Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jau esam pieraduši, ka daudzu valstu tirgos par pirmo vietu cīnās iOS un Android darbinātās ierīces. Tiesa gan, jaunākie rezultāti liecina, ka nopietnāku pretestību abu minēto operētājsistēmu dominancei izrāda Windows Phone sistēmas ierīces.

Kā vēsta kompānijas Kantar veiktais pētījums, šā gada trešais ceturksnis ir izrādījies īpaši veiksmīgs Windows Phone ierīcēm. Eiropas lielāko valstu tirgos piedzīvots cienījams noieta pieaugums, kā rezultātā nopietni palielinājies arī tālruņu īpatsvars – Vācijā fiksēts tirgus daļas pieaugums par 6 procentiem, Lielbritānijā par 7,2 procentiem, Francijā par 5,5 procentiem un Itālijā par 2,9 procentiem. Rezultātā katrs desmitais pārdotais tālrunis Eiropā ir Windows Phone ierīce.

ASV, Austrālijā un arī lielākajās Latīņamerikas valstīs Windows Phone ir piedzīvojis realizācijas pieaugumu, taču vienīgā valsts, kur Microsoft lolojumam neklājas tik labi ir Ķīna, kur piedzīvots divu procentu kritums.

Sniegtā informācija atklāj arī citas savdabīgas tendences. Eiropas valstu tirgos BlackBerry un iOS ierīču īpatsvars turpina samazināties, kamēr ASV  (par 2,5 procentiem) un Austrālijā (par 10,8 procentiem) ir krities tieši Android tālruņu noiets.

kantar windows phone

Saistītās tēmas: windows phone

Izsaki savu viedokli