Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kā jau vēstījām trešdien, Microsoft ir laidis klajā jauno operētājsistēmu – Windows 10 –, un aicina pieredzējušus lietotājus to izmēģināt un sniegt informāciju. Tiesa, pirms instalēt operētājsistēmas versiju, jāatceras, ka tai ir “derīguma termiņš”, bet datoram ir jāatbilst tehniskajām prasībām.

Windows 10 tehniskais priekšskatījums ir pieejams šeit. Tas izveidots ne tikai tādēļ, lai atrādītu lietotājiem Microsoft plānus attiecībā uz nākamo operētājsistēmu, bet arī, lai saņemtu atsauksmes par operētājsistēmas darbību un dizainu.

Nākamais priekšskatījums, kas būs paredzēts plašākam lietotāju klāstam, būs pieejams jau 2015. gada pirmajā ceturksnī. Taču jau tagad lietotājiem ir iespēja iepazīties ar Microsoft versiju par to, kā būtu jāizskatās moderna datora saskarnei, arī gadījumos, ja tiek izmantotas visai ierastas informācijas ievades metodes – pele un tastatūra.

Nobeigumā gan jāatgādina, ka, instalējot priekšskatījuma versiju, jāatceras, ka tai ir “derīguma termiņš”. Microsoft publicētā informācija vēsta, ka lietotāji Windows 10 tehniskā priekšskatījuma versiju varēs izmantot līdz 2015. gada 15. aprīlim.

Tāpat jāatceras, ka operētājsistēmai ir zināmas tehniskās prasības, turklāt atsevišķas datora komponentes var nebūt savietojamas ar Windows 10 priekšskatījuma versiju. Ja neskaita iespējamās ierīces nesakritības, tad operētājsistēmai vajadzētu strādāt uz ierīcēm, kuru operatīvā atmiņa ir lielāka par 1 GB, bet procesora takts frekvence pārsniedz 1 GHz.

20140930mindenre-windows-10et-akar-a

Saistītās tēmas: microsoftwindows 10

Izsaki savu viedokli