Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Par 2014. gada Nordea Rīgas maratona auto partneri kļūst WESS Motors Toyota, kas pārņem iesākto sadarbību no cita WESS Auto grupas uzņēmuma – BMW WESS Select.

Kopumā sadarbības ietvaros WESS Motors Nordea Rīgas maratona komandai piegādās 5 Toyota hibrīda automobiļus, kas palīdzēs maratona komandai pildīt organizatoriskos jautājumus un maratona dienā distances līderiem rādīs pareizo maršrutu un distancē pavadīto laiku.

DSC08903

Maratona ietvaros WESS Motors plāno popularizēt Toyota hibrīda automobiļus, izglītot par hibrīda darbību principiem, to priekšrocībām un ekoloģisku braukšanu.

Pirmo hibrīda automobili, Prius Plug-In, maratona organizatoru komanda saņēma jau 2013. gada 1. oktobrī. Savukārt pārējie automobiļi maratona komandai piepulcēsies nākamgad.

Kā pauž WESS padomes priekšsēdētājs Aleksandrs Oskins: ‘’WESS Auto Grupas misija ir atbalstīt pasākumus, kas stiprina tādas mūsu vērtības, kā aktīvu dzīvesveidu, ģimeni un nes Latvijas vārdu pasaulē. Mums ir tas gods būt par Nordea Rīgas maratona atbalstītāju arī nākamgad un WESS Auto Grupas ietvaros turpināt šo tradīciju jau 7. gadu.

Mēs mīlam automobiļus, un braukšana ar tiem mums ir daudz kas vairāk, kā tikai pārvietošanās veids –automobiļi ir mūsu aizraušanās, kaislība un neatraujama ikdienas sastāvdaļa, bez kā mūsu dzīve nav iedomājama. Savukārt Nordea Rīgas maratons ir mūsu ekoskrējiens – tā īpašā diena, kad mūsu iemīļotie auto paliek mājās, lai mēs visi kopā vienotos skrējienā, cildinot veselīgu un aktīvu dzīvesveidu.

Mēs esam pārliecināti, ka Toyota hibrīdmodeļi ir izcils papildinājums Nordea Rīgas maratona komandai, savukārt Nordea Rīgas maratons ir lielisks veids, kā popularizēt Toyota inovatīvo hibrīdtehnoloģiju un pārliecinošos Toyota sasniegumus ekoloģiskas braukšanas jomā.’’

Par WESS Motors Toyota un Nordea Rīgas maratonu
WESS Auto Grupa ir oficiālais Nordea Rīga maratona atbalstītājs jau kopš 2008. gada, kad sadarbību ar NRM organizētājiem uzsāka WESS grupas kompānija – BMW WESS Select. Pēc 6 gadu sadarbības šo stafeti pārņem WESS Motors Toyota, kļūstot  par 2014. gada NRM oficiālo partneri. WESS Motors ir oficiālais Toyota un Lexus pārstāvis Latvijā kopš 1991. gada. WESS Motors ir vienīgais Toyota oficiālo autosalonu tīkls, kas atrodas abās Rīgas pusēs – K. Ulmaņa gatvē 125 un Rīgas-Siguldas šosejā 2.

Attīstot Toyota ekoloģisko politiku, 2013. gadā WESS Motors ieguva sertifikātu ISO 14001:2004, kas norāda uz videi draudzīgu uzņēmuma darbības politiku, kas paredz iekļaušanos valsts un uzņēmuma pašnoteiktos kritērijos.

DSC08926

Par Toyota hibrīda automobiļiem
Toyota izstrādātā hibrīdtehnoloģija (Hybrid Synergy Drive) ir par pamatu Toyota sasniegumiem vides politikas jomā, kas augsti novērtēta visā pasaulē. Toyota ir hibrīdtehnoloģiju pionieris un hibrīda automobiļu ražotājs ar vairāk kā 5 miljoniem pārdotu modeļu un arī atzīta par pasaules zaļāko zīmolu Interbrand pētījumā jau 3 gadus pēc kārtas.

Šobrīd Toyota klāstā ir jau 6 hibrīdmodeļi. Līdz 2015. gada beigām Toyota visā pasaulē atklās kopā vēl 18 jaunus hibrīda modeļus, tostarp vienu degvielas šūnu automobili.

Hibrīda automobiļu īpašnieku lielākā priekšrocība ir samazinātas ekspluatācijas izmaksas. Toyota pilnā hibrīda tehnoloģija sniedz lielu ieguldījumu arī gaisa kvalitātes uzlabošanas jomā, jo izdala mazāk NOx un nulli cieto daļiņu, ja salīdzinām ar dīzeļdzinēja automobiļiem.

Saistītās tēmas: automašīnastoyota

Izsaki savu viedokli