Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pagājušā gada nogalē Western Digital prezentēja WD TV HD multimediju atskaņotāju, kas ātri kļuva ļoti pieprasīts (šī produkta apskatu var noskatīties BOOT.Lv video apskatu sadaļā). Panākumu iedvesmots, ražotājs ir izveidojis vēl divus līdzīgus multimediju atskaņotājus: TV-2 (uzlabota TV HD multimediju atskaņotāja versija) un TV Mini (lētāks un, līdz ar to, ar nedaudz ierobežotu funkcionalitāti).


Western Digital TV-2

Western Digital TV-2 multimediju atskaņotājā ir novērsts lielākais pirmā WD TV atskaņotāja trūkums – šī ierīce, atšķirībā no pirmās versijas, spēj dekodēt DTS audio. Ja iepriekšējā Western Digital TV modeļa īpašniekiem vajadzēja vai nu pārvirzīt skaņu uz resīveri ar DTS atbalstu vai pārkonvertēt filmu audio celiņu no DTS formāta uz AC3 formātu, tad WD TV-2 lietotāji par šādu problēmu varēs nesatraukties.


Western Digital TV-2

Līdzīgi kā iepriekšējam modelim, arī WD TV-2 būs ļoti plašs formātu atbalsts, jo ierīce spēs atskaņot visus populārākos un arī mazāk populāros video failu formātus. Piemēram, AVI (Xvid, AVC, MPEG1/2/4), MPG/MPEG, MKV (h.264, x.264, AVC, MPEG1/2/4, VC-1),
TS/TP/M2T (MPEG1/2/4, AVC, VC-1) MP4/MOV (MPEG4, h.264), M2TS, WMV9) video formātus un MP3, WAV/PCM/LPCM, WMA, AAC, FLAC, MKA, AIF/AIFF, OGG, Dolby Digital, DTS audio formātus, kā arī SRT, ASS, SSA, SUB, SMI subtitru formātus. Šis multimediju atskaņotājs, protams, atbalsta Full HD 1080p izšķirtspējas video atskaņošanu.


Western Digital TV-2

Jaunajam Western Digital multimediju atskaņotājam, papildus jau iepriekš piedāvātajām HDMI un kompozītajām pieslēgvietām, būs arī Ethernet ligzda un komponentās pieslēgvietas. Jāatzīmē, ka šai ierīcei nav iebūvētās atmiņas – Western Digital TV-2 multimediju atskaņotājam iespējams pieslēgt jebkuru USB cieto disku vai arī zibatmiņu un atskaņot uz tās saglabātās audio un video datnes.

Papildus Western Digital TV-2 modelim ražotājs plāno prezentēt arī TV Mini modeli, kas būs lētāks, taču nebūs aprīkots ar HDMI pieslēgvietu (vien kompozītajām un komponentajām pieslēgvietām), kā arī nespēs atskaņot augstas izšķirtspējas video.


Western Digital TV Mini

Western Digital TV Mini atbalstīs AVI (Xvid, MPEG1/2/4), MPG/MPEG, VOB, MP4/MOV (MPEG4), RM un RMVB 8/9/10 video formātus, MP3, WAV/PCM/LPCM, WMA, AAC, FLAC, MKA, OGG, Real Audio, APE audio formātus un SRT, SSA, SUB, SMI subtitru formātus. Maksimālā atbalstītā video izšķirtspēja šim modelim būs 1024×576 pikseļi (RMVB formātam) vai 720×576 pikseļi (MPEG1/2/4 formātiem).

Šobrīd tiek ziņots, ka Western Digital TV Mini multimediju atskaņotājs maksās aptuveni 90 ASV dolārus, bet TV-2 modeļa cena pagaidām nav zināma. Tāpat šobrīd nav informācijas par to, kad šie jaunie multimediju atskaņotāji nonāks veikalu plauktos.


Western Digital TV-2

Izsaki savu viedokli