Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ja esi viens no tiem cilvēkiem, kas par vienīgo nepieciešamo viedpulksteņu opciju uzskata spēju informēt par ienākošajiem zvaniem un īsziņām, tad vienkāršā un krāsainā Vybe aproce ir domāta tieši tev!

Vybe ar vibrāciju palīdzību ziņos par pienākušu īsziņu un ienākošo zvanu. Tāpat izstrādājums brīdinās, ja attālināsieties pārāk tālu (aptuveni 16 metriem) no tā. Šādi aproce ne tikai vienmēr informēs par tālrunī notiekošajiem procesiem, bet arī neļaus to aizmirst.

Vybe ir savietojams ar visām ierīcēm, kas saņēmušas Bluetooth 4.0. To skaitā būs jaunākie iPhone modeļi līdz 4S versijai, visi Android tālruņi, kas saņēmuši 4.3 atjauninājumu, kā arī BlackBerry Z10 un dažas Windows Phone ierīces.

Atšķirībā no Samsung un Sony izstrādājumiem, kuru cena ir krietni virs 100 ASV dolāriem, Vybe iespējams pasūtīt par 40 dolāriem (Kickstarter kampaņas ietvaros), savukārt „atvadoties” no lielākas summas būs iespējams iegūt komplektā vairāk krāsainu aproču – par 49 dolāriem iegūsiet trīs krāsainas aproces, bet par 75 dolāriem pat septiņas aproces.

Tiesa gan, ja iepriekš nosauktās summas šķiet par lielām, tad kā nepatīkams pārsteigums sekos ražotāju plānotā cena pēc Kickstarter kampaņas beigām – 55 ASV dolāri.

Vybe_610x357

Saistītās tēmas: gadžetiviedpulksteņi

Izsaki savu viedokli