Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija Western Digital ir plaši pazīstama kā cieto disku ražotājs. Nesen kompānija ir prezentējusi SATA cieto disku, kas pēc viņu vārdiem ir ātrākais šāda veida cietais disks pasaulē.


Western Digital VelociRaptor

Kā ziņo ražotājs, jaunais disks ir par 35 procentiem ātrāks, nekā iepriekšējie Western Digital Raptor cietie diski. Kā jau ierasts ierīce darbojas ātrumā 10000 apgriezieni minūtē un tai 3 gigabaitu sekundē SATA interfeiss. Tāpat arī VelociRaptor cietajiem diskiem ir 16 megabaitu kešatmiņa un iespaidīgs 1.4 millionu stundu darbības laiks bez traucējumiem.


VelociRaptor salīdzinājums ar iepriekšējās paaudzes Raptor diskiem

Cietā diska dzesēšanu nodrošina IcePack radiators, kas sevī apvieno gan dzesētāju, gan ar iespēju to iemontēt standarta 3.5 collu cietā diska vietā, jo pats VelociRaptor ir nedaudz mazāks – 2.5 collas, kas ir standarta izmērs klēpjdatoru cietajiem diskiem.

Šomēnes Western Digital VelociRaptor cieto disku savā īpašumā varēs iegūst Alienware ALX galda datora pircēji. Atsevišķi ierīci būs iespējams iegādāties sākot no maija vidus un tā cena būs aptuveni 300 ASV dolāri.

Izsaki savu viedokli