninājumiem ir jāpiemin tas, ka servisu pakā būs iebūvēts Blu-ray disku ierakstīšanas atbalsts, līdz ar to nebūs nepieciešama papildprogrammatūra. Lai atvieglotu bezvadu tīkla uzstādīšanu un pieslēgšanos tam ir izveidota WCN ( Windows Connect Now ) aplikācija.

Windows pārstāvji min, ka šī produkta pamatvērtība būšot kvalitāte, līdz ar to nav zināms stabilās versijas iznākšanas datums, jo beta servisa pakas uzlabošana tiks veikta uzklausot lietotāju sūdzības un priekšlikumus.

Izsaki savu viedokli