Aktuāls

Industriālo tehnoloģiju līderis ABB sadarbosies ar Latvijas iesācējuzņēmumu “Adaplab”

Datori, IT, bizness

Nav šaubu, ka WhatsApp ir viena no populārākajiem viedtālruņiem paredzētajām saziņas aplikācijām. Šo servisu izmanto vairāk kā 700 miljoni lietotāju, ik dienas nosūtot 30 miljardus ziņu, kas apsteidz, piemēram, tādu grandu kā Facebook Messenger.

Sākot no vakardienas WhatsApp ir oficiāli lietojams no datora tīmekļa pārlūka, apmeklējot adresi https://web.whatsapp.com . Lietotājam tiks parādīts QR kods, kas jāieskenē no viedtālruņa, izvēlēties Menu > WhatsApp Web. Kā tīmekļa pārlūka, tā viedtālruņa aplikācija tiek savā starpā sinhronizētas nodrošinot ziņu pieejamību uz abām ierīcēm. Jāpiemin, ka tīmekļa pārlūka versijas darbībai nepieciešams, lai viedtālrunim būtu piekļuve tīmeklim.

Šobrīd WhatsApp Web serviss pieejams Android lietotājiem, kā savā Facebook profilā norāda WhatsApp vadītājs Jan Koum, tad iOS ierīcēm šāds pakalpojums pagaidām nav pieejams, strikto Apple ierobežojumu dēļ. Lai arī Facebook ierakstā tiek minēts Google Chrome pārlūks, pārliecinājāmies, ka WhatsApp Web veiksmīgi darbojas arī uz jaunākās Opera versijas, jo tā tiek darbināta, izmantojot Chrome dzinēju.

98a41d8269f233a1ed8e71f2f7f5f312

Saistītās tēmas: aplikācijassaziņawhatsapp

Izsaki savu viedokli