Aktuāls

”Asus” atrāda pasaulē plānāko datoru ar 360 grādu atlokāmu ekrānu

Portatīvie datori

Atklātībā nonākot mobilo operētājsistēmu jaunākajām versijām, ir aktivizējies jautājums par šo sistēmu adaptācijas tempiem. Tagad publiskoti jaunākie Windows Phone 8.1 adaptācijas rādītāji, atklājot visai glaimojošu ainu kompānijai Microsoft.

Jaunākie dati vēsta, ka Windows Phone 8.1 uzstādīts vairāk nekā pusei Windows Phone ierīcēm. Turklāt lielai daļai no atlikušajām ierīcēm ir uzstādīta Windows Phone versija, ko iespējams atjaunināt uz WP 8.1 versiju. Rezultātā tikai katra septītā ierīce ir apgādāta ar nu jau novecojušo Windows Phone 7 operētājsistēmu.

windows phone ražotāji

Interesanta aina atklājas, kad tiek apskatītas populārākās Windows Phone operētājsistēmas ierīces. Skaidrs, ka absolūti lielākā daļa (95 procenti) no ierīcēm ir Nokia ražotā Lumia sērija, turklāt arī 18 populārākie Windows Phone modeļi ir radīti Nokia/Microsoft rūpnīcās.

Ja iepriekš populārāko modeļu statusu ieguva Lumia 520 modelis un tā atvasinājumi (Lumia 521, Lumia 525), tad tagad visai cienījamu tirgus daļu izdevies iekarot Lumia 630/Lumia 635 modeļiem. Dārgākie modeļi gan krietni iepaliek no budžeta un vidējās klases izstrādājumiem.

Jāatzīmē, ka populārākais Windows Phone darbinātais tālrunis, kas nav Lumia sērijas pārstāvis, ir HTC ražotais 8X.

windows phone ierīces

Saistītās tēmas: windows phone

Izsaki savu viedokli