Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Gaidām pirmo ar bezvadu internetu pilnībā nodrošināto valsti. Singapūra veic sagatavošanās darbus projektam, kurš līdz gada beigām radīs bezvadu interneta pārklājumu visā valsts teritorijā. Protams, Singapūra nebūt nav tā lielākā valsts – tās teritorija ir nieka 700 kvadrātkilometri, kurā ir izvietota viena vienīga pilsēta. Tomēr tas netraucēs tai kļūt par piemēru pārējām valstīm, parādot, ka ir iespējams apgādāt 4.3 miljonus cilvēku ar šādu pakalpojumu.
Tiesa jāsaka, ka līdz šim Singapūrā jau pastāvēja visai labs Wi-Fi pārklājums – vidēji katrā pilsētas kvadrātkilometrā tai ir vismaz viena publiska pieslēgvieta. Jau šobrīd zināms, ka Singapūras Wi-Fi tīkls tiks balstīts uz WiMAX standarta, jo tas esot ātrs un uzticams, un jāpiebilst, ka viens no lielākajiem tā aizbildņiem, ja ne pats, tad vismaz viens no ietekmīgākajiem datorindustrijas spēlētājiem.
Līdzīgi projekti, tikai mazākā mērogā aizvien plašāk ir sastopami ASV, par piemēru minot kaut vai pašu pirmo bezvadu interneta pilsētu – Mountain View, Kalifornijas štatā.

Izsaki savu viedokli