Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jaunais Volkswagen Up debiju piedzīvoja jau pagājušajā gadā, šogad mazauto modeļu gammu papildinās Up četru durvju versija. Oficiālā prezentācija notiks gaidāmajā Ženēvas auto izstādē, bet tirdzniecībā jaunā versija nonāks šī gada maijā.

Tehnikas un aprīkojuma ziņā četru durvju modelis būs identisks jau esošajam Up, līdz ar to tas būs aprīkots ar 1,0 litru benzīna dzinēju, kas pieejams ar 60 vai 75 zirgspēkiem. To vidējais degvielas patēriņš norādīts ar 4,5 un 4,7 litriem uz 100 kilometriem. Aprīkojuma līmeņi arī turpmāk būs „Take Up”, „Move Up”, High Up”, „Black Up” un „White Up”.

Līdz ar papildus divām durvīm nedaudz mainījies arī VW Up vizuālais izskats – apakšējā logu līnija četru durvju versijai ir taisna. Lai arī citādi nekas nemainās, šī detaļa mazauto vizuālo tēlu padarījusi nopietnāku un patstāvīgāku. Bez izmaiņām gan bagāžas nodalījums, kura tilpums ir no 251 līdz 951 litriem.

Papildus aprīkojumā sarakstā iekļautas tādas ekstras kā pilsētas avārijas bremzēšanas asistents, kas, ja auto ātrums nepārsniedz 30 km/h, spēj veikt pilnīgu apstāšanos. Tāpat klientiem pieejama pārvietojama navigācijas un informācijas sistēma ar skārienjutīgu ekrānu. Četru durvju VW Up maksās par 475 eiro vairāk nekā divu durvju versija, līdz ar to tā bāzes cena būs 10 325 eiro.

Saistītās tēmas: VWVW Up

Izsaki savu viedokli