Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Windows 7 operētājsistēma ir izraisījusi plašu rezonansi datorlietotāju vidū. Portāla Laptopmag.com pārstāvji savā īpašumā ieguva minētās operētājsistēmas beta versijas disku un nolēma to notestēt uz kāda budžeta klases klēpjdatora. Šoreiz par izmēģinājumu trusīti tika izvēlēts Asus Eee PC 1000h, kuram ir 1.6 gigahercu Intel Atom centrālais procesors un viena gigabaita operatīvā atmiņa.

Sistēmas sāknēšanas laiks ar jauno operētājsistēmu aizņēma 58 sekundes, kas ir salīdzinoši ciešams rādītājs. Kā jau iepriekš minējām, Windows 7 dizains ļoti atgādina Vista operētājsistēmu. Laptopmag.com pārstāvji īpaši uzslavē pārveidoto bezvadu tīkla kontrolēšanas programmu, ar kuras palīdzību tagad iespējams daudz vieglāk pieslēgties globālajam tīmeklim.

Standarta videomateriālus Eee PC savienojumā ar Windows 7 spēja atskaņot bez problēmām, taču 720p izšķirtspējas video atskaņošanā tika novērota aizture. Izmantojot Skype videozvana piedāvātās iespējas tika novērots, ka video sūtīšana un saņemšana reizē šai sistēmai radīja manāmas problēmas. Daudziem cilvēkiem skepsi izraisīja tas, ka Microsoft veidotās operētājsistēmas patērē daudz datora resursus. Veiktajā testā tika noskaidrots, ka Windows 7 savienojumā ar Asus Eee PC 1000H nepieciešamajiem dziņiem patērē 485 megabaitus operatīvās atmiņas.

Kā jau redzams, tad Windows 7 strādā arī uz mazjaudīgiem budžeta klases datoriem. Lai arī testa gaitā radās problēmas ar video atskaņošanu un Skype videozvana funkciju, tomēr jāņem vērā, ka šī ir tikai operētājsistēmas beta versija.

Izsaki savu viedokli