Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Windows 8 RT planšetdatori nonāks tirdzniecībā ar Microsoft Office beta versiju.

Nosauc 3 iemeslus, kāpēc iegādāties Windows 8 planšetdatoru! Visticamāk, starp tiem izskanēja arī “pilnvērtīgs Microsoft Office atbalsts”. Diemžēl, ir ļoti iespējams, ka par vairuma rīku pilnvērtīgu versiju varēs runāt tikai Windows 8, nevis Windows 8 RT (ARM) sakarā.

Tas nav noslēpums, ka Windows 8 RT (ARM platformas OS, paredzēta lētākajiem planšetdatoriem) būs funkcionāli krietni nabadzīgāka, par pilno versiju. Par piemēru, tā spēs darbināt tikai Metro Windows 8 stila UI aplikācijas, kas jau atkal ierobežos pieejamo rīku klāstu un funkcionalitāti. Pavisam negaidīti, pamatīgu sitienu šīs platformas vērtībai sniedzis Microsoft, atklājot, ka sākotnēji Windows RT sistēmā tiks iekļauts vēl beta versijā esošs Microsoft Office, ar ierobežotu funkcionalitāti.

Nav pamata domāt, ka tādas (salīdzinoši maz populāras) funkcijas, kā Macros, trešo pušu spraudņi, un VBA jebkad tiks atbalstīti Office RT pilnajā versijā, jo jau pašlaik Microsoft paziņojis, ka iekļautajā Office beta versijā, šīs funkcijas ir izvāktas enerģijas patēriņa samazināšanai.

Acīmredzot, vienīgā vērā ņemamā Windows 8 planšetdatoru forma būs “Pro” versija.

Saistītās tēmas: microsoft officewindows 8

Izsaki savu viedokli