Aktuāls

”Apple” varētu aizstāt ”Touch ID” ar sejas atpazīšanas skeneri

Tālruņi, mobilās ierīces

Septembrī notiks pirmais virtuālais F1 čempionāts, iespēja piedalīties arī tev!

Datorspēles

”Apple” izstrādātājiem nodod ”iOS 11” septīto pagaidu versiju

Datori, IT, bizness

CSDD piedāvā Rīgas Tehniskās apskates naktī bez maksas pārbaudīt savu auto

Auto, Moto

Lielākā daļa Rīgas un Pierīgas iedzīvotāju uztraucas par savas automašīnas drošību pilsētā

Auto, Moto

”Samsung Bixby” balss vadības funkcijas nonāk arī līdz Latvijai

Tālruņi, mobilās ierīces

CSDD eksperimenta rezultātā tapuši astoņi ieteikumi gudrai auto un velo braukšanai

Auto aprīkojums

Western Digital nākuši klajā ar SmartWare Pro programmatūru, kas ļauj ātri un ērti veikt datu rezerves kopēšanu ārējos cietajos diskos, kā arī personālajā Dropbox kontā. Papildus tam iekļauta izdzēsto datu atjaunošana, kā arī faila iepriekšējo versiju saglabāšana.

Western Digital SmartWare Pro ir veidota tā, lai būtu intuitīva saprotama jebkuram lietotājam, aplikācijas uzstādīšanai nepieciešamas vien dažas minūtes laika. Programmatūra ir saderīga kā ar Western Digital ārējiem cietajiem diskiem, tā arī citu ražotāju produktiem, papildus tam iekļauts atbalsts arī WD tīkla diskiem, kā piemēram My Book Live.

Rezerves kopiju veidošanai pieejami divi režīmi – pastāvīgais, kurš automātiski veido kopiju uzreiz kā veiktas izmaiņas, kā arī plānotais, kas kopijas veidos noteiktā laikā. Iespējams veikt kopēšanu ne tikai uz Dropbox servisu, bet arī izveidot mākonī saglabāto datu rezerves kopijas. Vienam failam iespējams saglabāt līdz pat 25 dažādām versijām, veicot datu atjaunošanu iespējams izvēlēties atsevišķus failus vai visu rezerves kopiju arhīvu.

Western Digital SmartWare Pro aplikācijai pieejama bezmaksas 30 dienu izmēģinājuma versija, pēc tās iespējams iegādāties maksas versiju, kas pieejama sākot no 20 ASV dolāriem un ir paredzēta līdz 3 datoriem. Premium licence ļaus aplikāciju izmantot 10 datoros.

StorageReview-WD-SmartWare-Pro

Saistītās tēmas: western digital

Izsaki savu viedokli