Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Līdztekus augošajam Windows Phone tālruņu noietam, būtisku izaugsmi piedzīvo arī operētājsistēmas aplikāciju veikals. Lejupielādei pieejamo programmu skaits turpina augt, turklāt tagad to skaitu ir papildinājušas divas jaunas un nozīmīgas aplikācijas.

Sākot ar vakardienu Windows Phone operētājsistēmas tālruņiem ir pieejamas divas nozīmīgas aplikācijas – Instagram un Waze. Microsoft apgalvo, ka pieejamas aplikāciju daudzums pavisam noteikti vairs nav problēma, zinot, ka vidēji dienā tiek augšupielādēti 500 aplikāciju. Kopējais aplikāciju skaits ir sasniedzis 190 tūkstošus.

Jāatzīmē, ka arī lejupielādēto aplikāciju skaits ir audzis. Ja septembrī tika piedzīvota strauja izaugsme, sasniedzot 9 miljonus lejupielādētu programmu dienā, tad novembrī tiek piedzīvots jauns rekords – 10 miljoni lejupielāžu reižu. Jāatzīmē, ka jūnijā šis skaitlis bija krietni mazāks – 6,7 miljoni dienā.

Kopā aplikāciju veikals sasniedzis 3 miljardus lejupielādētu failu, kas, kaut arī var šķist iespaidīgs skaitlis, krietni atpaliek no Apple Store sasniegtajiem 60 miljardiem.

Turklāt ieguvēji no šādas notikumu attīstības ir arī izstrādātāji. Salīdzinot ar debijas brīdi, izstrādātāju ienākumi no Windows Phone aplikācijām ir palielinājušies par 180 procentiem.

176713-windowsphone8

Saistītās tēmas: windows phone

Izsaki savu viedokli