Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pirms kāda laika Microsoft mājaslapā lietotājiem bija iespēja lejupielādēt nākamās Microsoft operētājsistēmas Windows 7 publisko beta versiju. Tagad Windows inženiertehniskās daļas vadītāja Stīvena Sinofska interneta dienasgrāmatā ir parādījies ieraksts, kurā ir minēti vairāki interesanti fakti par Windows 7 beta testēšanas rezultātiem. Sinofskis atklāj, ka Windows 7 operētājsistēmas gala relīzē tik izlabotas vismaz 2000 kļūdas uz kurām ir norādījuši tās beta testētāji. Sinofskis savā interneta dienasgrāmatā atklāj, ka kopumā Windows 7 beta versiju laikā līdz 10. februārim, kad beidzās tās pieejamības termiņš, ir lejupielādējuši vairāk kā 10 miljoni lietotāju.

Interesanti, ka aktīvākajā beta testēšanas periodā Microsoft vidēji ik pēc 15 sekundēm no lietotājiem saņēma jaunas atsauksmes, bet kopumā līdz šim brīdim beta testētāji ir iesūtījuši jau viarak kā 500 000 atsauksmju.

Sinofskis operētājsistēmas testētājiem apliecināja, ka kompānija izlasa un analizē katru saņemto e-pastu un komentāru.

Tāpat Microsoft novērojumi liecina, ka 75% no lietotāju datoru komponentēm strādāja ar Windows 7 instalācijā iekļautajiem dziņiem (draiveriem), un gandrīz visām pārējām ierīcēm lietotāji varēja ērti lejupielādēt draiverus, lietojot Windows Update vai klikšķinot tiešās saites uz ražotāja mājaslapu.

Tehnoloģiju portāls Dailytech. ziņo, ka pierādījums tam, cik lielu uzmanību Microsoft pievērš lietotāju sūdzībām, ir Sinofska personīgi rakstīts e-pasts bloga GeekSmack autoram Krisam Holmam, kurā Windows inženiertehniskās daļas vadītājs atbildēja uz autora kritiku un paskaidroja kompānijas viedokli konkrētajā jautājumā.

Stīvena Sinofska interneta dienasgrāmatas ierakstu var aplūkot šeit.

Izsaki savu viedokli